Seidžúši Bismarck (TV seriál)

星銃士 ビスマルク

Seijūshi Bismarck

Sei Juushi Bismarck

• slovenský

Hviezdny šerif Saber Rider

Saber Rider and the Star Sheriffs

Animovaný / Dobrodružný / Sci-Fi / Western

Japonsko, 1984, 51x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Bez sentimentu sa tento seriál hodnotiť nedá. Svojho času som to pravidelne pozeral a potom som pobehoval po ulici a hral sa na Colta. Teraz to už síce taká pecka nie je, ale Colt je stále frajer a April je stále sexy - no a hlávna téma je strašne chytľavá :). Dej je strašný a celý nápad s westernovým pojatím sci-fi je otrasný, ale má to také krásne naivné čaro 80s. Tie farebne odlíšené kostýmy (bez nich by som to asi nepozeral :)), tie vesmírne lode, laserové pištole a veľkí roboti. Toto mi stačilo, aby som si tento seriál navždy zamiloval ...(7.7.2006)

Strašný nápad Sci-fi western:-). Päť hviezdičiek už len z Nostalgie, Pre užasnú titulnú pieseň ktorú si dodnes pametam, April:-), a Jessiho Blua.(20.4.2009)

Toto som zral hlavne kvoli tomu ze zeriem westerny :D Aj teraz po rokoch ked si to pozriem tak sa to da stale pozerat a som rad ze to pre mna neni len vec detstva :D(12.8.2008)

za 5* inak sa proste neda. S frajerkou sme zacali spominat co vsetko sme kukali ked sme bol malinky a toto je jeden z naj serialov 80tych rokov. Uvodna piesen je nenormalna pecka !!!!!(19.8.2010)

Na tomto som odrastal. Na tieto postavičky sme sa hrávali... Zbožňoval som asi všetkých. Najviac, samozrejme Sabera. A práve nostalgicky spomínam na toho veľkého robota, na jeho súboje s "renegátmi" a (prekvapivo) víťazstvá dobra nad zlom.(2.2.2010)

Legendárny seriál, legendárna zvučka. Jeden z najlešpích ktoré sme po revolúcii pozerali ako piataci na nemeckých staniciach. Bolo to v nemčine a ja som to aj tak hltal - nechápem :)(31.7.2011)

Seriál, ktorému 5 musím dať, pretože mi pripomína detské časy, keď som ho pozerával na RTL2, dennodenne prežíval so Saberom nástrahy nájazdníkov a sedel v kresle ako prikovaný:) Asi jediný animák, na ktorý by som sa s chuťou pozrel aj teraz a zaspomínal si...:)(29.10.2007)