štófy

Pro dost filmů je nebezpečné,když se stanou kultovními.Ale ne pro krále všech kultů,pro Pulp fiction.Neznám žádný jiný film,ze kterého by lidé znali tolik hlášek a vtípků.Kolik desítek parodií se zabývá zrovna Historkami z podsvětí? Překvapili mě i herci.Nikdy jsem nebyl velkým fandou Travolty,ale tady se ukazuje skvěle a díky tomuto filmu ho mám zaškatulkovaného jako skvělého herce.Tarantino ubral oproti Gaunerům trochu konverzace a přidal humoru a to se mu naprosto jasně vyplatilo.Těžko tenhle KULT popsat... ()

apollines

Nejprve jsem k tomuto filmu přistupoval dost skepticky a raději jsem se vymluvil, než abych se na to díval. Nikdy jsem nebyl fanouškem Tarantino stylu. Ovšem po shlédnutí tohoto filmu mi konečně zablesklo. Geniálnost monologů a netradiční propojení jednotlivých příběhů, upřímně, nevím jak to režisér dokázal takhle geniálně poskládat, ale já jedním slovem říkám "skvost". Není to typická gangsterská střílečka, kde se furt nereálně akčně střílí. Spíše je to ukázka podsvětí, jak by mohl v pravé podstatě skutečně fungovat. Film si své hodnocení rozhodně zasloužil..... Kdo neviděl, doporučuji shlédnout. Je to opravdu "špica". ()

dj.coffee

Tezke napsat neco originalniho o takovem kousku. Snad jen jeden postreh. Videl jsem ten film uz cca 8x a zda se mi cim dal tim lepsi. Pri kazdem zhlednuti si vsimnu nejake situace, kterou jsem predtim nevnimal. Rekl bych, ze tu nejsou hlucha mista. Kdo nevidel historky z podsveti, jakoby nezil :-). ()

Zeldur

Hlášky z tohohle filmu citují i lidé, kteří jej vůbec neviděli. Životní role Johna Travolty a vrcholné dílo Quentina Tarantina. Film, na který se vždy rád podívam a pokaždé mi dá něco nového. ()

xenopus

Je několik oborů lidské činnosti, do kterých jsem za svůj dosavadní život více nahlédl; hudba, filmy, geografie, literatura... A v každém z těchto oborů se setkávám s odlišnými názory na některá ze zásadních děl či konceptů. Pulp Fiction je v oblasti filmu jedním z těch děl, u nichž mám názor odlišný od většiny ostatních. Uznávám originalitu zpracování i vliv na kinematografii jako celek, ale prostě s tím nesouhlasím. Jako divákovi mi to nic neříká. QT mi moc neříká. Tvorba jeho vybájených mikrokosmů s vlastními pravidly jde mimo mě. Občas jsem se zasmál některým hláškám a často i nudil u toho, čím v postmoderní kultuře i vědě pohrdám snad nejvíc - snahou o intelektuální tlachání o hovnoidních tématech vedoucí nakonec stejně k hovnu. Tarantino zde z podobných hoven sice upletl bič (pro ty nechápající moji metonymii: napsal dialogy kolikrát o hovnu a z nich anachronicky spletl film), ale navzdory tomu prostě bič upletený z hoven je pořád hovno, jakkoliv tlusté a soudržné. ()

Dendulkaa_

Dobře prolínající se příběhy, dobré herecké výkony, sem tam vtipné hlášky..ALE kultovní film ?? .. Když ono je to tááák dlouhý a někdy nudný.. ()

Nešpi

Vůbec nejlepší film od Tarantina, skvělé dialogy, vynikajcí scénář a brilantní herecké výkony.Tento film se stal kultovním a myslím, že právem a mnozí, kteří tentofilm viděli si ho zamilují a budou znát všechny hlášky nazpamět. ()

Indyi

Kdybych musel vybrat jenom jeden jediný TOP film, tak Pulp Fiction by byl jedním z nejžhavějších kandidátů. Nejlepší herecké představení Johna Travolty, nesmrtelné dialogy a k tomu perfektní soundtrack. P.s. Tarantino nikdy nic lepšího nenatočil a už nikdy nenatočí. ()

Margerie

Nemusím Tarantina, nemusím Travoltu, nemusím mafiánské prostředí. 2,5 hodiny jsem se neskutečně nudila a marně se snažila přijít na to, proč je tenhle film sakra tak přeceňovaný. Nepodařilo se mi to... Nudné, tmavé a příliš mastné od gelu na vlasy. ()

syphoon

Tady asi nemá cenu cokoliv psát, beztak bych se zařadil pod tu dvoutisícovku pozitivních písatelů a stejně bych nevystihl všechno co tenhle TOP KULTOVNÍ film obsahuje! ()

Muhehee

Tak tenhle film netřeba komentovat. Naprostá klasika něco jako Pilsner Urquell mezi pivy. Jak tak koukám jedná se o třetí nejoblíbenější film a všichni víme proč a ti co ne, tak ať si to pustí znova. ()

johnny136

I po tolika letech, přestože znám celý děj a většinu hlášek skoro nazpaměť, nemám stále slov a nevím, co k tomuto snímku mohu říct víc, než: ,, Klenot světové filmografie". ()

Dave9794

Stydím se sám za sebe, že jsem první projekci tohoto filmu tak dlouho odkládal! Jak je zde už mnohokrát psáno, toto je opravdu kultovní dílo! Hlášky! Tak naprosto dokonalé hlášky, že když jsem se další den při nudné vyučovací hodině zamyslel a vzpomněl si na ně, tak jsem málem chytnul záchvat smíchu uprostřed hodiny. A věřte, že Victor Hugo není dvakrát vtipné téma. Snad jen Poslední skaut se může, co se týče hlášek, rovnat tomuto filmu. Herecké výkony geniální, hudba geniální, scénář geniální a ty hlášky! Opravdu jsem si Tarantina zamiloval. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra