Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

Z0oMb3E

Jackie Chan alá James Bond, avšak nie tak dôvtipný. Jackieho slapší výkon ale i tak celkom vtipné kreácie a výrazy pri nich, ktoré dokáže dať iba on. Na niektorých scénach som sa pousmial. A ehmm kontaminácia vody korculiarkami (filmový preklad potapka) originálne, no mňa ako milovníka hmyzu to trochu vytočilo a štvrťhviezdu som za to zobral. ()

mysiak

Celkom fajn paródia na Jamesa Bonda...ako to tak režisér myslel...ak nie je tu Jackie a božská Jennifer Love Hewitt, ktorý sa dopĺňajú a udržujú film v dobrých vodách...ale už to nie je ten Jackie, ktoré som výdaval ()

JJ.Gibson

Velmi střeštěné, řekl bych. Musím říci, že se mi to líbilo. Ale nadruhou stranu chci podotknout, že na maximálně flexibilním Jackie Chanovi už se také podepsal trochu zub času a film ztratil na svižnosti. I přesto si Jackie dokázal udržet svůj pověstný ostrovtip. A to se cení... ()

Džejkop

Vidíte a já nemám smoking (oblek) rád, vždycky když se do toho navleču (což je párkrát do roka), necítím se kdo ví jak skvěle. Ovšem uznávám, že existují jisté společenské akce, na které se takový druh obleku hodí. Smoking figurující v tomto filmu platí za paradox. Je to žřejmě jediný mně známý společenský oděv, ve kterém bych si dokázal představit i spánek. ()

numi

Proč tenhle film vznikl je mi záhadou. Ale to není poprvé a bohužel ani naposled. Jackie Chan, který není zrovna mým velkým oblíbencem, zachraňuje svět ve své další střeštěné komedii. Tentokrát však film postrádá akční "exploze", které jsou pro Chana typické a naopak film obsahuje pěknou řádku počítačových triků a Jennifer Love Hewitt. Oboje se do filmu moc nehodí - Jennifer se umí možá "bát", ale rozhodně ne prát... Celkově film neurazí, ani nenadchne. Je to blbost jak kočičí zubař, ale není to trapné. A to oceňuji. [květen 2006] ()

blackrain

S Jackiem Chanem rozhodně žádná nuda nehrozí. Tady mu ke štěstí stačí zázračný oblek, který je nabušený nejrůznějšími technologiemi. Ten svého majitele vtáhne do světa netušených možností. Stane se z něho asijský James Bond, který má po svém boku krásnou ženu. Jennifer Love Hewitt tu skutečně sloužila jako ozdoba. ()

Bat55

Trapná komédia, v ktorej si J. Chan myslí, že je stále cool herec. Áno, on možno hej, ale zbytok tohto filmu je flákačka. Nezáživná podievana, ktorá trocha pobaví a o pár hodín zmizne z hlavy. Hlavná hrdinka zahratá Hewittovou je milá a pekne otravná a naozaj mi môj moviezážitok kazila. Dve hviezdičky tak dávam len za Jackieho Chana a jeho cool oblek. /40%/ ()

YURAyura

Jakciemu pomalu dochazeji napady a fory, ale pres sva cetna zraneni a dedkovsky vek dokazuje, ze jeste nepatri uplne do srotu... ()

Toyotomi

Bez Jackieho by to byla opravdu trapnost. Ovšem s ním je to docela milý a vtipný snímek na který se rád znovu podívám. ()

Mr.Pumpkin

Pár filmů jsem s Jackie Chanem už viděl a docela jsem se při nich bavil, ale tohle?!? To byla blbost. Hodinu a půl jsem nevěřícně koukal na televizni obrazovku a sledoval trapné pokusy o vtipy. 15% ()

JohnMiller

Jackie Chan, to je jedna z mojich kultoviek detstva. Tuxedo patrí k tým jeho Hollywoodskym filmom, ktoré svojou hranou jednoduchosťou a plnou vtipu, ktoré si môžem pozrieť aj dneska, a verte mi, tých je málo. Bondovské,-agentovské klišé mi sadlo a prvá polovica sa mi dosť páčila. Cameo Jamesa Browna bolo parádne. No, neskoršie ma, napríklad naposledy keď som to pozeral na chate, nudilo, otravovalo a viac fungovalo ako backround. Možno to bolo vďaka alkoholu v krvi, možno nie. Má aj horšie kúsky. ()

Colonist

Celkem dobrý nápad, který je ale nevyužit, hlavně díky kravení se Jackieho Chana. Komedie s ním nemám rád, ale i když jsem film sledoval jen tak letmo, za pár těch pozitiv ve filmu dám aspoň dvě hvězdičky. ()

OG_Swifty

Jackie Chan mi vzdáleně připomíná Stevena Seagala - měl v mládí pár dobrých filmů a potom jeho kariéra upadla a žil z minulosti. Stejně tak zde stárnoucí Chan nepředvádí nic, co by mě zaujalo. Vlastně celý nápad s agentským oblekem je už od začátku píčovina, ještě když je ovládanej hodinkama, ve kterých se listuje mezi aktivitama (a shodou okolností je požadovaná aktivita vždycky o jednu, max. dvě pozice vedle té současné). Jinak celý film průběžně koliduje mezi vtipností (např. když Jackie "císař" Chan tancuje a dělá poměrně dlouho anusem na villaina a jeho idiotskou snoubenku) a trapností (fight na střeše, agentská akce na konci). Kdyby Jennifer Love Hewitt vykopli (beztak je to shit herečka) a místo ní byla hlavní hrdinkou Debi Mazar, tak by aspoň bylo na co koukat... ()

janek85

Tenhle film mě velice příjemně překvapil. Myslel jsem si, že to bude zase americká akční sračka, jenže komediální vložky to napravili. ()

Martin741

Jackie Chan sa tvari, ze nevie bojovat ....... Jo to je akokeby sa povedzme taky Stewart zacal tvarit, ze nevie hrat ...... LOL 5 % ()

raptorrr

Jedine, co tenhle film drzi nad vodou je Chan a jeho souboje. Jennifer Love Hewitt je tak nesympaticka, ze kdyby ji v zaveru taky jednu natahl, tak snad i pridam ctvrtou hvezdicku...:-) ()

cariada

Klasická komedie s Jackiem, který má tentokrát k sobě krásnou a přitažlivou Jennifer. Jaká si parodie na Boonda, ale pohodová , plná pěkných triků a vtipu. ()