Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Acrobat

Klasicky poskakujuci Jackie obaleny v rezii urcenej pre vymletejsie publikum s nulovym scenarov a kopou drotou na ktorych visi ten Cinan. ()

vincchuppo

Přes všechnu tu kýčovitost a klišovitost mě tenhle film vždy skvěle pobaví. Jackie je roztomilý, i když ukazuje mnohem méně kung-fu, než jindy, a Jennifer je hot as hell! Milá akční komedie, která je mimochodem velice svižně natočená a sestříhaná. ()

Hashirama

Jackie v dalším ze svých průměrných hollywoodských angažmá, které si zřejmě vykázal jako dovolenou od krkolomných kaskadérských lumpačin. Strnulá režie s nulovou invencí především při akčních scénách bohužel zdatně degraduje Jackieho největší fyzické schopnosti, pohřbívá vše, o co se choreografie pokouší a zbavuje se přehlednosti i dynamiky v zájmu průměrné fyzické komedie. Ale scénář, byť jede podle té nejohranější a nejvágnější šablonky, dokáže zúročit Jackieho nepochybný komediální talent a předhodí pár scének, které posloužily jako plnokrevný podklad pro koláž nepovedených záběrů. Čím se ale Tuxedo může pochlubit, je bezesporu geniální casting, protože vybrat typově tak perfektně padnoucí herce do přednastavených archetypů, to je pomalu na Alberta za casting, díky čemuž buddy chemie mezi Jackiem a Jennifer zdárně drží tuhle školáckou wannabe špiónskou pohádku nad Waldou. ()

Likan7

Kravina, která není hodna vůbec nikomu, dokonce ani JLH. Jackie tu je za totální trotla, který nic neumí, schopnosti má jen díky kvádru, vypadá u toho jak idiot a neumí mluvit s holkou. Příběh je ještě horší než trapná akce a humor se nejspíš ztratil někde ve střižně. ()

misar3

Jak někdo může říct, že je to trapné? ČSFD is full of blind people... Oblek, jenž z vás udělá univerzálního muže, kdo by to nechtěl. Geniální myšlenka, možná, ale opravdu jen možná se z toho dalo vytěžit víc... ()

Ex_Machina

Vyberám svoj 20 rokov starý zaprášený oblek zo stužkovej zo skrine, obliekam si ho, natesno uťahujem kravatu pod krkom, zaväzujem si štýlové čierne topánky a na zápästie dávam to najdôležitejšie. Špeciálne štýlové hodinky, ktoré zo mňa spravia supermuža. Vykračujem pravou nohou a idem zachrániť svet. Som chlapík, ktorý dokáže šarmantne vytancovať z každého problému. Som niekto ako superhrdina. Niekto ako Bond.  Ale to oni nevedia a to je moja výhoda. ()

Renie42

Další z Jackieho povedených filmů. Ve smokingu mu to dost sekne a konečně má partnera, vlastně partnerku, která je milá, hezká a na úrovni. ()

kubasimo

nehorázná kravina, když jsem tento film shlédla s fascinujícím výrazem v očích, musela jsem téměř lapat po dechu........nesnáším tyto všeho schopné hrdiny, kteři pokazí pouze uplnou banalitu, která má simulovat vtip ()

helrohir

Rozhodne sa jedná o jeden z tých slabších filmov s Jackie Chanom, ktorý tentokrát nezachráni ani jeho bojové umenie. Najzaujímavejšou na celom filme je Jennifer Love Hewitt. 40%. ()