dino.h

Mohu vidět třeba po dvacáté a stejně se směju a zároveň obdivuju... Dlouhou dobu můj nej film, než jsem poznal dokonalost Forresta Gumpa :-). ()

DENIROSIS

Pulp Fiction: Historky z podsvětí - to je pro mě jeden ze zásadních filmů,a taky důvod proč se zajímám o film.Co dodat jen slova chváli na skvělý scénář,dialogy,herce a prostě celej film...Jeden drink a šmitec.Buď slušnej,vypij svůj drink,ale fofrem.Řekni dobrou noc a pal domů.Tohle je pro tebe morální zkouška, jestli ji zůstaneš loajální,protože loajalita je důležitá.Takže teď vypadneš ven a řekneš dobrou,byl to krásnej večer.Vyjdeš ze dveří,nastoupíš do auta,odjedeš domů,vyhoníš si a hotovo,šmitec. ()

john.h

Tento film je můj nejoblíbenější a proto mu dávám svůj první komentář. Kultovní hlášky, svělý český dabing a opravdu velká porce zábavy. Dialogy mezi Jacksonem a Travoltou jsou nezapomenutelný. Stejně jako scéna se Zedem, nebo rande Travolty s Thurmanovou. Kdo neviděl, tak by měl. U mě má tento film jasnejch 10/10. ()

Fildas

První film který je originalita a dokonalost sama o sobě, někdo by mohl říci že je to akorát koukání na chaos ale já říkám že je to koukání na dokonalost. Režisér Q.Tarantino ví jak na to, v tomto filmu dokázal plně zkombinovat několik filmových žánrů a proto člověk nemůže říci že se koukal na ten akčňák Pulp Fiction. Citace v podání S.L. Jacksona se vryly do paměti skoro každému a určitě i jiné hlášky byly tak nápadně pamatovatelné. Aby se film stal legendou, musí se jako legenda narodit a tento film jest toho příkladem. ()

Bartoloměj

Jako dnes si vzpomínám, na to jak sedím u telvize, koukám na kinobox, kde dávají ukázku z pro mě tehdy nic neříkajícího filmu. Willis pobíhá po krámku a jako dědeček mění, mění až vymění a zůstane u katany. Co se to tu děje, říkám si? To nic, to se jen píše historie.... ()

crjules

Ted se tu odhalim a dam k dobru mou historku s Pulp Fiction.... pred vice nez deseti lety jsem byl stalym zakaznikem v tehdejsi chrudimske panelakove /dovolim si rict brakove/ videopujcovne.Hlavni nabidkou tam byly beckove skvosty zanru kung-fu, horrory, porno za zavesem obcas i par aktualnich titulu. Shltaval jsem cele serie Martial Law a v 70' kung-fu jsem mel obrovsky vyber.Baval jsem se u serii The Stepfather, Child's Play a jinych. Pamatuji si den /at to muze znit jakoli blbe, je to pravda! /, kdy jsem tam patral znudene po necem novem, co jsem jeste nevidel a byl to problem....tu pujcovnu jsem znal krome "zavesu" celou. Pak mi padnul pohled na osuntely obal s lezici zenskou s cigaretou, nic nerikajici, nesrozumitelny nazev. Znudene jsem po tom sahnul... Ten den jsem vstoupil do vyssi ligy filmu a Pulp Fiction byla krasna vstupenka! A jako bonus od Quentina navod, jakym smerem a za jakymi herci se mam dal divat. Film jsem si pustil dvakrat po sobe a druhy den znovu. Behem nasledujicich mesicu nekolikrat vypujcil. Kdyz sel potom v Tv , v noci na CT2, nahral jsem ho na VHS , ktera byla vzdy pripravena v prehravaci a zprijemnovala mi po dlouhou dobu chvile obedu, veceri , siesty. Kazde urcite obdobi jsem "jel" urcitou scenu dokola a obdivoval.. Pulp Fiction byl pro me zlomovy film, ktery mi dal smer, vysvetlil mi pojem "nezavisly film". Jednim slovem ZASADNI. ()

dEstr0y3r

Dokonalé herecké obsazení. Dokonalá režie. Dokonalý scénář. Parádní tempo filmu nabité fantastickým humorem, který mně i po padesátém shlédnutí tohoto klenotu dostane. Úžasný soundtrack. Prostě pro mně je to nejlepší film, jaký jsem kdy viděl. ()

