Jiřího Vydru (J. Abrhám) vyhledá jeho bývalá žena. Ráda by ho přetáhla do výzkumného ústavu v Praze a nakonec i k sobě. Cesta do Prahy ale utvrdí Jiřího v tom, že bez Kateřiny (I. Chýlková) nemůže žít. Na rozdíl od Vydry Karel Vícha (V. Kratina) už všechno v osobním i pracovním životě vzdal a je za to tvrdě kritizován. Jiřina Kloučková (I. Svobodová) nastupuje do kravína, ale vlastní chamtivostí proti sobě poštve všechny ostatní dojičky. (Česká televize)

bubun

Všechny tři hvězdičky dávám za ultra bizarní scénu s Abrhámem vyhrožujícím novému milenci Chýlkové veterinárníma kleštěma. V tomhle seriálu jsou magoři úplně všichni. Snad až na Čepka, ten je zas podivně klidný, vyrovnaný a empatický. Kdyby to byla realita, tak by se buď odstěhoval, nebo by se taky zcvoknul. ()

topi80

Nějak se to Hynkovi Bočanovi rozsypalo, takže jsem nějak nepochopil ani scénu s exmanželkou ani s vyháněním milence, ba ani proč byl v teletníku takový bordel. Díl zachraňuje aspoň Kloučková, která, ač je domácí semetrika, za práci vzít umí. ()