Werewolf2

Nadsacova komedie, ktera se povedla na sto procent. Vubec cela trilogie se da sledovat jednim dechem. Zemeckis a Bale proste umej tocit. ()

Kvico

ako film na jedno nevyplnené popoludnie je to v pohode no v typicky "filmových" časoch by som zvolil niečo iné, pohoda z ktorej vás upútajú dve hlavné postavy, príbeh a nápad snáď na svoju dobu originálne no v čase prítomnom je toto dielo len jedným z mnohých... ()

g.carpa

U všech skotů... to je síla!!! Mám rád sci-fi, kde nehrají prim mimozemské příšery a nebortí se svět a když se přidá výtečné duo hlavních protagonistů a geniální scénář, tak nezbývá než vyrazit... ()

Petkon

Nechápu, jak taková kravina může mít tak vysoké hodnocení. Čekal jsem nářez, ale byla to ukrutná nuda. ()

je-za

Myslím, že je to jedno z nejlepších použití cestování v čase. Každý by určitě rád předělal své rodiče a to nejen ku svému prospěchu, ale určitě i ku jejich prospěchu. Skvělý fílm, využívající situace, kdy se budoucnost projevuje v minulosti a minulost v budoucnosti. Je tu snad někdo, kdo by nechtěl upravit svou budoucí rodinnou situaci už v minulosti???? ()

Skunkiee

Inteligentní humor, děj který má spád a nechybí mu napětí, scénář, herci Michael Fox, Christopher Lloyd a automobil De Lorean jsou hlavními atributy tohoto výtečného filmu. Zemeckis vytvořil kultovní rodinnou podívanou, která snad nikdy nezestárne. Přesto mi k dokonalosti ještě něco chybí ale ve výsledku velmi slušných 85 procent. ()

Tomulka

Výborná námět a scénář nebyl také k zahození. Ale raději doporučuji koukat v dabingu v originále mi to tak zajimavé nepřišlo. ()

Lorkis

Geniální scifi, vtipně provedené a herecky skvěle zahrané a všechno tak logicky do sebe zapadá že tomu člověk skoro neuvěří, tenhle film můžu vidět tisíckrát a stejně neomrzí. Jedno z nejlepších scifi co jsem kdy viděl, taktéž to platáí i o dalších dvou dílech. ()

Kubasino

Omlouvat se za tak nízké hodnocení nebudu. Takřka každý má v první stovce nějaký přehodnocený film a u mě je to tenhle. Asi jsem proti tomuhle druhu filmů imuní. Jak už napsal Matty, tak časem se skutečně dá cestovat zábavněji. Pořád si v zpomínám na den, kdy jsme měli ve škole za úkol vymyslet příběh (námět) filmu, kde by se vyskytoval stroj času. A řeknu vám, že minimálně tucet dětí školního věku vymyslelo daleko originálnější zápletky a i představu provedení měly. Tady je to hodně nenaplněný potenciál. Vždyť cestování časem je de facto nevyčerpatelná studnice nápadů a Návrat do budoucnosti jimi trestuhodně promrhal. Vymlouvat se na stáří filmu je samozřejmě hloupost. Například H. G. Wells a Isaac Asimov psali daleko originálnější a zábavnější věci, než je tato nudná bezduchá slátanina. Takže jedna hvězda za Christophera Lloyda a druhá za snahu. ()

J!b

Jeden z králů osumdesátkových filmů. Jako puberťáci jsme to žrali i s návnadou a i dneska je to pořád dobrý zabiják nudného nedělního odpoledne. ()

Latec

Tak toto je Klasika...totálne odporúčam. Parádne oddychový film a Einstein a milostný trojuholník - matka, otec, syn - a Chuck Berry a cestovanie v čase, predsa. A ten výraz dr. Browna... ()

vrgulnik

Jeden z nejoblíbenějších filmů mého mládí. Posuny v čase, akce, scénky, humor, inteligentní zápletky, co by mohl teenager chtít víc? ()

Merzin

Ano, ve své době to nejspíš bylo dost působivé. Ale tohle není dílo které dokáže odolávat zubům času... A tak další díly opravdu radši zkoušet nebudu. A to hodnocení... sedělo možná v době vzniku a cca 10 let potom, ale teď už absolutně neodpovídá - znám dost filmů i o dost staršího data, kterým tohle max okukuje kotníky :) Pro mě osobně jeden z nejvíc nadhodnocených filmů co jsem kdy viděl.. ()

mimuzik

Kdo neviděl celou vynikající trilogii, je u mě filmový barbar. Na dané téma je to bezpochyby to nejlepší, co se kdy zatím natočilo. Dokonale provedené přechody let, ve kterých se celý děj odehrává. Na tehdejší dobu skvělé triky, které ani dnes rozhodně neurazí. ()

anillvap

Výborný film, ve kterém se mísí příběh o cestování v čase s originalitou a dokonalým nápaditým humorem. Pro mě jednoznačně jeden z nejoriginálnějších filmů s touto problematikou. Není to přehnané, je to logické a je to dokonale propracované. Tolik detailů, které jsou v příběhu podchyceny, to si skutečně říká o to vyseknout před tvůrci poklonu. ()

platzman

Když jsem dostal na DVD sjeli jsme hned na jeden zátah všechny 3 díly. Sice nás bolela trochu hlava, ale bránice o dost více:). Správně střelený CH.Lloyd a výborný OST. ()

Robert Zemeckis a nová sci-fi

Robert Zemeckis a nová sci-fi