Novinárka Kim Levitt (Neith Hunter) pracujúca pre denník LA Eye sa snaží objasniť okolnosti úmrtia mladej ženy, ktorá horiaca zoskočila zo strechy domu. Domnieva sa, že u obete došlo k spontánnemu samovznieteniu a snaží sa o tomto neobvyklom fenoméne získať čo najviac informácií. Počas svojho pátrania sa zoznámi so sympatickou majiteľkou kníhkupectva Fimou, ktorá ju privedie na stopu rituálneho kultu, vyznávajúceho dávnu egyptskú bohyňu Izis. (Karamanlis)

Rodriguez

Ďábelský kruh snad nikdy nemohl patřit do série "Silent Night, Deadly Night". Jeho příběh je tak prostý, až hraničí s demencí, kterou vydrží jen labilní člen rodiny. 15% ()

Han22

Yuzna je známé jméno, ale tohle je od něj už druhý nekoukatelný film. Ze zbytkem série to nemá nic společného, místo vánočního vraha je tu nesympatická feministická slepice, která pátrá po sektě. Načež ji sekta něco provede, díky čemuž má hrdinka někoho zabít, jinak se ji zkroutí prsty, místo nohou se ji udělá rybí ocas a shoří. A ještě u toho budou obří šváb, obří housenky a jeden mimořádně odpudivý magor (skvělý Clint Howard). Nedává to absolutně žádný smysl a těch pár nechutností to nezachrání. ()

tenebrae86

Další dobrá Yuznovka, která mi dlouho unikala. Béčko jak blázen! Stejně jako u Return of the Living Dead 3, ani tady vůbec neřeším, že film vlastně nemá nic společného s předchozími díly. Díky tomu, že to točil Yuzna, jde o zcela samostatně fungující horor, který nepotřebuje srovnávat s ostatními díly. ()

Psycho.R

Čtyřka uz pro jistotu nemá s předchozími částmi nic společného a to ani postavy. Hodně béčková blbost, kde si smlsnou fandové slizu a brouků. Jinak je to fakt divnej film, už abych mel za sebou poslední část. Jediný plus je, ze jsou v každým dile vidět kozy 😂. ()

beso74

Brian Yuzna sa vrátil k tomu, čo robí jeho prvotinu Society tak výnimočnou - nechutný body horor mixnutý s tajomným a tajným spoločenstvom, všetko to podporené hnusným hmyzom všakovakej veľkosti. Jedinou chybičkou krásy je fakt, že je to vedené ako Silent Nigt Deadly Night 4, pričom to s predošlými filmami o vraždiacom Santovi nemá nič spoločné, okrem faktu, že sa celý príbeh odohráva na Vianoce. Aj keď je divák pri sledovaní filmu mierne zmätený (film je miestami až surealistický), Vďaka šarmantnej Neith Hunter v úlohe novinárky Kim a nenapodobniteľnému Clintovi Howardovi v úlohe (ako ináč) čudáka Rickyho a hlavne vďaka hnus vyvolávajúcim praktickým efektom Screaming Mad Georgea je to nechutne zábavná jazda za hranice ženskej emancipácie. ()

djbarrel

Hovadina na entou, sice se na to dívat dá, ale jedná se o jakýsi propletenec blbostí, odporností a hovadin. Děj dával jen pramálo smysl, ale dalo se. Je to prostě koukatelná sračka, které ovšem moc nepomáhá český dabing. 11 % ()

MFZB

Takže táto 4-ka nemá nič spoločné s prvými tromi dielmi, už som sa tešil zase na celkom zaujímavú podívanú, ale toto bolo úplne o ničom. Jediné čo to malo aspoň teda s trojkou spoločné boli hádam zo 2 zábery v TV inakšie ani náznak. Tento film mi prišiel, alebo teda aj bol podľa mňa nejaký satanský horor ale v žiadnom prípade nie slasher. Kvôli tomu, aby som rozumel filmu som musel ťahať celé DVD s jebnutým českým dabingom. No nikdy viac. Táto séria ma začína pomaly, ale isto srať. ()

Kosi..

Čtvrté pokračování se celkem (na poměry série) vydařilo a to, že to nemělo s předchozími díly nic společnýho je vlastně móc dobře, páč další vánoční běsnění někoho z Chapmanovic "Punishhh!" famílie bych asi už nesnesl. ()

Honzissis

V tomto díle se série vydala úplně jiným směrem už to není o vraždícim maniakovi alá PUNISH! V tomto díle šlo o nějakou rádoby pohanskou sektu vedenou ženami, nápad to nebyl zlý, ale provedení je klasicky u této série Béčkové... Film mě tolik nenudil jako předchozí díl, ale stále je to podprůměrný filmek... 2 hvězdy 45% ()