Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

topi odpad!

Banda vylízaných debilů a vypatlaných krav. Ksindl nesympatických ichtylů. Moderuje podobnej bezmozek, blbka Moravcová. Tohle můžou sledovat pouze stejně postižení jedinci. ()

Martin741

Ne, nebude odpad. Masochizmus nemam rad, no mentalita nepusti, ze jo. je pravda, ze simplemente Maria, esmaeraldy a podobny hnoj  tu priklusala z po 1989, tak tento hnoj  sa mne osobne zdal akysi vonavejsi a niektore casti hnoja mi boli viac symapticke nez ostatne   : 9 % ()

Havaj8

Strašně mě baví, jak tu všichni dávají odpad a přitom viděli jenom ukázku nebo kus dílu v televizi. Já obecně tyhle amatérský reality show můžu, dal jsem tomu šanci a koukatelný to bylo. I kdyby ne všechny, tak si tam každej minimálně jednu osobu, se kterou sympatizuje, našel. A že jich tam teda bylo dost. Hlavně z toho Tvrdýho jádra, těch nesympatickejch tam bylo pomálu. Dokonce bych řekl, tím že to byla první série, tak to bylo dost férový. Hrálo se na lásku, ve většině případů, dost srandy, v pohodě výzvy. V příštích řadách očekávám mnohem víc taktizování a manipulování. Za mě osobně super oddychovka na večer. Původně jsem chtěla dát 3 hvězdy, ale nějak to vybalancovat musím. ()

majo25 odpad!

Reality šou oslavujúca povrchnosť na celej čiare. Krása? Ak je na mysli tá umelá a nalinajkovaná, tak áno. Sympatickosť? V žiadnom prípade. Ďalší trápny mix Slovákov a Čechov, dokonca už aj černochov, lebo národný výber by bol asi 'kúúl out'. Oproti tomuto aj Farma vyzerá ako zmysluplný program s náučným obsahom. ()

FrankSusta

Chlapi se začli bavit spolu o svých citech a kňourali u toho. Holky leží na lehátkách a čtou ze scénáře.  - pardon, ale to je všechno, co se tam děje! Fakt špatné a tupé - a navíc se ty páry v každé epizodě mění, a pak tomu říkají velká láska! Fakt by mě zajímalo, kolik jich na konci onemocní AIDSem   (ale hvězdičky dávat nebudu, když jsem viděl naštěstí jen žalostně málo dílů (dostalo by to zhruba odpad!) ()

KatanaCZ

Ideální show na večer po dni plném práce - Naprosto geniální věc na vypnutí. A co si budeme nalhávat, každému se na TO dobře kouká :D ()

SeanLSD odpad!

Ako evidentne ťažko postihnutý masochista som sa neudržal a musel som si jedno vydanie prehnať lebkou...  Na toto však je potrebná úplne nová kategória odpadu, proti tomuto sú ostatné reality show vlastne vysoko intelektuálna zábava. Na čo je OSTROV LÁSKY dobrý predovšetkým je posilňovanie zmyslu pre humor komentátorov - iba málokedy ich na ČSFD prečítam úplne všetky a môžem sa z toho až do samého konca od smiechu posrať. ()

octopuska odpad!

Zvědavost přemohla rozum. Po 10 minutách sledování tohoto odpudivého zvratku, mi přišla daleko příjemnější zábava vrážet si pod nehty manikurní nůžtičky. Tohle je ideální pomůcka na spáchání sebevraždy, když už vás nebaví život a nějak chybí odvaha to udělat. Po několika minutách sledovaní tohoto rádoby konkurzu na porno bizár to půjde samo. Tfuj tajksl. ()

Castrator odpad!

Viděl jsem dvakrát kus při čekání na 2. poločas fotbalu a před nějakým artovým filmečkem pro náročného diváka a musím jakožto slušný a daně neplatící občan dát z morální povinnosti odpad. Víc toho pro varování potenciálních obětí udělat nemohu. ()

WincKruspe odpad!

Znáte to, k někomu přijdete a zrovna to běží na pozadí v TV, tak to po očku sledujete. A teď nevím. Na jednu stranu se vyhýbám lidem, kteří mají potřebu každé své jídlo a každou svou návštěvu toalet prezentovat na sociálních sítích. Na druhou stranu je fascinující to sledovat. Něco jako sledování divoké zvěře v ZOO. Taky neskočíte ke lvovi a nezačnete mu nadávat, že tam jen polehává a pro společnost není nijak produktivní. A tohle je vyloženě jako ZOO. ZOO prázdných lidí pro dočista prázdné lidi. Ale asi víc než ta zvěř zavřená v klecích mi vadí ten zástup lidí dychtivě očekávající jaký tvar lejna ono divé zvíře ze sebe vytlačí. ()

giovanni3 odpad!

Dle očekávání partie nakynutych machyrku, kteří samo hledají vztah, lásku, věrnost... A na druhé straně až namyšlené ženy, které hledají totéž. Přijde mi to jako sraz steroidů a zlatokopek. Řeči jsou dost o ničem, alá Like house. Vše oděné do hávu USA style party, aby to působilo "draze"... Top, ale je jak každý z těch "geroju" pomalu brečel, když si jej neznámá baba nevybrala.. no nevím... Dávám odpad. ()

herr_carter odpad!

Vyvolení byli kdysi v porovnání s tímto velehovnem něco jako výběr jaderných fyziků !! Viděl jsem už v životě hodně, ale tohle překonává všechny moje dosavadní noční můry, skvadra šimpanzů a goril se tu snaží číst primitivní texty za pomoci svých prázdných lebečních dutin ale moc jim to nejde ! Bože, lidská soudnost zdaleka ještě nespadla na úplné dno………… moje hodnocení = 0 z 10. ()

Mouzon odpad!

esence zvrácenosti, kterou jsme nepotřebovali, ale kterou si zasloužíme… pokud v lidstvu veškeré zbytky elánu k usilování o nějaké “lepší zítřky” nestihli zadusit Trump a podobní, tento opus zdvihá pochodeň zmaru a dokonává práci za ně… Leibniz tvrdil něco v tom smyslu, že náš svět sice není a nikdy nebude dokonalý, ale je to ten nejlepší z možných světů – kdyby viděl LOVE ISLAND, netvrdil by to… ()

KNicole

Anžto trpím fascinací veškerou českou televizní produkcí, nemohu se k tomu nevyjádřit. Udělám to ale jen stručně: Nikol Moravcová je v roli moderátorky tak prkenná, že by divákům vykroutilo méně prstů u nohou, kdyby si o ten post hodily kostkami vrátné z barrandovského studia na Nově. ()