V Badger's Driftu, malém hnízdě na anglickém venkově, plynul život v klidu a míru až do chvíle, kdy si stará slečna Simpsonová vyšla na procházku do lesa. Tam zřejmě náhodou uviděla něco, co vidět neměla, a než se po návratu domů stačila komukoli svěřit, byla zavražděna. Policistům se brzy podaří najít stopy, a vzápětí najdou další mrtvoly. Tajenka případu se skrývá přímo ve vesnici, vyřešit ji však bude velmi těžké - všichni vesničané se přece navzájem znají a nikdo se nechová podezřele. Na kloub tomu musí přijít inspektor Barnaby. (TV Prima)

Una111

Nijak zvlášť napínavé, nijak strhující. Zato plně zrcadlící dnešní dobu, resp. dobu vzniku, tj. konec devadesátých let. (Dnes by to bylo mnohem, mnohem horší!) Incest, homosexualita na poklidném anglickém venkově?!! Chyběl tam už jen černoch, ale snad se dočkám v dalších dílech. ()

Jezinka.Jezinka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První díl vražd v postupně zcela vylidněném Midsomerském hrabství. Díl tak starý, že jsem při jeho asi třetí repríze žertovala, že je to skoro prequel seriálu. A hlavně díl s jedinečně slizkou postavou pohřebáka o servírovacím stolku nemluvě. ()

Kontryhelka

Mám ráda tenhle seriál a tuhle epizodu mohu také doporučit. Ten vyzáblej syn tý tlustý protivný báby mi přišel dost démonickej a slizkej. Kvalitní epizoda. ()