Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 105 min

• Gimli

Jestliže bylo záměrem něco jiného, než upozornit mladou generaci na to, že se kdysi taky točily dobré filmy, které stojí za vidění, pak je tento film naprosto zbytečný. To už by bylo lepší znovu uvést Hitchcockovo Psycho do kin, protože v tom Van Santově je úplně všechno minimálně o třídu horší.(21.10.2003)

• Aluska88

Takhle to dopadá, když se někdo z jedinečné, neopakovatelné a geniální klasiky rozhodne vytvořit prvotřídní propadák. Závěrečná scéna ve sklepě mi přišla spíše směšná. Vince Vaughn se sice dost snažil, ale ani on, ani to ostatní nemohlo film zachránit před jistým pádem do filmového propadliště nepovedených a zcela zbytečných remaků, které nikdy nemohou dosáhnout atmosféry, ztvárnění a celkového umění a kouzla původního snímku.(22.7.2006)

• Stegr

Zlaté maliny 1998 - 2x - Nejhorší režie (Gus Van Sant), Nejhorší remake/sequel...(1.11.2008)

• Crocuta

Ukázka naprosto zbytečného filmu. K čemu točit něco již jednou (a lépe) natočeného? Že by kvůli barvě? To je asi dost chabý důvod. Zůčastněným tvůrcům nelze upřít snahu - a to snahu poměrně úspěšnou - natočit dobrý film, zvláště herci vůbec nejsou špatní, ale pořád se jedná jen o o chlup horší kopii skvělého originálu. Kopii, která od svého vzoru přebírá do detailu skoro všechno - včetně gest a dialogů. Snímek bez kousku vlastní invence si nezaslouží víc než 2*.(5.8.2007)

Několik lekaček a Anne Heche.To je asi to nejlepší co vám může tenhle lehce podprůměrný thriller nabídnout. Kvalit originálu to rozhodně nedosahuje.(16.8.2006)