Reklama

Reklama

Tři přání pro Popelku

  • Norsko Tre nøtter til Askepott (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Tři přání pro Popelku je nové zpracování legendární pohádky scenáristy Františka Pavlíčka a režiséra Václava Vorlíčka Tři oříšky pro Popelku. Severská pocta české filmové klasice přináší její moderní velkolepou verzi, nové kostýmy, scenérie nefalšované norské zimy a divokých zasněžených hvozdů a samozřejmě i zdravou dávku kouzel. Stejně jako u nás nebo v Německu se právě Vorlíčkova Popelka stala nesmrtelnou vánoční pohádkou i v Norsku, diváci ji tam milují a právě místní tvůrci si proto troufli ji po téměř padesáti letech znovu převyprávět. V příběhu odvahy, lásky, dobrého srdce a magie bude Popelka po smrti svého otce znovu bojovat s tyranskou macechou a nevlastní sestrou, překazí lov třem mladíkům a díky kouzelným oříškům se zúčastní úchvatného plesu, kde získá princovo srdce a na útěku ztratí svůj střevíček. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

To je ale blbost. Ta škála sexuality začíná od nuly, počítá s tím, že někdo tíhne jen k jednomu pohlaví. Zda pak někdo skutečně na té škále je úplně na kraji, na nule, případně na stovce (nebo šestce u Kinseyho), je otázka. A být trochu gay znamená být gay, tam není trochu nebo hodně. Myslíš asi to, že každý heterosexuál tíhne ke stejnému pohlaví, méně nebo více, to je pak ale bisexuál, takže trochu bisexuál. No a pokud se předpokládá, že heterosexuálové tíhnou ke stejnému pohlaví, není důvod, aby totéž nebylo u homosexuálů, takže podle toho "kadý je trochu gay" jsi asi chtěl napsat, že je každý trochu bisexuál. Nebo každý má homosexuální sklony (fantazie, zkušenosti).

Tyhle píčoviny beztak řeší jenom latentní homouši, co mají strach z toho, že jsou homouši, normální člověk (ve smyslu člověk, který přijal sám sebe, jedno jestli je homo, hetero nebo bi) buď ví, že je na chlapy, na ženský, nebo na obojí, a necítí potřebu určovat, kdo je úchyl, kdo ne, a ještě se o tom hádat. A koho sere, že si ve filmu dají francouzáka dva chlapi, tak ať na ten film nekouká.

V Buzíci (1974) dojde přímo k vymrdání prdele, ve Vysvobození (1972) je taky homoscéna, jde o půl století staré filmy a nikoho by nenapadlo kolem toho dělat humbuk a mít to za nějakou lgbt agitku. 

na příspěvěk reagoval Tvrdolín Veliký

Uživatel Castrator smazal svůj příspěvek.

Dvojirakri

Dvojirakri (hodnocení, recenze)

Eh, fakt se mi nechce pročítat tuto břečku, takže se jen zeptám - víte někdo jaký byl poslední Vánoce poměr vysílání "naší" Popelky oproti té nové v Norsku?

Santek

Santek (hodnocení, recenze)

Pohádka a sceny jezké. . Až na tu příšeru z hororu macechu a tu hubdu. Ta hubda byla dost depresivní a uspávající.  Ten hudební podkres mi dost vadil.   Taky mám problém s tím, že nevím jestli venkovní sceny jsou částečně počítač, nebo je to fakt Norská příroda.  

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

cicolably , Lacike

Zrovna Draculu bych zde raději nezmiňoval. Předlohu napsal Bram Stoker, což byl (nevyoutovaný, ale soukromá korespondence to dokládá) gay. A jak dokládá jeden ultrahomofobní troll a jak si přeje admin, některé věci je třeba neprobírat. ;)  

na příspěvěk reagoval Tvrdolín Veliký, Lacike, Hanzek

cicolably

cicolably (hodnocení, recenze)

ako neviem ale strašná nuda

ta macocha ako Oldman v Draculovi

popoluška no pekne oči ale taká divná bola

princ ,no sice turecký Travniček

take neurazí ale ani nenadchne

na příspěvěk reagoval Lacike, Bluntman

Uživatel Hanzek smazal svůj příspěvek.

tomalakis

tomalakis (hodnocení, recenze)

Jako připrav se, že po celé "šťastné a veselé" to tady budeš promazávat asi ještě hodně. Fakt nemůžu za to, že se tu slejzaj hysterický existence, který vám řeknou, že jim něco na 100% vadí, vlak přes to nejede, ale když se jich zeptáte proč vlastně, tak nejsou schopný dát vám kloudnou odpověď...

Uživatel tomalakis smazal svůj příspěvek.

Uživatel tomalakis smazal svůj příspěvek.

Uživatel tomalakis smazal svůj příspěvek.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Bart

Až na to, že "tímto" (předpokládám, že nepřijatelným) způsobem to zde řeší jenom jeden uživatel (Hanzek), zatímco ostatní leda reagují na jeho ubohosti, aby zde nebyly jenom ty - i s ohledem na to, že když zde někdo nahlédl, aby si neřekl, že ostatním je to jedno, nebo dokonce takové projevy považují za jakkoliv přijatelné. Je tak nemístné vyhrožovat ostatním blokováním.

 

Na mém názoru se ale nic nezměnilo: pokud se někdo pozastavuje nad pársekundovým polibkem osob stejného pohlaví, daná osoba je homofobní. Zvlášť když je to v epilogu, kde se líbají lidé různého pohlaví, různých věkových skupin, různých tříd apod., takže vyznění je dost jasné.  

na příspěvěk reagoval Hanzek

tomalakis

tomalakis (hodnocení, recenze)

Bart

nebo nějak definovat co je pro tebe přijatelné diskuze a co ne? protože tam je ještě 13 stránek toho samýho. díky

Bart

Bart (hodnocení, recenze)

Pokud máte potřebu řešit LGBT komunitu tímto způsobem, založte si na to prosím diskuzi. Dnes jsem smazal diskuzi naposledy bez následků. Příště budu u každého smazaného příspěvku rovnou blokovat právo diskutovat. 

na příspěvěk reagoval tomalakis, tomalakis, Bluntman, Tvrdolín Veliký

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Hanzek smazal svůj příspěvek.

Reklama

Reklama