Pro pasažéry speciálního letadla to měl být klidný let, jsou totiž skupinou lidí, kteří takto chtějí překonat svou fobii z létání. Klid však netrvá dlouho - několik pasažérů náhle upadne do bezvědomí, protože je někdo nadrogoval, a navíc se letadlo dostává do neobvyklé turbulence - letadlo začíná volně padat k Zemi! Když se podaří letadlo stabilizovat a v letadle se rozsvítí světla, na zemi leží dva mrtví pasažéři a třetí vyhrožuje, že nechá na palubě vybuchnout nervový plyn. Není však jediným zločincem na palubě, tím druhým je doposud příjemný pasažér, který nemilosrdně zastřelí pilota a zmocní se letadla. Jednomu odvážnému cestujícímu se podaří tajně spojit s pozemní službou, a ta mu dá na vybranou - buď zneškodní bombu, nebo armáda letadlo sestřelí... (oficiální text distributora)

Ivec odpad!

No, to nie. Naozaj nie. Môj žalúdok toho zvládne dosť aj napriek tomu, že mám strach z výšok. Ale takúto stupiditu by som nedoporučil ani najvetšiemu nepriateľovi. Popravde som to ani nedopozeral. Lebo keby áno, musel by som si s pod postele utierať vlastné žalúdočné kyseliny. A percentuálne hodnotenie by malo byť výstrahou pre tých, čo to ešte nevideli. ......Nepozerať, nevšímať si, nehať tak...!!! ()

solskjaer

Chudák Tom Berenger, po zcela primitivních Sniperech a jejich pokračování se upsal i takové blbosti jako byl film Turbulence 2. Zcela suché hlášky a naprosto zprzněné počítačové (nepočítačové) triky, špatné herecké výkony a prostoduchý a nedodělaný příběh dělají z tohoto pokračování jen těžko koukatelný film. ()

Pohrobek odpad!

Turbulence byla sama o sobě příšernou blbostí. Proto nebylo takřka pochyb o tom, co lze očekávat od jejího pokračování. V mém případě to bylo ještě překonáno: ať příšernými herci (pro solksjaera: Sniperové 2 a 3 přišli až po téhle lahůdce), zoufale pitomým dějem, kam až se dá zajít? nebo úsměvnou snahou o dramatično. ()

Valentin odpad!

Hrdinka, co měla za předky Poláky plynně rozumí ruštině - fail. Pasažéři přemůžou zlého muže, pak se objeví jíný, zase ho přemůžou, pak se objeví další, zase ho přemůžou a pořád takhle dokola. Navíc je vidět, kdo si ten film zaplatil podle jedné věty: "Díky za tabákové společnosti, zachránily nám život." ()

Wacoslav1

Turbulence zaznamenala zmizenim z kina co se prvniho filmu tyce posun kupredu dvojka je jednoznacne vetsi zabavna thrasharna nez prvni super vaznej film uvedenej v kinech co si hral na neco co proste nebyl tohle je klasicka zetkova zabava a k hodnoceni tady na csfd se uz vyjadrovat nebudu pobavil mne celkem v poho hlaskujici zaporak tradicni snuska stupidnich dialogu a vsemu co k tomu patri podle teto uzasne filmove databaze 27 nejhorsi film no jak chcete mne se takovy ulety proste libi a nestydim se za to ()