Policejního detektiva omrzel svět. Selhal, když zasahoval při masakru v restauraci rychlého občerstvení. Nyní bojuje o ztracenou reputaci u svých kolegů v oddělení, u známých ale i sám za sebe. (oficiální text distributora)

Bezda22

Takovej průměr no. Nic extra zábavnýho to nebylo. Když už se dělo něco, kdy bylo co stát, tak to trvalo jen chvilku a pak přišlo na chvilku nudění. Pak zase záblesk a pak zase nic. Jak na horský dráze, moc mě to neoslovilo. 45% ()

DavidWebb

Nemastný - neslaný, amatérsky natočený mix žánrov z ktorých vo filme nefunguje ani jeden, a vôbec... vlastne tam nefunguje nič. Denis Leary v takejto trocharine? Ja som si ho fakt hodne obľúbil v seriáli Rescue me, ktorý bol originálny, vtipný, dobre napísaný aj zahraný a Denis sa tam hodil ako penis medzi zuby. O to väčšie sklamanie som zažil, keď som ho videl hrať v tomto ušmudlanom fliku a ešte väčšou záhadou je pre mňa skutočnosť, že to vôbec niekto financoval. Tento film vlastne ani nemá poriadny príbeh - je to iba sled scén, z ktorých ani jedna nie je ani vtipná ani napínavá ani divácky niečím zaujímavá. Vedľajšia línia dvoch pošukov, ktorí akože vymýšľajú scenár k filmu mi dala celkom dobrú predstavu o tom, ako asi písali scenár k tomuto snímku v skutočnosti. Z tohoto mi bolo vážne smutno a bola to strata času. Žiaľ, na nejakého nového Tommyho Gavina už bude Leary (bez urážky) asi príliš starý. ()

nula87

Průměrná vyprávěnka o smolařském poldovi a krásné chiropraktičce. Nic víc, nic míň. Sem tam vtipná pasáž, a pak zase nicneříkající (a někdy i nudná) část. Asi nejlepší je podpříběh dvou "scénáristů", kteří už řeší, kdo půjde v Cannes pro cenu. ()

kubilov

Zvláštní, Denis Leary má ten ojedinělý talent, že i když jsem s ním viděl už více než 10 filmů, ani v jednom si ho nedokážu pořádně vybavit, pouze to, že je ve většině případů zapomnění hodný. Celkově mi ta chemie mezi hlavními postavami vůbec nefungovala, Leary je prostě na nic a Elizabeth Hurley v sobě nemá žádné kouzlo a ani moc dobře nevypadá. Navíc Steve Buscemi zde má jen nedůstojnou a až příliš vedlejší roli omezenou jen na několik homo výstřelků. Podprůměrná kriminálka s nepříliš komediálními prvky, nuda. ()

Gallienus

Tento film mě rozesmál, hlavní zásluhu na tom měl Steve Buscemi, má sice jen vedlejší roličku, stála však za to a byl to právě tento film, po kterém jsem ho začal brát. Od příběhu toho moc nečekejte, policajt s bolestmi zad, který není u kolegů moc respektován se stává nejdříve terčem vtipů, po vyřešení důležitého případů zase hrdinou. ()

Pete

Pohodový filmeček někde na pomezí nezávislé a "závislé" americké produkce, bohužel ale vyloženě druhá liga. Mě tady ten DiCillův lehkonohý styl strašně neseděl ke zvolené látce o trochu levém poldovy s bolavým cemrem a smůlou na patách. Je mi líto, ale režisér jakoby vynesl všechny triumfy v devadesátých letech, nemá už v novém tisíciletí co říct. Celou dobu jsem si představoval, jak by ten námět svého času uchopil takový Tarantino, nebo přímo DiCillův parťák Jarmusch, či zkrátka někdo vhodnější, byť klidně i s menším jménem. Bouchači vypadají jako film o průměrných lidech, který nevhodně natočil nějaký příliš inteligentní a talentovaný tvůrce, který ale tudíž svými obyčejnými postavami přímo povýšeně pohrdá. ()

knihovna

Tohle je přesně film, který nazývám náladový. Prostě pokud se vám trefí do nálady, bude se zdát výborný, Pokud na něj náladu nemáte, bude hodnocení o poznání horší. ()

Bilky

Zabava,vysmech,ironia,psychologia,lovestory,lahke morbiditky,cynizmus,krasna modelka a pol tucta outsiderov- toto vsetko pekne namiesane a pritom ziadny gulas! To je fajn podivana co neurazi. ()

p.a.douch

Tenhle film mi sedí. Příjemně zahrané a pro mě velmi zábavné. Hudba perfektně dokresluje atmosféru. Denis Leary hrát umí a Elizabeth mi k němu sedla. Taky bych si nechal narovnat záda. Zkrátka 80 %. ()

veverysiak

Film leží na výkone výborného Denisa Learyho, ostatní sú napriek snahe len povinná pohyblivá kulisa, príbeh je síce v niektorých rovinách zbytočne rozkošatený a niektoré postavy mierne otravné, dá sa to ale vstrebať bez nútených prestávok, takže 55%. ()

Djibril

A dostali teda ty dva braši tu cenu v Cannes ? A kdo si pro ní šel první ? Bez tohohle rozuzlení fakt nemůžu dát za 5..:o))) ()

radostR

Jednoho poldu bolí koleno (jako vždy výborný Steve Buscemi) ,druhému (skvělý Denis Leary) rupne při rozhodující akci v zádech. Film mě příjemně pobavil, má spád, dost vtipných scén, které sice vždycky nesrazí přímo ze židle, ale člověk si je zapamatuje. Elizabeth Hurley není vůbec špatná a zdatně sekunduje Learymu. K tomu povedená dvojka "scénáristů" v červeném. ()