Jedinečná silvestrovská show a oslava 90. narozenin legendární herečky... Zažijte s námi výjimečný konec roku. Připravili jsme pro vás zcela originální kompilaci autorských vystoupení, zábavných scének a hudebních čísel. Největší hvězdy přinášejí jubilantce a divákům svůj dárek. Půjde o performance vytvořené jen pro tento unikátní večer nebo o nejoblíbenější písničky. Celou show otevře fantastické taneční číslo, na diváky i na oslavenkyni čeká mnoho překvapení, a především mimořádná zábava. A dokonce hvězdné bude nejen jeviště, ale i celé hlediště. Bude to prostě největší flám! (Česká televize)

pirduch

Já nevím...Šíp, Kaiser, Lábus, Kňažko skvělý, Bouček dobrej, stejně jako Ondrové u piana... Jestli někomu vadí záplava gerontů, at si uvědomí, na čí počest byt ten pořad natočen... Vymezovat se vůči Majklu Dejvidovi je národní sport, ale přesně jak řekl Bouček, po pár písních si nás většina rodiny u telky začala zpívat taky...taktéž s Helenkou či Haničkou Písničkou. Tak jo, sorry, je mi skoro 53 a přežil jsem to...moje chyba, že jsem trávil silvestra u telky, když známí museli jet v 10 večer zpět do Prahy, jdouce ráno do roboty.... Ať se na to koukám jak chci, odpad to nebyl...a pokud jo, pak budiž odpadem i spousta jinejch věcí,které si zasloužily aspoň průměr. ()

Beat83

Dvě hvězdičky hlavně díky Kaiserovi s Lábusem, Kňažko a Šíp byli ještě na úrovni. Ostatní trapárna, včetně Boučka a jeho keců, hlavě o tom, že je Michal David nejlepší jazzový pianista :D může být dobrý, ale nejlepší rozhodně ne. Gregor Brzobohatý a Brousek nuda, stejně jako ostatní, nic originálního. No a ještě tu máme ten playback :D ()

Johny44 odpad!

Absolutní úlet. Nic proti tomu vystrojit Bohdalce k narozeninám zvláštní pořad. Ale dát to na Silvestra a Silvestrovsky to i pojmenovat? Vypadá to, že ČT nevěděla co na Silvestra vysílat, tak tu kravinu na obrazovky protlačila skz Bohdalku. ČT si sama podkopává půdu a dává zbraň do rukou jejím kritikům. Tento formát totiž byl na výši v porevolučních dobách, dále chvíli přetrvával na Nově, která ho nakonec také ukončila a dnes jen dává jejich reprízy na svém asi devátém kanále. Korunu tomu nasadil zlatý hřeb večera. Vždy se to vyhrazovalo tomu nejlepšímu. ČT do této role pasovala estrádního baviče Michala Davida. To už mohl být tím zlatým hřebem klidně Luděk Sobota, se svým Jééé...hhhh..ééé...možná by se to na Silvestra více hodilo. I když trapnost by to asi byla stejná. ()

5tipes odpad!

Nejhorší Silvestr všech dob. Nechápu, jak tohle mohli lidé v ČT schválit a vůbec vyrobit. Ukázaly se tam sice skvělé osobnosti, ale scénář, nápady a režie celého pořadu je teda až hodně hluboko pod dnem TV zábavy. ()