Přepnout na život

Switching Channels

Komedie

USA, 1988, 105 min

• Hunt

Přihlouplé, nebýt ústřední trojice, tak téměř nekoukatelné!(22.6.2013)

Škoda, že to je tak odlehčené.(30.4.2018)

Já jsem si myslela, že Christopher Reeve byl už v době natočení tohoto snímku na vozíku, proto mě mile překvapilo, že se tady objevil v plné síle. Asi se mi to všechno nějak popletlo. Christie byla hodně kurážná reportérka a velká profesionálka. Měla taky dobrého parťáka, i když on to byl vlastně její nadřízený. Nevidím žádný důvod, proč by měl být tenhle film tolik zatracovaný. Patří mezi přesně ty komedie z osmedsátých let, které mám ráda.(20.7.2011)

Rozpočet $18miliónovTržby USA $9,129,999Tržby Celosvetovo $-(27.3.2010)

• xxmartinxx

Osmá adaptace The Front Page. A posun? Teoreticky značný, prakticky nulový. Je zajímavé, že zatímco reálná žurnalistika se během těch sta let bouřlivě proměňovala, obraz novinářů v očích lidí mimo byznys zůstává pořád stejný. V tomto případě navíc i dost povrchní a nekonzistentní.(27.4.2014)

• - Christopher Reeve později vyjádřil lítost nad tím, že ve filmu hrál. Své účasti dává za vinu pozdějí rozvod a deprese. (Terva)

• - Snímek byl natočen podle hry "The Front Page" od Bena Hechta a Charlese MacArthura. (Terva)