Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Honzich

Tak nám to tři tygři dotáhli na filmové plátno a musím říct že jsem se bavil. Film má hodně jednoduchou zápletku ale to je celkem jedno protože každý se hlavně těší na humor který je boží. Štěpán Kozub jako David Votrubek předvedl excelentní výkon. dávám 7/10 ()

oskiii odpad!

Jsem sice Ostravák, ale humor tohoto seskupení mě nikdy neoslovil…a tohle veledílo na tom nic nezměnilo. Nápad možná dobrý, tím to však celé končí. Čuba občas hodí dobrou hlášku, Kozub opět ve své roli dementa a dvojice Ferro/ Polák klasicky do počtu. Nejdelších 100 minut života :D ()

matous20063

Já fakt nevím, rád bych šel s většinou ale nemůžu xd, mně se to moc líbilo, řezal jsem se smíchy skoro furt. Sice celkové zpracování je hodně jenoduché ale prostě mě to dokázalo utěšit tím extrémně stupidním a jednoduchým vtipem. Nevím co k tomu říct víc, tenhle film není pro každého ale mně osobně se to moc líbilo. 85% ()

K19XX

Partu Tří Tygrů sleduji už delší dobu a jejich druh humoru se mi opravdu líbí a tak jsem nemohla na film nezajít. Jsem spokojená, nicméně osobně bych dala více prostoru humoru Štěpána Kozuba (Votjubka), protože jeho scénky jsou pro mne zkrátka komediálním vrcholem. Nemohu říct, že mě film extra nadchl, ale zároveň mohu tvrdit, že mě rozhodně neurazil a dostala jsem to, co jsem čekala. Určitě bych na tento film zašla znovu a některé scény si budu rozhodně dlouho pamatovat. Těším se na další tvorbu! :) ()

Slepejsek

Asi 2/3 filmu mi trvalo než jsem se s humorem "tygrů" sžil. Pak už se to dalo kousat. Žádná díra do světa. Občas trochu bezradné, občas naivní, schématické či křečovité (postavy jako dřevěné loutky). Občas i blbé (přízemní Kozub). Ale občas i osvěžující (ztřeštěností) a neokoukané (alespoň co se tváří týče). ()

klaranapoli

Tri tygri jsou bozi, ale film me nebavil. V pulce to ztratilo moji pozornost i vtip. Skeče jsou super ale taky je super ze jsou kratke. Tohle byl jeden hrozne dlouhy skeč az to bylo prehnany vtipem a nudny. ()

Peabody

po prvním vidění. Jedna za některé dobré vtipy Druhou za tvorbu Tří tygrů. Mám moc  rád Skoro na mizině, ale tam je to postavené na příběhu, sice bláznivém, ale je. Tady se zdá jen série vtípků a rvačiček, pitvoření štěpána Kozuba je za hranicí mojí snášenlivosti (a místy mu fakt není rozumět), ono prostě celovečerák není většinou jen řetěz ftipů. Je to modní trend, nemít příběh a mít jen vtipy a hlášky a akční scénky, ale pro mne to není ani jinde ani tady. Vlastně je to Kameňák, jenom pro jinou cílovou skupinu a s jinými vtípky, nejen verbálními. Ale nic víc. ()

soukyd33

Na to že šlo o komedii, jsem se zasmál jen párkrát. Hláška: Já jezdím tramvají 400 let, a v životě jsem nepíchl. 😄 Tenhle film se nepovedl. Skeče jsou lepší, než dělat celý film. U toho by měli zůstat. Tohle není smůla, ale až trapnost. To co se děje ve filmu. Herecké výkony děs. Herecké obsazení, známé. Prostorový zvuk dobrý. Scény průměrné, a z přehnané. Poznámka: Je to zkrátka hovadina. Ale většina českých filmů, takto dopadla. Hvězdiček 2 ()

Milo384

Tři Tygry znám jen okrajově. Pár videí na Youtube jsem viděl. Některé se mně líbily, jiné ne. Tento film byl ale skvělý. Pobavil jsem se, neříkám, že se vše povedlo, ale velká část vtipných scének byla skvělá. Propracovaný děj nemohl nikdo čekat, takže cesta do Prahy, která byla složená z jednotlivých skečů a vtipů, úplně stačila. Kostel v Polsku a závěrečný souboj v sídle Sazky byly opravdu nápadité a srandovní. Potěšilo. ()

Ondak

Super film, který je na začátku pomalejší a méně vtipný, ale poté se to začne rozjíždět a ohromně jsem se bavil. Třeba u scén v Polsku jsem se nepřestával bavit a od srdce jsem se zasmál. K plnému hodnocení tomu ale něco málo chybělo, ale i tak se jedná o komedii, kterou můžu doporučit snad každému. ()

freezer02

Není to film pro všechny, spíše jen pro fanoušky a pro lidi, kterým nevadí trapný humor. Určitě bych film nedoporučil nikomu ze starší generace 50+. Film táhne především Albert Čuba, který ze sebe vytáhl opravdu maximum. Kozuba nedokážu moc ohodnotit, protože jsem mu většinou nerozuměl ani slovo. Děj jednoduchý, ale funkční. Asi bych se nebránil dalšímu shlédnutí po čase. ()

Elizabethx

Na tento film jsem se velmi těšila. Duo Štěpán a Albert mám moc ráda - hlavně v rozhovorech. Zachytila jsem také nějaké scénky Tři tygři a vždy jsem se pobavila. Bohužel tento snímek na mě působil hrozně zvláštně. Jako by autoři pospojovali spoustu krátkých úseků, ale celek příliš nefunguje. Rozhodně zde byli momenty, kdy jsem se zasmála. Chtělo by to víc našlapat děj, víc jej promyslet. A pak by to mohlo fungovat. Tenhle film bych přirovnala k filmu "blbý a blbější", který pracuje s dost podobným základem, ale podařilo se mu to dotáhnout o level výš.  Třeba bude dvojka, autoři se trochu poučí z feedbacku a vznikne komedie, která se zapíše do paměti. ♥️ ()

Dandirion

Tuhle partičku mám vcelku rád, ale celovečerák selhal. Trailer ukázal ty nejlepší scénky, a film už nic lepšího nepředvedl. Formát krátkých videí je lepší volba. ()

mia.com

Samozrejme, ze to byla ulitla kravina, ale nic jineho jsem ani necekala. My 3T milujeme, takze nas to bavilo, dost jsme se nasmali, i kdyz ubrat na stopazi nejakych alespon 15 minut by dle meho dosti pomohlo. Ja osobne jsem zboznovala ty pridane zvuky, bylo to hezky barevne, staci jen vypnout mozek a nic neresit. Ovsem nefanousci by se divat nemeli. Ani lidi, co maji radi pouze inteligentni humor. ()