Kulový blesk

TV spot

Pecival

Některé vnitřní monology páně Abrháma jsou sice super, ale celkově jsem se příliš nebavil. Děj je originální, ale takový nemastný, neslaný - docela dost hluchých pasáží. Ikdyž závěrečné trable s mrtvoulou reputaci trošku zvedají, ne na víc než tři. ()

jefff

Čekal jsem něco trochu jiného. Tahle klasika mě léta míjela, a když jsem se k ní konečně odhodlal, tak mě zklamala. ()

pávek

Nezlobte se na mě, ale já se zapomněla zeptat, máte sklep? Jedna z mnohačetných otázek paní Jechové ve filmu, který snad ani nezevšední. ()

solskjaer

Nevím proč, le tenhle film mě vždy nepředstavitelně nudil, a já v něm nenašel nic zas až tak vtipného. Pro mě průměr a opravdu stále hledám důvod, proč je tento film tak vysoce hodnocen. Asi se na něj budu muset podívat ještě jednou - ach jo. ()

Smileface

Velmi málo vtipu,rozhodně na Svěráka. Z bažiny podprůměru film tahá skvělý Rudolf Hrušínský, jako dokonalý organizátor unikátní akce. ()

G.W.Bush

Chtěl jsem si zítra vyměnit byt s jednou starou paní, ale pak jsem si uvědomil, že nejspolehlivější jsou cikáni a tak se odstěhuju do Rumunska. Právní směroplatnost tohoto kroku nechám prověřit JUDr. Máňou z OPBH. ()

Cejny

"A ještě jsem se nezeptala, jestli máte sklep. Tak máte sklep? Máte sklep?"...Podpis humoru L. Smoljaka je víc než znatelný a pokaždé, když tento film vidím, tak se nepřestávám smát. Výborná česká komedie, pro mě jedna z nejlepších. ()

Sdoom

Nevím, nemůžu si pomoct, ale nijak zvlášť jsem se u Kulového blesku nebavil. Asi to bylo způsobeno příliš velkým očekáváním při pohledu na autory a herce. Některé scénky jsou jistě nezapomenutelné, ale celkově z mého pohledu jen lehce nadprůměrná komedie. ()

Firebug

Kultovní snímek, k jehož zbožnému obdivování se člověk dopracuje asi až s dalším a dalším zhlédnutím. Já ho viděl poprvé včera a nebyl jsem z toho tak odvařen, jako většina uživatelů. Postavičky fajnové a herci v mnoha případech dokonalí. Na stranu druhou tu bylo i dost hluchých míst a i mé očekávání bylo nejspíše přespříliš vysoké. Lepší 3* a můj slib, že se na Kulový blesk mrknu ještě minimálně jednou (zkrátka se filmu nebudu úplně vyhýbat). ()

herr_carter

"Já se nestěhuju, Máňa říkala, že to není směroplatný a dokud já vám to nepodepíšu, tak ta směna není směroplatná.."............... moje hodnocení = 9 z 10. ()

klúčik

Pamätám sa ako tento film otváral v roku 1978 v Žiline FFP. Vtedy sa mi moc nepáčil, neviem čím to bolo ale asi atmosférou v kine. Postupne som sa na tomto filme bavil viac a viac a dnes ho mám rád. Je to klasická " Svěrákovka". ľudská a príjemná 80%. ()

Seti

Další ukazka záblesku české originality. Naprosto jednoduchý až hloupý námět dokázalo duo režisérů přetavit ve skvělou a hlavně zábavnou podívanou. Plejáda elitních českých herců, které vévodí stoprocentně soustředěný, cílevědomý, chladnokrevný a přitom zdvořilý Rudolf Hrušínský, přivádí na plátno rozmanitou paletu lidských a zároveň uvěřitelných postav. A to je právě to, co na tomto filmu oceňuji nejvíce. Taková ta lehkost a uvěřitelná lidskost mi v dnešních českých filmech nějak chybí. Samozřejmě přepáleným jednotlivostem se film nevyhne, ale po shlédnutí jsem si byl schopen představit, že by podobnou kokotinu někdo skutečně mohl chtít uskutečnit. ()

Zemřel Josef Abrhám

Zemřel Josef Abrhám