Bestie

Doktor Nate Daniels (Idris Elba) vezme své dvě dospívající dcery na výlet do Jižní Afriky, do míst, kde se seznámil s jejich mámou, která před nedávnem zemřela. Doufá, že výlet do divočiny jim pomůže tuhle čerstvou ránu aspoň částečně zahojit. Na cestu do buše si vyberou toho nejlepšího průvodce, rodinného přítele a zoologa, který zná v okolí každý kámen. Zpočátku cesta připomíná sen každého milovníka divokých zvířat. Nálada se změní v okamžiku, kdy v jedné domorodé vesnici uvidí čerstvé následky řádění predátora s hřívou. Mohutný lev si po bolestivém střetu s pytláky vzal do hlavy, že člověk je jeho největší nepřítel, a Nate a jeho dcery to brzy poznají na vlastní kůži. Ve snaze ochránit své teritorium a udržet si pozici pána tvorstva udělá tahle bestie cokoliv, aby vetřelce sprovodila ze světa. Civilizovaný lékař se dvěma puberťačkami proti ní nemůže mít sebemenší šanci. (CinemArt)

septic

z těch lepších survivalů. Zajímavá Rousselotova kamera. Scénář je přiblblý, ale už jsem viděl o dost horší. Já si ale nemůžu zvyknout na Idrise Elbu. Je to minimálně 7. film, který s ním vidím, a mně to jeho charisma prostě do těch filmů nepasuje. Ani mě nenapadá nějaká role, ve které by mi charakterově sednul. Vlastně jen kvůli němu jsem se pořád nepodíval na mnou dlouho očekávanou The dark tower ()

Kopi1

Jak jsem slyšel, že je zde hodně dlouhých záběrů, tak jsem tedy na film kouknul, protože jsem velkým fanouškem scén na jeden střih. Záběry to jsou opravdu parádní a navíc ještě v Africe a kamera si to vyloženě také užívá během akce. Bohužel je to asi tak vše, co film nabídne. Lvi vypadají také nádherně, ale napětí není zas tak velké a příběh stejně jako film vyjde nakonec průměrně. Je to škoda, filme má větší potenciál a herci jsou výborní. Bohužel zde není vlastně nic kromě dlouhých záběrů, na co bych pamatoval. Od finálního duelu jsem čekal více a lev se hodně šetřil od předchozích napadeních. ()

Hapretor

Idris Elba není sympatický ...  Sharlto Copley je ... není to úplně debilní ... ale spíš nudné a hodně přehnané ... nemám rád filmy, co ukazují přírodu a přitom tam je spoustu "nepřirozených" událostí ... Lovci Lvů je proti tomu horor ... ()

Rathalos

Na tento film som sa velmi tesil a viac-menej splnil moje ocakavania,je pravda,ze ma chyby a aj niektore veci su hlupost,nerealne ako napriklad,ze lev bol od cloveka zopar centimetrov a ani si ho nevsimol,to je poriadna kravina,urcite by ho vycitil,ale zase kolko kvalitnych animal hororov obsahuje historia kinematografie,odpoved je hrozne malo a prave preto mam nedostatky v pi*i a buuum stvorka v podobe hviezd...:⁠-⁠) ()

sadlokan

Když nevíš,tak eště přilož,kolik asi tak diváků potká  v životě lva?Nebo bude šít tepnu.Leva mít k CGI i AI.Ještě že si nevzal rukojmí.To mi chybělo ke štěstí. ()

agassi68

Dcéry dať zožrať levovi, hlavne tú uškŕňajúcu sa s afrom.najprv. Hneď by to dostalo iné grády. Nakoniec by som mu nechal Idrisa bo je taký chrumkavý, keďže belosi mu nechutia :) ()

panvasik

Jo, tohle se mi líbilo, jasně není to perfektní není to ani moc originální, ale jako taková napínavá jednohubka potěší.. Jde vidět, že Idris Elba ten film hodně táhne. Záběry na bestii jsou docela znepokojující, protože to je ten druh "hororu", který se může stát i nám nebo prostě komukoliv. Akční scény jsou za mě hodně vydařené a koukatelné. Jediné co mi při sledování vadilo, bylo to že snad všechny postavy měly pár momentů, kdy se chovali nerealisticky a úplně hloupě. Ale jinak je to fakt z mé strany milé překvapení, které je dost nedoceněné a zaslouží si trošičku lásky. 7/10 ()

Olík

Islandský režisér Baltasar Kormákur opravuje Vémolovo „lvi žerou první“ na „první žere Idris Elba“. Africký black and black survival, který moc nápaditosti nepobral a když si to ke konci rozdá Elba se Simbou 1v1, tak pochopíte, že všechno co jste za ty léta pochytili z National Geographic, byl jen jeden velký blábol :D :D :D ()

Vabr

Původně jsem měl v plánu na Bestii zajít s babičkou a bráchou tak jako v roce 2019 na Kořist, která se mimochodem kupodivu dost babičce líbila 😄, ale bohužel to nevyšlo, tak jsme si kino užili aspoň s bráchou sami. A to doslova! V celým kině nikdo nebyl, a tak jsme si sál vychutnali pro sebe. U úvodní lekačky jsem se vylekal a zařval, tak to aspoň nikdo neslyšel 😂. Dostal jsem přesně, co jsem čekal a bylo to profesionálnější béčko na rozdíl od Kořisti. Postavy jsou zde dobře vykreslené, dost sympatické a dcery mají každá svou povahu. Lev je neskutečně povedený, že vypadá přesně jako skutečný! Hodně oceňuju kameru, která se s vámi posunovala od místa k místu, takže to bylo víceméně bez střihu, což perfektně dodávalo na živosti snímku a atmosféře. Vybrali ji opravdu dobře. Kill count je dostatečný a akční scény jsou vskutku napínavé. Lev je hodně OP a líbí se mi, že jeho giantickou sílu a hněv, ze kterého jde strach, vysvětlí logickým způsobem. Dokonce ve filmu nastane jeden nečekaný zvrat s pytláky. Finální fight scéna se mi moc líbila, jak byla poetická a jak zasadila poslední tečku. 93 minut hezky odsýpalo, bylo to zmáknuté na úrovni a užil jsem si to. Brácha si to tolik neužil, protože mu to přišlo moc jednoduché a přímočaré. Když byl konec, tak si říkal, jestli to bylo skutečně vše, ale nechápu, co od toho jako čekal, když to je animal horor. Víc se mu líbila Kořist. Vyhodnocení: Někteří by řekli, že se ta holka zachovala hloupě, ale já bych řekl, že tomu tak není, protože když Bestie nemá žádné jiné logické díry a je profesionální, navíc je ta postava taková kurážná a má vlastní ambice, tak bych řekl, že to bylo tou postavou ()

helraiser

Naprosto v pohodě Afrika survival s nenažraným lvem v hlavní roli. Nutno podotknout, že lev je při chuti a vypadá zatraceně dobře. Hlavním postavám fandíte i když víte, že to všichni na konec dají, což se o sem nedá říci o vedlejších postavách, které klasicky působí jako krmivo pro lva. Boj se lvem je povedený a závěr se opravdu povedl. Pohodová oddechovka, která neurazí a dokáže pobavit. ()

Daiker

Průměrný animal thriller, který zabíjí docela nesmysly..... Jako s tím věčně otevřeným oknem mě fakt štvali a nebo jak se schoval do vody plné krokodýlů a ještě ho lev neviděl a necítil ? ..... Příběh je průměrný, Alba je super, scény se lvem byly dobře natočené a moc nejde poznat, že je digi.... Dal bych 4 hvězdy, ale ne.... A proč? Protože kurwa zavři to okno... PS ten konec byl trapný.... ()

