LukeN73

"Víš, co mi teď vrtá hlavou? Není to kafe v mý kuchyni, je to mrtvej negr v mý garáži!" Vtipný, dramatický, napínavý. Tarantinovy dialogy prostě nezevšední! Geniální režie, geniální herci, geniální film! ()

Peenugirl

Vďaka tomuto filmu som si oblúbila Quentina Tarantina a neskôr pozrela všetko, čo len režíroval. Pulp fiction je kult. 95% ()

1892

Raz, keď budem mať 150 rokov, určite tento snímok pustím svojím praprapravnúčatám, nech vedia, čo je to Tarantinovka. Typický príklad jeho pohľadu na film ako taký. Prelínanie príbehov, ktoré okrajovo spolu súvisia ale sú z jedného prostredia. Verím tomu, že sa na umeleckých školách táto snímka používa ako príklad scénaristickej moderny. Hodnotenie je znížené lebo som barbar a musel som si to nechať uležať v hlave týždeň a potom pozrieť znovu. Je to celkom otrava rozmýšľať o filme celú tú dobu. Nebyť viacerých príbehov a Miinmu vtipu, šlo by ešte nižšie. ()

filutaBLACK

Jeden z těch filmů, které jsem v kině při premiéře prošvihl. Dostal jsem se k němu až když už byl kultovní (což proběhlo myslím velice rychle). Asi první, který "prodal" nelineární vyprávění - nyní už je běžné, že začátek nemusí být "začátek". Spousta známých skvělých herců, často v neobvyklých rolích. Kdyby se Quentinovi povedlo ještě jednou něco podobného, bylo by to výborné. ()

Hautamaeki

Ve filmu se naplno projevuje Tarantinova zvláštní,ujetě zvrhlá genialita.Pulp Fiction jsem viděl nespočetkrát,ale stejně při každém dalším shlédnutí,objevím vždy něco nového,co mě opět příjemně překvapí.Osobně film číslo jedna! ()

Wally Mroz

Když jsem to viděl poprvé, měl jsem pocit jako u konce filmu Vykoupení z věznice Shawshank.Byl jsem rád, že jsem ho viděl, ale zároveň jsem si přál na něj zapomenout, abych se na něj mohl podívat znovu poprvé. ()

blare

Tarantinův základ! :-D Myslím, že vše podstatné je zde již několikrát řečeno. Kdo neviděl, rychle na to! 9.6/10 ()

DarkViper

Nejlepší, nejodvážnější a nejčernější komedie všech dob, tolik hlášek co se zapsalo do dějin, řekl bych, že tento film drží v hláškách jednoznačné prvenství, k tomu zřetězený děj co se pomalu po kouskách složí s herci jako je Bruce Willis, John Travolta a z nich můj nejoblíbenější Samuel L. Jackson, vytváří nezapomenutelnou podívanou. ()

mmajjkii

Ano ano ano a až si to přístě pustím znova, dopadne to zase: Ano ano ano, a to jsem si zcela jist. Tarantino prostě umí. Naprostá paráda, podívejte a uvidíte sami :-P, :D. IMDb 10/10 ()

Johgas

Co k tomuto kultu dodat? Vše již bylo napsáno. Absurdní, černočerné, přesto zábavné. Po letech mne mile překvapil John Travolta, tato role byla pro něj návratem na herecké výsluní. Skvěle vybraný hudební doprovod, ostatně i jako v dalších Tarantinových filmech. Nemám výhrad. ()

Michaluss

Je sice pravda, že se zde Tarantinův režisérský styl neprojevil naplno, ovšem Pulp Fiction je snímek, který má všechno. Vtipné hlášky, skvělé herce, zajímavou zápletku a soundtrack...bože, ten soundtrack! ()

Margay odpad!

Pulp fiction je sračka. Řeknu to tolikrát, kolikrát si bude kdokoli přát, pořád to bude to stejné. Jediné zajímavé jsou ty zpřeházené scény. Díky tomu jsem se musela alespoň minimálně soustředit aby mi neuniklo o co zrovna kráčí a nebýt toho, usnula bych do deseti minut. O ničem o ničem o ničem, upgradovaní Gauneři. Pokud takhle vypadá podsvětí, chci být batmanem. Vaporizovat ty figurky. ()

Boris_Britva

Ezechiel 25/17...."Cesta spravedlivého lemována jest........" Asi jediný verš, který znají všichni, aniž by kdokoli držel bibli kdy v ruce. Nejlepší Tarantino, nejlepší film 90. let, nejkultovnější film vůbec. ()

Timy68

'Zmizíš z města. A to hned. Když zmizíš, budeš zmizelej. Jestli ne, zmizim tě já.' :-DD Tak k tomuhle není co dodat. Občas by to chtělo přidat na tempu, přiznejme si, dvě a půl hodiny filmu, ze kterého by šlo vystřihnout ty nudný scéna, zkrátit to na hodinu a půl a je z toho trhák, ale tenhle hlavní nedostatek se ztrácí ve stínu parádních výkonů všech hlavních aktérů, skvělých hláškách a nadupané akci. To je asi důvod, proč nemůžu dát **. 55% ()

milford

Asi první film, který jsem od Tarantina viděl a u kterého mě totálně dostal hodně specifický a netradiční humor. (Alespoň do té doby. A když si tak teď přemýšlím, žádný podobně kvalitní jsem asi už později ani neviděl.) K tomu rozsekání příběhu do jiných časových rovin, kde se to na konci pěkně všechno spojí a dostane hned jinou perspektivu. Krása. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra