Šťastný nový rok 2: Dobro došli

• Slovensko Šťastný nový rok 2: Dobro došli (více)
Trailer

Příběh je volným pokračováním úspěšného filmu Šťastný nový rok. Začíná na Silvestra, kdy Marek (Ján Koleník) požádá Hanu (Táňa Pauhofová) o ruku. Její souhlas rozpoutá bláznivý kolotoč událostí, které předcházejí jejich svatbě v nádherném prostředí u „československého“ moře v Chorvatsku. Trojice Haniných kamarádek (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková) a jejich rodiny znovu vnášejí do zdánlivě jednoduché přípravy svatby dobrodružství, napětí, zábavu a někdy i drama. Zatímco jedna z nich je momentálně bez partnera, druhá má okolo sebe hned dva soupeřící soky, a třetí manžela, který svou bezstarostností už doopravdy překračuje všechny hranice (v tomto případě dokonce hranice Schengenu). Všichni v podstatě nevědomky dělají všechno pro to, aby zamilované dvojici svatbu zkomplikovali, nebo je vlastním příkladem odradili, až natolik, že k ní skoro ani nedojde… (Falcon)

Trailer

Djoker

Kroner mohl být pro slovenskou kinematografii svěří vítr, ale rychle mu došlo, že rychloobrátková komedie zapáchají komercí je produkčně jednodušší a dokonce i něco vydělá. Předchozí Šťastný nový rok za moc nestál, ale tady už nedává smysl ani samotný název. Retardovaná partička se přesunula na chorvatské pláže, takže jde o klasický formát, kdy se spojí natočení filmu a dovolená pro štáb i herce do jednoho projektu. ()

mira.l

Už je to víc jak rok a půl, co jsem viděl ten první film, tak mi chvíli trvalo, než jsem se v osobách zorientoval. No, není to žádná extra podívaná, to rozhodně ne, ale jako úplný průser to taky nevidím. Dobře se koukalo na celkem příjemné prostředí, mně z ústřední dámské čtveřice především na G. Marcinkovou a T. Pauhofovou, no a "dánský imfluencer. Zabili ho.", tak ten to zabil:). ()

Nellaron odpad!

Odhliadnuc od toho, že niektorí slovenskí herci boli z neznámych príčin dabovaní do češtiny a niektorí zase nie, tak všetko ostatné bolo vo filme ešte horšie. Dejová línia bola najskôr len nudná, potom bola ešte nudnejšia, ale level trápnosti sa dostavil onedlho, keď vo filme spustili melódiu z Titanicu. Oproti solídnej prvej časti je pokračovanie odpadom. Bolo mi ľúto všetkých tých známych hercov, že sa účastnili na niečom takomto. ()

Dale

Úplne zbytočný prázdny film, kde si chceli herci zjavne len spraviť dovolenku pri mori. Kedysi, pred 20 rokmi som bol paf z Norisovej, teraz z Marcinkovej, takže kvôli nim (aj Táničke) som si to pozrel, ale inak škoda času. Najblbšie a úplne zbytočné postavy sú Maštalírova a Majeského. Navyše Majeského najväčším plusom je jeho hlas a tu je predabovaný, takže znie fakt divne a tie scény s ním som mal chuť pretočiť. Dúfam, že viac častí to už mať nebude. 30% ()

dopitak

Dvojka vznikla patrně proto, že jednička se zaplatila a tvůrcům a hercům bylo v Tatrách zima. Takže se zase bydlí v Kempinski, a pro všechny případy to musí zmínit. Taková reklama na mužství Jána Koleníka, který se prostě ženám líbit musí. Maštalír opět každého naštve, stejně tak do počtu bývalý manžel z Améru a Talošek co nepije tvrdej. Hrozná blbina, ve které sice chybí Langmajer, ale zato dojde zas na Vašuta. Ruce pryč, protože ani tu pitomou erotiku tam Kronerovi neumí dostat. Plus otřesný dabing resp. postsynchrony. ()

• Příběh filmu se odehrává v chorvatské Rovinji. (Tommy6)