Rockerman

Nebýt těch příšerných keců typu, jsi v pořádku, jsi v pohodě, výčitek svědomí kvůli zemřelé manželce a samozřejmě spousty "i´m sorry, mohlo to být solidní drama. Krucinál, fotr je schovaný pod autem, bojuje o holý život s rozzuřeným lvem a dcera se ptá, jestli je v pořádku. To mi hlava nebere. ()

Tomo

Na ten konec, který už byl naivní a hloupý až příliš, to bylo docela pěkné. Dlouhé záběry beze střihu dokážou vtáhnout diváka prostě víc. Příjemná jednoduchá oddechová jednohubka. ()

Kingjiri

Tenhle biják dle očekávání a hodnocení nepřines vůbec nic zajímavýho. Klišoidní příběh o lvovi zabijákovi, kterej pozabíjí desítky lidí včetně pytláků s kvéráma a poradí si bez problémů i se zkušenym zoologem. Ale nakonec ho úspěšně přemůže doktor, kterej si udělal výlet do safari a zvířata v divočině viděl leda tak v televizi (to finále je fakt esence blbosti). Když se k tomu přidá ještě zbytečná patetická zápletka se zemřelou mámou nebo z každýho záběru čučící CGI vizuál samotnýho lva, nemohlo to vlastně ani nijak slavně dopadnout. S tim už nic nemoh udělat ani Idris Elba v hlavní roli nebo exotická výprava. Aspoň, že bylo tempo vyprávění svižnější, takže děj vcelku odsýpal a na vyloženě nudný pasáže pořádně nedošlo, dvě silnější hvězdy. ()

NitroXcz

Pořád se rozhoduji nad hodnocením... sice ti digitální lvi vypadali celkem dobře, ale ten film je tak šablonovitá, předvídatelná směsice různých filmů dohromady, že to snad není ani možný. Scéna kdy Elba je napaden lvem pod autem je jak vystřižená z nějaký hry, kdy do toho mluví jiné NPC tak dlouho, dokud nezmáčkete správnej button. Jako 93 minutová jednohubka asi dobrý, víc času bych tomu nedal. ()

John80

Otec vezme svoje dve dcéry na výlet , kde sa zoznámil s ich už žiaľ nezijucou matkou. Spoločne so svojím kamarátom sa vyberú na exkurziu v Afrike až ich prepadne nebezpečné lev , kvôli svojmu teritóriu na , ktorom sa budú nachádzať. Príroda,zvieratá a Dobrodružstvo, či napätie v tomto filmu nesmú chýbať 4* ()

Eventyrer

Ach... To bolo tak zlé. Všetko by som ustála, tie efekty, to, že to celé pôsobí ako tv film s pramalym rozpočtom, lev, ktorý zrejme vyšiel z nejakej bájky a ma ľudské vlastnosti, ale tie vydrbane, hlúpe vrieskajuce hlupane, tak to nie.  Žiadny puberťák by sa tak nechoval. A tie dialógy... Od prvej chvíle som fandila levovi, ale tie postavy si svojím správaním koledovali o poriadny výprask. ()

Trixinka

U tohoto filmu nastává průšvih v momentě, kdy si začnete přát, aby ten lev všechny sežral a vy jste měli už klid. Hlavní hrdina a jeho dcerunky byly sympatičtí snad jen pár minut filmu, prakticky jen do doby než se všichni i s průvodcem vydali do přírody. Pak už to šlo do háje zelenýho, všichni se začali chovat jako blázni - řešili blbosti, hlavně že pořád musíme být v klidu a panikařili všichni v autě, lev se ztrátou čichu nevyčmuchal z metru ukrývajícího se chlapa..... Škoda, mohl to být dobrý film, pár zajímavých momentů tam bylo (líbila se mi moc scéna kde se přítel hlavního hrdiny mazlí se lvy a mluví na lvici). ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér