Esquirol

Tarantino - k tomu není co dodat. Někdo si ho zamiluje a někdo ho nesnáší. Hranice mezi tím neexistuje. Pro mě je tenhle film jeden z nejlepších vůbec, ale to ostatně i všechny ostatní filmy tohoto mistra. Prostě herecké výkony, skvělá muzika, dokonalý hlášky pod taktovtou filmového maniaka je prostě skvost! ()

Priest

Všichni okolo mne tento film vychvalují, jen mě se do paměti zas tak nesmazatelně nezapsal. Film je to ale i tak vtipný. Při sledování si dávejte pozor na uspořádání filmu, aby jste se v tom vyznali. ()

naytsirk

Kdysi byla má nejoblíbenější část Zlaté hodinky. „Přiveď mrzáka“ prostě nemá chybu, stejně jako ostatní hlášky z téhle kapitoly. Ale s odstupem času musím uznat, že Situace kolem Bonnie nemá chybu a kdykoli si na to vzpomenu, tak bych si dal hrnek kafe tak jak ho pije pan Wolf, tedy hodně smetany a hodně cukru… ()

sidthekid

EZECHIEL 25/17 Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je BŮH. ()

martinexa

Tenhle film je prostě klasika. Quentin je prostě jednička jeho filmy mě prostě baví ať si říká kdo chce co chce tohle nemá chybu! Tvoje prdel pozná středověk mě vždycky dostane. ()

ocelotak112

stydim se ze jsme nevidel tuhle kultovni pecku drive co k tomu rict jednoznacne nejlepsi tarantino skveli herci nad vsema ční ovsem L.Jackson dokonaly scenar rychle tempo strida na oko pomala nudna scena skvele! skvele! tarantino ve sve nejryzejsi podobe ()

Kolárek

U mě osobně je celý film spíše tak na 4 hvězdy. Pasáž ve které hraje Travolta spolu s Umou Thurman to ale bez problémů vyzdvihla na nejvyšší hodnocení. Škoda jen že větší prostor nedostal Tim Roth. ()

Mr. Zero

Tarrantino prostě klasika :)) Náhled do podsvětí L.A. a to jak nejlíp by to šlo podat. Nezapomenutelný, kultovní snímek :)) ()

filiperros

"Kdyby se schoval v indočíně, budou na něj čekat dva negři v misce s rejží." "Jen prostě kurva řekni 'hoďte se do klidu, posílám tam pár chlapů co se o vás postaraj' vole". "Hoďte se do klidu, posílám Wolfa, kterej se o vás postará". "Cože? posíláš Wolfa? Pročs to kurva neřek hned negře?" "Seš spokojenej, ty zmrde?" "Zmizíš z tohohle města. A jestli nezmizíš, zmizím tě já. A budeš zmizelej." "Budu tady dřív, než řekneš borůvkovej koláč" "borůvkovej koláč" "No, tak rychle zase ne." A takhle bych mohl pokračovat, až bych tu vypsal snad celej film. Je to fakd jízda. Stylový, vypravěčsky vychytaný. Ale stejně jako v jinejch jeho filmech se ukazuje, že Tarantino neumí nebo nechce vyprávět souvislej delší příběh. Vždycky je to o pořádně vychytanejch jednotlivejch scénách. ()

Trescha

Tohle si představím pod názvem kult.Tarantinův scénář nemá dakleko ke genialitě a Travolta se S.L. Jacksonem to rozjíždějí na plné pecky.Samozřejmě i ostatní postavy vedle nich nezaostávají.A punc celému snímku dodává asi nejlepší dabing,který v čechách kdy vzniknul.Dvojice Rhames-Vydra,je stejně jako Funes-Filipovský nenahraditelná.Na své si samozřejmě přijdou i fanoušci Umy Thurman či Harveyho Keitela,jehož pan Wolf asi navždy zůstane na vrcholu všech gangsterských uklízečů a který dosahuje na lesk samotného Viktora Čističe.Přidejme ještě teď již legendární soundtrack a máme tu něco co už asi nikdo(ani sám Tarantino) nikdy nepřekoná. ()

platzman

Když některý film vidím víc jak desetkrát během cca 3 let, holt musím říkat, že je to úžasná bomba. Kdyby nebyla, musel bych uznat že jsem idiot:D Kult nejkultovnější, Tarantino už se asi nikdy nepřekoná. ()

DejnaDee odpad!

Tak tento film mě vůbec neoslovil. Nechápu jak může mít tak kladnou kritiku a tak vysoké hodnocení! Násilí a sprostota, které se v něm vyskytují mě hodně znechutila, takže jsem film nedokoukala, a přiznám se, že už se k němu asi nevrátím. ()

Honzik1088

Jimmy " Víš co mi teď vrtá hlavou?? Není to kafe v mý kuchyni, je to mrtvej negr v mý garáži" =D chci se tě na něco zeptat, když si ke mě vjížděl, viděl jsi nápis "Sklad mrtvejch negrů" ? =D =D z tohohle fakt chcípám,... nejlepší černá komedie všech dob. Naprosto kultovní film,...jeden z mála u kterých překousnu cz dabing,..100% ()

enzo_cz

Tento film je bez chybičky a jen pozdní čas při psaní tohoto komentáře a hlava klimbající nad klávesnicí mi brání se rozepsat víc. Vyjímečný talent PANA REŽISÉRA, úchvatné dialogy, herecký koncert a HUDBA vytvořili kult a nermrtelnost. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra