Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pro pasažéry speciálního letadla to měl být klidný let, jsou totiž skupinou lidí, kteří takto chtějí překonat svou fobii z létání. Klid však netrvá dlouho - několik pasažérů náhle upadne do bezvědomí, protože je někdo nadrogoval, a navíc se letadlo dostává do neobvyklé turbulence - letadlo začíná volně padat k Zemi! Když se podaří letadlo stabilizovat a v letadle se rozsvítí světla, na zemi leží dva mrtví pasažéři a třetí vyhrožuje, že nechá na palubě vybuchnout nervový plyn. Není však jediným zločincem na palubě, tím druhým je doposud příjemný pasažér, který nemilosrdně zastřelí pilota a zmocní se letadla. Jednomu odvážnému cestujícímu se podaří tajně spojit s pozemní službou, a ta mu dá na vybranou - buď zneškodní bombu, nebo armáda letadlo sestřelí... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (34)

Ivec odpad!

všechny recenze uživatele

No, to nie. Naozaj nie. Môj žalúdok toho zvládne dosť aj napriek tomu, že mám strach z výšok. Ale takúto stupiditu by som nedoporučil ani najvetšiemu nepriateľovi. Popravde som to ani nedopozeral. Lebo keby áno, musel by som si s pod postele utierať vlastné žalúdočné kyseliny. A percentuálne hodnotenie by malo byť výstrahou pre tých, čo to ešte nevideli. ......Nepozerať, nevšímať si, nehať tak...!!! ()

solskjaer 

všechny recenze uživatele

Chudák Tom Berenger, po zcela primitivních Sniperech a jejich pokračování se upsal i takové blbosti jako byl film Turbulence 2. Zcela suché hlášky a naprosto zprzněné počítačové (nepočítačové) triky, špatné herecké výkony a prostoduchý a nedodělaný příběh dělají z tohoto pokračování jen těžko koukatelný film. ()

Reklama

Pohrobek odpad!

všechny recenze uživatele

Turbulence byla sama o sobě příšernou blbostí. Proto nebylo takřka pochyb o tom, co lze očekávat od jejího pokračování. V mém případě to bylo ještě překonáno: ať příšernými herci (pro solksjaera: Sniperové 2 a 3 přišli až po téhle lahůdce), zoufale pitomým dějem, kam až se dá zajít? nebo úsměvnou snahou o dramatično. ()

Valentin odpad!

všechny recenze uživatele

Hrdinka, co měla za předky Poláky plynně rozumí ruštině - fail. Pasažéři přemůžou zlého muže, pak se objeví jíný, zase ho přemůžou, pak se objeví další, zase ho přemůžou a pořád takhle dokola. Navíc je vidět, kdo si ten film zaplatil podle jedné věty: "Díky za tabákové společnosti, zachránily nám život." ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Turbulence zaznamenala zmizenim z kina co se prvniho filmu tyce posun kupredu dvojka je jednoznacne vetsi zabavna thrasharna nez prvni super vaznej film uvedenej v kinech co si hral na neco co proste nebyl tohle je klasicka zetkova zabava a k hodnoceni tady na csfd se uz vyjadrovat nebudu pobavil mne celkem v poho hlaskujici zaporak tradicni snuska stupidnich dialogu a vsemu co k tomu patri podle teto uzasne filmove databaze 27 nejhorsi film no jak chcete mne se takovy ulety proste libi a nestydim se za to ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama