Chip89

Pro mě nejlepší Asterix, který kdy vznikl. Vtipný a krásný příběh. Jen si myslím,že spousta dětí ho prostě nemůže úplně pochopit. Třeba jako scéna, když Caesar říká: Brute přestaň si hrát s tím nožem než někoho zraníš. Výborný dabing. U mě 5,5* ()

Nocturno culto

Čekal jsem bombu ale jaksi se nedostavila ..pár momentů bylo vtipných,třeba mág co měnil lidi na zvířata ..jenže tím to asi nějak pro mě skončilo ..Myslím že např. Asterix a překvapení pro Caesara je lepší ale proti gustu žádný dišputát ...pro mě průměr, 50 % .. ()

kraval

12 úkolů pro Asterixe je rozhodně jeden z nejlepších animáků vůbec, který díky své klipovitosti a pravidelnému dávkování vtipu neztrácí vůbec na tempu. ()

ZnalecH

Možná jsem byl ve špatném rozpoložení, ale bohužel mě film zklamal. Osobně mám Asterixe a Obelixe v oblibě, ale tady mi něco chybělo. ()

kukkik

Komiksy jsou skvělé a krásně kreslené, tenhle film má krásnou jen tu animaci ale jinak je to bída.. Scénky se opakují, bojové trvají zbytečně dlouho, hudební zrovna tak... za mě 3* ()

neo93

Asterix a Obelix, nerozlučná dvojka, která nikdy neomrzí. 12 úkolů pro Asterixe je tím nejpatrnějším důkazem. Když se to líbí i dnešním dětem, což po dalším zhlédnutí můžu potvrdit, tak už něco na tom bude. A ono taky že je. ()

Hellknight12

Včera pozreté po dlhej dobe. Za mňa najlepší Asterix aký kedy bol natočený. Film má 82 min. Máme tu peknú animáciu je to humorné,. Príbeh je zaujímavý a vtipný. Skvelá hudba. Film jednoznačne môžem odporučiť či už pre deti alebo dospelých. Myslím si, že viac k tomu nie je čo dodať. Celkové hodnotenie je mňa je 100%. ()

Hashirama

Perfektní bžunda pro děti i dospělé. Klasické asterixovské dobrodružství plné humoru, nápadů a známých trademarků, které si ale fenomén Asterixe nebojí vykládat po svém a sem tam být i roztomile meta. Bez pochyb nejlepší filmový Asterix spolu s Misí Kleopatra. ()

CGP

Nejlepší z filmových adaptací dobrodružství jedné z nejoblíbenějších literárních dvojek (i když Asterix v Británii se svým nádherným anglickým humorem může směle konkurovat). Hlášky se na vás řítí ze všech stran, mnohé patří ke špičce ("Nektar a ambrozii ne, takový blivajzy já nejím, dejte mi kance, já mám kance moc rád; To jsem rád, že jsme si nespletli horu; Telátka, protože rozdělovat rodinu by bylo značně nelidské;..."). Navíc animace je řešena ještě "postaru", narozdíl od pozdějších adaptací, např. již výše zmíněné Británie či Překvapení pro Caesara, které si navíc vráží kudlu do zad i tím pitomým dabingem. ()

nowaja

Jasně nejlepší film ze všech Asterixů co jsou:) Totálně jsem se nemohl vynadívat , když jsem byl malej:-P ()

renegrido

Můj nejoblíbenější díl. Nevím, čím, to je. Ne, že by byl lepší než ostatní. Spíš zajímavější, napínavější a vtipnější:-) ()

Alojs

Jako děcko bych dal bez milosti za pět. Teďkom bych přece jenom jednu hvězdu ubral. Dvanáct úkolů pro Asterixe je přesto nejvtipnějším dílkem ze série. Animace je příjemně oldschool, a když se poštěstí i původní dabing, je to lahoda a příjemné zpestření dojezdu dne. Za nejpovedenější úkol považuju patálie na úřadě. Trefné, vtipné, hláškoidní... Díky za zlevněné edice filmů :) ()

DonTommy

Klasika se musí ctít :) "Jak to děláte s těma očima? Umíte rozsvítit jenom jedno? Musí to být praktické při čtení v posteli, že?" ()

Chuppa

Rozhodně nejzábavnější ze všech dílů Asterixů a Obelixů, scéna s Caesarem napomínajícím Bruta aby si nehrál s nožem je nezapomenutelná :-) ()