Na obrazovky televize míří nová kulinární show, kde hlavními hvězdami budou ti nejpovolanější kuchaři, které známe nejen z televize: michelinský kuchař Radek Kašpárek a Zlatí kuchaři Přemek Forejt a Jan Punčochář. V létě se vydali po České republice, kde hledali ta nejlepší jídla na těch nejobyčejnějších místech. Nebyla by to show, aby nepřišlo i drama. Nejznámější šéfkuchaři české gastronomické scény se proti sobě vždy postaví v duelu a budou se snažit jídla, která objeví nebo která jim představí třetí z nich, napodobit a upravit po svém. Užívají si spoustu legrace, ale také pocit, jaké je to být soutěžící. (TV Nova)

borohub

Občas to bylo tak přehrávané až to bylo trapné. Musím ale uznat, že mě to celkem bavilo. Mezi Kašpárkem, Forejtem a Punčochářem funguje neuvěřitelná chemie a jako moderátoři jsou skvělí. Podniky, které představovali byly taktéž zajímavé. Těším se na další řadu. 75% ()

Rayen1 odpad!

Pořady o vaření nesnáším sám o sobě, Master Chef je podle mě úplně debilní pořad, koukat na to, jak někdo vaří a nemoct to ochutnat, je jako koukat na pecko - jako dobrý, ale... Ale tohle byl vrchol všech traparen. Tři rádoby komici si do vaření davaj rádoby vtipný scénky (sejra schovají do truhly v jeskyni a hrajou si na Indiana Jonese), a rádoby to po stylu americkejch zábavních pořadu komentujou mimo obraz... A pak tuhle rádoby profi kulinarskou show v reklamním bloku sponzoruje polotovar Nowaco a jejich smažený sejry. To je jako v top-notch restauraci servírovat vlasak s vysocinou jako předkrm, podávat sekanou z Globusu jako hlavní chod a jako dezert dát polarkac... Nechápu, proč tohle vznika... ()

Mamutol odpad!

Tři pseudotýpci se tam objímají a dávají si pusinky jako komunisti za totáče. Fujky, fujky tohle nechci ... Když ty tři pseudotýpky necháte jeden den o hladu a ráno jim umícháte vajíčka a k tomu čerstvý chleba s máslem, tak se z toho poserou blahem. Ale pořád budou mudrovat, poučovat národ, zkoumat na miligramy muškátový oříšek v jídle nebo správně nakrájenou mrkev, až jsou trapní ... ()

hematop92 odpad!

Miluji vaření. Mám opravdu rád Masterchefa. Mám opravdu rád Kašpárka, Punčocháře a opravdu nemám rád Forejta. Jdu prostě správnou cestou a v ničem se nemýlím. V čem jsem se ale opravdu zmýlil je tenhle hihi hoho balast. O herectví se nebavme. Jsou to kurde bele kuchaři, ale pokud si scénáristé a porotci myslí, že je rádoby vtipné jak nám Punčochář během vaření vypíná jednoho ragbistu za druhým, jak nám Přemek uvízne v balícím stroji, jak nám Kašpárek vaří ve vesmíru a kdesi cosi, tak to fakt vtipné není. 61 procent je špatný vtip, stejně tak špatný jak tento rádoby vtipný pořad. Kluci vařte, Přemku ty buď stále fresh a serte na to!!! ()

maara666

Tři kuchaři se pokouší hláškovat a u toho se objímají s reklamním grilem a přívěsem. Připadá mi to celé jako teleshopping. ()

ouki81

"P*čo někdo mi vyměnil holiny!" Humorně pojatá soutěž tří porotců Masterchefa ve vaření klasických českých jídel, kdy se dokonce i projevuje jejich komediální talent. Za mne v pohodě, snad jen by to chtělo u tradičních receptů nedělat inovace typu bílé víno do koprovky, pokud má chutnat "jako od babičky". ()

nudlis odpad!

Je to tak ukrutně vtipný, že jsem smíchy vyblil i to, co jsem ani nesněd. Pánové by se měli nechat najmout do nějaký pořádný komedie, tak zábavný tři týpky už jsem dlouho neviděl. A nebo ne. Ať jdou do prdele i s tím svým pseudovařením. ()

oskiii

Pořad na pohodu. Na nic si to nehraje, všichni tři pobaví a v rámci kuchařských pořadů je to nadstandardní počin. ()

Mirabony

Nebýt té rádoby vtipné (ne)herecké etudy co tam předvádějí nez aby vařili dal bych vyšší hodnocení. Jinak velice zajímavý pořád o vaření a krásných místech u nás ()

NikiVai

Někdy je to moc vyumělkovaný, přehrávaný. Ale jako televizní chvilka pro odpočinek je to fajn. Nicméně tak nějak profesionalita pánů kuchařů dostává touto estrádou maličkou pachuť. Na druhou stranu jsou dobří, že se nebojí dělat si legraci sám ze sebe. ()

quokam

Je to takovy podivny porad. Ma to pusobit uvolnene a improvizovane, presto to (a to ve vsech dilech, co jsem videl) susti scenaristickym papirem. Jako ne ze by to nebavilo, ale ani nenadchnuvavalo. Taky souhlasim s nazorem, ze hlavnim protagonistum vice slusi porotska role, kde jsou sami za sebe, nesvazani sustivym papirem. Za mne papirovych 40 pro. ()

felix410519

Po prvnim díle sem mile překvapen, bavilo mě to, bylo to vtipné. Takže zatim spokojenost.. Hláška posledního dílu : mam ti sežrat jabka me odrovnala :D ()

Pes007

Na české poměry poměrně vysoké produkční kvality, je to samozřejmě přepálené (kuchaři se objímají a pusinkují), ale vlastně  se na to hezky kouká, je to slušně sestříhané a zajímavé i prostředím. Byť jsou netflixácké cooking shows jinde, tohle mi na Novu přišlo kvalitní. ()

josefkam

Ať se na mě zlobí někdo nebo ne, tohle je nejlepší série na téma vaření… Tří špičkoví kuchaři ukazují, že dokážou být také jen správně trženými obyčejnými kluky, kterým však bylo zhůry naděleno kuchařské umění… Hodnotím 4,5 hvezdami, tedy 9/10… ()