Agent Steed má zjistit, kdo a proč vyhodil do vzduchu laboratoře programu Prospero. Podle videokamer to byla vedoucí programu, atraktivní kráska Emma, ta to však popírá a svou nevinu hodlá dokázat tím, že Steedovi pomůže dopadnout skutečného pachatele. Dvojice se dostane na stopu boháče De Wyntera, který šéfuje spolku PARAPLE a podle všeho nejen dokáže ovládat počasí, ale také si do svých služeb pořídil Emminu dvojnici. S každou stopou je jasnější, že ďábelský zločinec se chystá svým vynálezem vydírat svět a zničit přírodními katastrofami každý stát, který mu odmítne zaplatit. Steed a Emma jsou jediní, kdo ho mohou zastavit. (Nova Cinema)

Likan7

Nefunguje to jako akční film, komedie, parodie. Ale říkají, že to prý film je. Takhle, Uma Thurman v latexu je pěkná, ale zbytek nejde vnímat jinak než s telefonem v ruce. ()

RyanRainheart

Film, který se mi po pár hodinách úplně vypařil z hlavy. Ani trochu zábavné, akční či dobrodružné, bohužel ale hodně nudné a nezajímavé. ()

Napoleon-B

Jeden z filmů, kde mi absolutně uniká nejen zápletka ale naprosto všechno. Poprvé sem to vypnul asi po15 minutách a podruhé sem si řekl že se podívám na celý film a třeba mě překvapí..OMYL, nechápavě sem kroutil hlavou od začátku do konce. A dost dobře nechápu proč se tomuto filmu s tímto námětem propůjčili Sean Connery a Uma Thurman. ()

route60

Dětinské, hloupé a hlavně šíleně trapné včetně všech herců kteří se lopotí dějem bez ladu a skladu. J.S Chechik režisér výtečných Vánočních prázdnin tady selhal nebo to bylo někým jiným? to je otázka do rvačky. 5% ()

Palisander

Ukrutne ponaťahované. Scenár krátky? Tak spomalíme dialógy. Zívačka zúfalá. Čo tam vlastne bolo okrem vidieckej paničky so samopalom? Asi dva suché anglické vtípky a niekoľko dvojzmyselných narážok. A to celé štýlom ľahko podpriemerného amaterizmu s bohatým sponzorom. Ešte aj počasie tam bolo hnusné. Brŕŕ. ;-). ()

imaginer21

Zajímavý vizuál, britský šarm a tři velké hvězdy. Jenže to je asi tak vše. Slabý nadprůměr, tentokrát ne ani tak kvůli Connerymu, ale džentlmenovi Fiennesovi a elastické Thurmanové... ()

Desmi

Něco mezi parodií na anglickou konzervativnost a holywoodským "akčňákem", ať tak či onak - zle se to nepovedlo. ()