DannyBoon

Pomáhejte slepcům!! Co když jsou skvělými řečníky! Anebo osobitými tanečníky tanga. Al Pacino. Al Pacino! Al Pacino!! Možná si zasloužil zdatnějšího hereckého partnera než Chrise O'Donnella, ale i tak ty 2,5 hodiny suveréně utáhne. Věřím, že by utáhnul i rozbitej tank, a mrtvýho koně navrch. I poslepu. A rada na závěr: nedívejte se na dabovanou verzi, originální chraplák vás prostě usadí a já za něj přišívám hvězdu navíc. Grazie ()

Hapretor

Od Al Pacina se ani jiný než velmi dobrý výkon nečeká. Zajímavé, ne nudné, ale ne poutavé, ani dojemné. Jen ke konci mě bavilo, jak to nandal tomu děkanovi. Emočně mě o dost více dostal např. "Jmenuji se Sam". ()

Evander

Vůně ženy je filmem, který jsem velmi dlouho odkládal, neboť jsem se bál velkého zklamání. Po letech odkladů již vím, že neprávem. Celý film je velmi pozitivní a povzbudivý, podbarvený lahodnou hudbou. Děj příjemně rychle utíká a hlavně baví. Al Pacino byl naprosto vynikající, byť roli slepce mu občas nebylo možné věřit. Celkově se mi film velmi líbil, pobavil mě a zvednul mi náladu, hodnocení vidím tak na 85%. A jsem si jistý tím, že na velkolepou scénu s tangem ještě velmi dlouho nezapomenu. ()

GMVajgl

Skvělý Al Pacino. Film trvá přes 2 hodiny a člověku to ani nepřijde. Jaký je italský původní film? Konec amerického remaku byl sladký a hollywoodský. KVIFF 2017 ()

Aldebaran

Neskutečný Pacino. A zase jednou je všechno možné. Film, který vám místy vyloudí úsměv na rtech, ani nevíte jak. Že je čitelný? No, a co? ()

iNKa 1104

5 hvězd pro 1 italskou hvězdu. Nevím, jestli jsem kdy viděla někoho takovýmhle způsobem hrát. Film to může být i průměrný, ale Al Pacino mě naprosto uhranul svým herectvím a osobností. Vidět ho v divadle, asi prasknu ve švech... ()

Shona

Naprosto odzbrojující a v dobrém slova smyslu zničující výkon Al Pacina. Zvláště bych rád vyzdvihnul takové scény, jako tančení tanga, nebo řízení ferrari. Martinu Brestovi pak snadno odpouštím ledacos. Ano, představte si, že i ten americký sladce kýčovitý konec. Italskou verzi jsem neviděl, jedno však vím jistě, že minimálně herecky tohle nelze překonat. ()

sumperacek

Výborný film a lituji že jsem se k němu dostal až takhle pozdě. Proslov na konci filmu dech beroucí, Pacinovo charisma a herecký um se třpytí. ()

Modus

Krásné, nenapadá mě jiné slovo než krásné, jinak neumím svůj pocit popsat...Hned jak se mi film rozjel v DVD a začala hrát hudba, věděl jsem že to nebude jen tak obyčejný film, věděl jsem že až film skončí budu jen zírat s otevřenou pusou a budu mít blažený pocit v srdci...Viděl jsem už hezkou řádku filmů s Al Pacinem, od Kmotra počínaje přes Serpica až k Vítěžům a poraženým konče, ale jedno musím přiznat, vždy jsem byl tak trochu překvapen a udiven, že nikdy za svou roli nedostal pořádné ocenění, ale teď vím že kdyby dostal zlatou sošku za Kmotra, vypadala by hloupě oproti sošce za tuto roli, nedá se to vůbec srovnávat...Výkon slepého plukovníka v záloze je jedna z nejlépe zahraných rolí jaké jsem kdy viděl, je skvěle napsaná Pacinovy na tělo, a právě jeho vrozené charizma táhne celý film...Samozřejmě je tu mnoho dalších faktorů které nemoho opomenout, dokonalá melodie, jakoby vybarvovala všechny různé emoce a pocity hlavního hrdiny...Dále je tu značně kvalitní sekundování Chrise O'Donnella, ten i přes svůj mladý a nevyzrálý věk dokázal stát velmi statečně po boku Pacina...Když si za pár let vzpomenu na Vůni ženy vybavím si taneční scénu v restauraci, to je pro mě jedna z filmových scén na které se nezapomíná, já bych ji zařadil klidně mezi rozhovor Al Pacina a Marlona Branda v Kmotrovi protože svojí dokonalastí mě opravdu zasáhla...Jsem z tohoto filmu unešen!!! ()

Gabretta

Velmi působivý film o tom, jak si dva lidé různých věkových kategorií a v různých životních situacích mohou vzájemně dodat odvahu k tomu jít dál. Chris O´Donnell se svým výkonem nijak nezahanbil. Ovšem Al Pacino se předvedl jako opravdový herecký mistr a to smyslné tango bych si s ním nejradši hned střihla! Hmmm...! ()

Nail

Al Pacina mám hrozně rád. I v tomhle snímku exceloval a po celou dobu jsem chtěl dát jasných 5, ale. Je zde jedno ale. Tím je konec tohoto filmu. Závěrečná rádoby dojemná řeč, komise, která se ani nepotřebuje tajně radit o výsledku, skandující studenti, plácající výherce v tomto sporu po ramenách. To je pro mě absolutní zklamání hodné amerických dojemným kravin. Škoda toho závěru.... ()

Macias

V půlce filmu jsem si uvědomil, že si přeju, aby putování těchto dvou chlapíků nikdy neskončilo. Ty rozmluvy.... + nezapomenutelná scéna s ferrari a policistou, kdy Pacino hraje slepýho, kterej hraje, že vidí :)))) ()

pepa3rd

Naprosto skvěle zahraná role slepého plukovníka, od obyčejného rozhovoru, přes nezapomenutelné tango a řízení auta, až po závěrečnou řeč. K úplné spokojenosti chybí snad jen krapet komplikovanější zápletka. 80 % ()

Kubeska

Al Pacino se konečně dočkal Oscara. Škoda, že má zatím jen jednoho. Určitě bych tenhle výkon zařadil do top 10. Scénář je skvělý, hlavně ta scéna v letadle o ženách. ()

Stíba

Al Pacinův herecký koncert snadno přebije místy trochu slabší celkové zpracování. Rozhodně jeden z nejlepších (dost možná vůbec nejlepší) výkonů co jsem kdy ve filmu viděl. Od Franka jsem nemohl odtrhnout oči. ()

Critic

Tenhle film prostě miluju. Aneb jak slepý ex-mariňák vzal s sebou na "dovolenou" snad jediného člověka, který se mu v pravou chvíli nemohl nepostavit do cesty. Minimálně jednou do roka si musím Franka Sladea opětovně pustit do hlavy, protože všichni bychom někdy potřebovali trochu zušlechtit ego jeho moudrým cynismem. ()