Povedený trojlístek podvodníků Pepan (P. Nárožný), Jára (K. Heřmánek) a Marcela (N. Konvalinková) znovu zkouší své štěstí. Za Pepanem přijede jeho nevěsta (J. Kretschmerová) i s celým příbuzenstvem. Největší starost trojlístku ale dělá, jak chytit Barbaru (J. Bohdalová), která je všechny při posledním kšeftíku tak pěkně podvedla. A mezitím Pepan připravuje další podvůdky, tentokrát v roli soukromého detektiva. (Česká televize)

Paity

Petr Nárožný v dalším pokusu o vylíčení českého podvodníčka a jeho "drsné" party, která s ním, jde do nelegálního kšeftu. ()

Bozvav

Až na závěrečnou bitku docela nuda. Poněkud mdlý scénář bez špetky ivence, humor už moc nefunguje. Za mne 40%. ()

Schlierkamp

Třetí díl neobyčejně vtipných šéfovských komedií, jenž opět přímo navazuje na předchozí díl. Známé komické postavy z minulých epizod neztratily nic ze svého vtipu, komedii opět táhne mistr Nárožný spolu s nepřekonatelným hlupáčkem K. Heřmánkem. V tomto díle se Šéf Pepan po fiasku s kradenými televizory pokusí uspět jako soukromý detektiv. Přestože závěr filmu byl hodně ujetý, (maskovaný kriminalista L. Trojan za květináčem během všeobecné pranice), zcela jednoznačně se jedná o svěží neokoukanou československou veselohru. ()

GIK

I když to jsou podvodníčci, tak jim člověk fandí. A když dostanou v každém díle několikrát za vyučenou, tak je to k naštvání. Pěkná hudba. 60 % ()

Sasakr

Nejujetější, nejvtipnější, prostě nejlepší. Heřmánek alias Jára nemá chybu, tuny hlášek a jako bonus roztomilá Konvalinková. ()

BigBang

Tento díl mi připadá relativně lepší. Děj se méně vleče, poslední rvačka se snažila poučit u B. Spencer & T. Hill. Vychutnal jsem si herecké umění p. Nárožného: dal tomu špatnému filmu nějaký styl, který není prost určité pokleslosti, ale je to styl. Asi dvakrát jsem se neubránil usmání nad výstupem p. Heřmánka - občas to má kousek vtipu. Filmem občas probleskne (hlavně na začátku) zajímavá hudba s lámanými beaty. ()

Nocturno culto

Mazec, čekal jsem sestupnou tendenci ale omyl, tenhle díl to zas perfektně vytáhnul nahoru..Nárožný jede pořád bomby ale co předvádí Heřmánek, to boří hranice, naprosto úchvatný hlášky - scéna s autem plným elektroniky, zkouška televizoru - pecka.. ()

Petula009

Nevím proč jsem na tenhle klenot nikdy nenarazila. Naprosto se vymyká dobovým unylým námětům a je to hezky osvěžující. ()

Inozuka

Tenhle díl se trochu točí v kruhu načrtnutém v předchozích epizodách. Některé fórky se již opakují a také se mi zdá, že i Pepanovy přesvědčovací metody ztratily něco ze svého kouzla. Ale i tak skvělá jízda a závěrečná bitka super! ()

Marrianna

Karel Heřmánek je nejvíc :) Každopádně jde o vtipnou movie, bavila jsem se hodně a na to, že jsem na tenhle film narazila úplnou náhodou jsem byla víc než mile překvapená. ()

ostravak30

Kvalita šla razantně dolů a já dodržím, že s každým dílem jsem šel o hvězdu níž. Snad neskončíme ještě níže. Tady je ale opravdu málo humorných situací. Spíše sledujeme nové pokusy, jak někoho oblafnout. Ale v jedničce a dvojce bylo nesporně více srandy. ()

subic

Šéfové už potřetí. Pepan vymyslí kšeft s kradením přenosných televizorů a taky se tu opět objeví Augusta coby kapsář, tentokrát jako soukromý detektiv. Rozjede se akce, hledá se Barbara. A mezi tím překupník s nábytkem a starožitnostmi, u kterého Pepan najde svůj nábytek ze svého bytu, tak nějak o ten nábytek přijde, protože za Pepanem přijedou bratři jeho nastávající a těm nejde říct ne. A protože Barbara už provozuje svůj hampejz, tak nakonec bude pěkná přes držku. ()

Pitryx

Trošičku to ztratilo na tempu, ale přesto hodnotím stále jako nadprůměr své doby. Možná je to i tím, že to sleduji těsně po sobě, a tak se mi to zdá zdlouhavé. Postava Manďáka mi byla děsně nesympatická, jenže chápu, že tam být musí. Pro mne opět zábava a i po letech si to občas znova pustím.     *** A PŮL ()

Danulinda

Velmi solidní úroveň třetího dílu je lepším pokračováním, než-li byl díl první a drží laťku stejné kvality jako díl druhý. ()

honzic

Už trochu přehnaný díl, kvalitativně jen mírně slabší než dvojka, stále koukatelné, leč více kýčovité gagy a humorné scény a také více křečovité. Přesto stále jsem se ještě trochu pobavil. Hodnocení: 55 % ()