D.I.G

Ten homosexuálny šerif mi bol akosi proti srsti, rovnako ako PREHNANÉ kvantum zbytočných kecov, viem že sú tu ľudia ktorím sa takáto "mentálna onania" páči, ale na mňa ich bolo moc. ()

koulen

Jak vlastně začít.Quentin Tarantino je člověk, který na co sáhne, tak z toho udělá kult.Není divu, že na každý jeho další film se čeká i několik let.Pulp fiction je jeden z nejlepších filmů na světě, ale proč??protože scénář je jedním z nejlepších na světě.A jelikož si je Quentin píše sám, dosáhne vždy tíženého výsledku, který měl v hlavě už právě při tom psaní.Do toho bezkonkurenční režie, bezkonkurenční soundtrack a bezkonkurenční herecké obsazení.O tomhle filmu je ale v zásadě těžké mluvit a nebo vůbec psát, to se prostě musí vidět.Je to klasika a vždycky bude a komu se to nelíbí, tak ať se na mě nezlobí, ale prostě nemůže rozumět kinematografii. Pulp Fiction mám v Top10 a myslim, že i vždycky budu. ()

Tiiso

Dialogový film, který má ovšem své dialogy naprosto originální. Tarantino přišel jako režisér nové generace a ještě se svými specifiky a hned dokázal že je pan režisér. Se svým druhým filmem udělal tzv díru do světa a jeho snímek je a bude hodně dlouho napodobován, ale ve svém pojetí, už nikdy překonán. ()

JohnVodka

Těžko hledat slova pro popsání dojmu z tohoto skvělého filmu, který jsem již viděl snad stokrát. Nejlepší, nejstylovější, nejkultovnější a nejšílenější, to je jen několik málo superlativů, které musím s tímto snímkem spojit. Od příběhu přes scény a hlášky až k hereckému a režisérskému kumštu je to skrz na skrz výborný film, ve kterém nemohu najít chybu. Pulp Fiction pro mne zkrátka bude nejlepším filmem všech dob, pro svou neotřelou originalitu, za kterou mohu panu Tarantinovi poděkovat. Díky Quentine, tohle je opravdu Film s velkým F. ()

Erian

Pulp Fiction v sobě snoubí hned několik žánrů dohromady, ale přitom se netříští a jako mnoho novějších filmů od Tarantina není ještě poznamenán jeho slávou a snahou dát do jednoho filmu co nejvíc kýče, videopůjčovnových odkazů na béčka, céčka a déčka........ a přitom film hází k dobru celou řadu skvělých a kultovních hlášek. Nehledě na to, že se Tarantinovi podařilo získat pro tenhle film celou plejádu herců, kteří si zahráli ať už v epizodních roličkách nebo v hlavních rolích, přesto však nezastinují jeden druhého a dávají dostatečný prostor pro vyznění humoru, gegů, legrácek i vážných témat. Pro mě ale nad všemi vede duo Travolta-Jackson, jejichž eskapády mě zaujaly nejvíc:) ()

ear.wig

To, že znám tenhle film téměř na zpaměť o něčem vypovídá. Můžu se na něj dívat stále dokola a nikdy se mi neokouká a to už něco znamená. Neznám jiný film, pro který by se lépe hodil výraz KULTOVNÍ. Nic víc k tomu asi napsat nejde, protože bych stejnak opakovala, co už tady bylo řečeno. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra