Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 105 min

• Morien

Fůůůj!(25.3.2007)

• JohnnyD

Remake Psycha patrí k tým najneoriginálnejším filmom, aké boli nakrútené. Totiž Van Sant sa rozhodol do bodky okopírovať originál. No a tak vznikol ničím zaujímavý a paradoxne nudný film. Navyše Vince Vaughn je vyslovene odporný a nevýrazný. Strata času, tak isto ako pokračovania Psycha.(17.8.2005)

• gogo76

Prečo zdokonaľovať dokonalé?Jeden z najzbytočnejších remakov všetkých čias.(29.12.2009)

Film, ktorý sa mi regulérne páčil. Keďže hudba ostala, ostal tam aj ten akože hororový duch. Niektoré zábery sú krajšie ako originál, Anne Heche to pomerne zvláda. Farebné prevedenie mi nevadilo, aj keď kúpelňová scéna predsa len bola bez čokolády :) menej (ne)príjemná. Vince Vaughn je taký fantastický, že keby to nebol tak trochu zbytočný remake, dal by som minimálne 4*...(13.5.2006)

Psycho z roku 1998 je to isté ako Hitchcockovo Psycho, iba vymenení herci a niečo málo zmenili resp. pridali (len nejaké detaily – ale nie všetko mi tam sedelo). Nejako mi uniká zmysel, prečo bol tento film natočený, asi jedine pre divákov mladšieho veku, ktorým chceli tvorcovia a prznitelia ukázať tento príbeh po novom. Pre tých ktorí nevideli pôvodne Psycho to k niečomu bude, ale pre tých ktorí áno, je to zbytočné. Povzniesol som sa a dal som 3* za tých, ktorí budú toto nové Psycho vidieť ako prvé, aj keď k nim som nepatril.(21.3.2007)