Rychle a zběsile 2

• USA 2 Fast 2 Furious (více)

Brian O'Conner přišel o práci poté, co nechal šéfa ilegálních pouličních závodů, Doma Toretta, uniknout před zákonem. Teď pro peníze jezdí v Miami nelegální závody silných vozů a netuší, že právě tyto závody budou důvodem, aby ho FBI zmáčkla. Buď jim pomůže, anebo půjde do vězení. Totéž platí pro jeho černošského parťáka Romana, který má s Brianem z minulosti nevyřízené účty. Ti dva se teď musí nechat najmout jako řidiči drogového bosse Cartera, aby ho policii pomohli dopadnout. Zařídí to Monika, Carterova milenka, ale ve skutečnosti policejní agentka. Zkušenost se zběsilými pouličními jízdami jim i Monice pomůže zachránit život, protože Carter po skončení akce nehodlá nechat svědky naživu. (TV Nova)

KiJi

V pěkném pozlátku už nebyl ani ten bonbón. Od jedničky přidali pár zajímavých bouraček, zato se ubralo na ději - je to takový nepovedený klon jedničky, co dodat k opakovaní již viděného? Asi jen to, že jsou možná všichni ještě drsnější, ale o to jsou trapnější. ()

PetrMinarik

Nebýt Evy Mendes, tak by to byla velká slabota ... ale to je i tak. Je to pořád takovy "suchy". Něco tomu chybí... Ten děj je opak toho názvu ... ()

Voxel

Nejdřív mi hrozně vadilo, že chybí Diesel, ale nakonec se hláškující černoch ukázal jako solidní náhrada. Jinak svižný děj, adrenalinové automobilové scény a nadupaný soundtrack (a to se mi normálně líbí úplně jiná muzika, jenže k tomuhle filmu vybrané songy fakt sedí jak prdel na hrnec). Takže spokojenost velká. ()

shinlove

Dvojka vařila z vody a dle toho scénář, zápletka i výkony vypadaly. Ale byl to odrazovej můstek k dalšímu pokračování, takže nakonec proč ne. Úplná katastrofa to nebyla. 2* ()

ajaxx

Po několikátém shlédnutí musím hodnocení upravit a přidat jednu hvězdu. Vin tam sice není, ale Tyrese Gibson je celkem cool a já si nemyslím, že je třeba tento díl zatracovat. Do celé série vnáší špetku jiné akce a ne zrovna špatné, i tak se dá dělat pokračování hitu. ()

Gabushe

Jen dva díly Fast and Furious dostaly 5*. I když tento díl vybočuje z od původního dílu, patří mu těch 5*. A kdo neviděl Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious tak si nedokáže dobře přidat souvislosti, stejně jako já. Chybí mi tu Vin Diesel, alespoň v jednom záběrubych uvítala jeho holou hlavu. ()

Baik

Nalesteny kary,pekny prdelky,namakanci.Mno dvojka pobavi ale nenadchne.Je skoda ze nijak nenavazuje na jednicku.Ikdy by se dalo rict ze mezi prvnim a druhym filmem je kratky sestrih cca 20min. o tom jak se mladej dostal ke skylinu.Jedine s cim se v tomto filmu je nekolik novych postav ktere se zapisou do dalsich filmu napr. Tyrese Gibson,Ludacris a pekna prdelka Eva Mendes.Nemohl jsem si to odpustit ale ta zenska je fakt dobra. ()

ricky4

Rychle a zběsile bez Diesela? Špatné. A dopadlo to tak, i když se Walker s Gibsonem snaží udělat z filmu něco víc- ale prostě to nejde. Pár fajnových honiček, hezké derby. Ale není to vůbec ono. Začíná to být velmi velmi nereálné (skok na jachtu). 2*, chybělo tomu trochu "Dieselu" ()

Agent24

Dvojka mě bavila skoro jako jednička. Trošičku chybí Vin diesel, ale dá se to přežít. Paul Walker je parádní, auta barevný a pěkný a holky taky takže pořád paráda. O chlup slabší takže 85%. ()

mcamino

Prvnímu dílu se to nevyrovná, a vzhledem k to mu že jsem tento díl viděl již po shlédnutí následujících, není to nic extra, nicméně 4* zaslouží. ()

Lukkyn

Moc zdejší nízké hodnocení nechápu , ale klidně půjdu proti proudu!!Je to oddechovka a opět kopíruje věci z prvního dílu akorát je umí lépe dávkovat. Jako přece nemůžu čekat , že scénář bude bůhví jaký a tak ho pro tentokrát neřeším a budu se kochat krásnými auty (americká síla, nissan skyline) , krásnými ženami (Eva Mendes) a poměrně svižnými honičkami. Ústřední dvojice mi sedí tak fakt nevím co všem tak vadí :-) ()

DannyVlk

Jak všichni píší tak je tu slabší scénář, ale je to stejně dobře koukatelný jako všechny díly série a jako všechny vás tlačí za volant a tahají vám plynový pedál k zemi. Pro mě je to zase přehlídka krásných aut a už jen proto přidávám tu hvězdičku navíc. ()

zeromen

Nejslabší díl celé série, nebýt tam toho Nissanu, těch dvou nadupaných amerik a té kočičky (Eva Mendes), tak by to bylo jen na dvě hvězdy ()

ohinek

Brian O'Conner tady pořád ještě vypadá jako úplný cucák, zbytek postav s trochou charismatu se vypařila a rychlými auty se jezdí jenom proto, aby se jezdilo rychlými auty. I když bylo kolikrát rychlejší i praktičtější jít pěšky. Stačit to bude těm kterým jde jen o nadupané káry a polonahé dámy na karoseriích. Nic jiného totiž ve filmu skoro ani není. Úplný propadák. ()

Pythonator

Uberte na plynu, nastrčte černého režiséra, vyměňte pana Naftu za pana černého (stejně tak namachrovaného blba) a nezapomeňte na prdelku Evičky Mendesové. To nám to ale vzniknul další sexy vytuněný filmeček, který přinese další penízky do kasičky (ne)hloupých producentů. Podobně škodlivé filmy ukazující cool střelbu na policisty by měly zakázat. Kdejaký americký středoškolák pak dělá to samé. ()

Jarray

Podle mě ještě o něco lepší díl, než jednička.. Vin Diesela v hlavní roli solidně nahrazuje Tyrese Gibson, kterého prostě žeru :D.. ()

Zemřel americký režisér John Singleton

Zemřel americký režisér John Singleton

30.04.2019

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Tyrese Gibson pojede sólo

Tyrese Gibson pojede sólo

03.02.2015

Rýchlo a zbesilo 3

Rýchlo a zbesilo 3

08.06.2005

Megahit režiséra Roba Cohena RÝCHLO A ZBESILO sa dočkal nepodareného pokračovania, ktoré však aj napriek neúčasti Vina Diesela z jednotky zarobilo len v kinách takmer dvojnásobok rozpočtu, čo je pre… (více)