Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

Pitryx

No v celkovém výsledku nic moc. Pár dobrých scén a to je vše. Jinak obyčejný krimi film, trochu kořeněný několika zajímavými okamžiky a asi i Angelinou Jolie. Dal bych lepší hodnocení, ale konec mi přišel dost naivní. 201310180/0 ()

Romeroo

Úplná dokonalost to není, ale spousta filmů co je tu v červeným tuhle bravu ukradla Zlodějovi. Jeden z nejvíce podstřelených filmů na této databázi bodohoničů. Je fakt možné vidět 25 000 tis filmů? ()

Renie42

Napíšu to asi takhle, jsou i lepší kriminální filmy, ale koukla jsem se na to. Angelíně to sluší, není taková zkostnatělá jako teď. Celý ten příběh je takový zvláštní, ani mě nenapadlo, kdo že je vrah a ten konec byl zajímavý, ale abych byla z toho na větvi, to říct nemůžu. ()

Brano

Ďalší nezáživný krimi, so zápletkou psychopata, ktorý vraždy ľudí a následne im kradne identity. Vcelku prázdny, bezduchý dej bez emócii. Od začiatku dosť predvídateľný. Nezaujalo ma to vôbec. Herci sa mi takisto nepáčili. Angelinu nemusím vôbec. 2* dávam zato, že som to vydržal dopozerať dokonca a za úvodnú scénu, ktorá sa mi páčila najviac. ()

freedom3112

Napínavý thriller, u kterého už od druhé třetiny víte, kdo je vrah.Jenže to nevadilo,krásná hudba,pár překvapení a je z toho příjemná podívaná.Co mi ale vadilo,byl dabing Angeliny,to její vzdychání mě fakt iritovalo :) ()

johnsnow

No takto minimálne 1* dávam za nahá Angelinu. Avšak príbeh drhne, vrah je o prde, v podstate si cca v polke poviete, že vrah by mohol byť henten ale je to až príliš zrejmé no a bohužiaľ vrah naozaj bude henten. Ale ako jednohubka úplne v pohode. Takže 2* plus jedna za už hore spomínanú scénu. ()

PlysovyMacko

Druhotriedna detektívka s prvotriednym obsadením. Vraha divák odhadne už na začiatku, vyšetrovanie je nuda, napätie na nule, televízny vizual. To nikomu scenár nepripadal slabý? ()

axik

Celkem by me zajimalo, podle jakeho klice jsou razeni herci u tohoto filmu, kdyz na prvnim miste je Kiefer Surherland (zcela okrajova postava), Gena Rowlands, ktera je ve filmu snad 10 minut a skvela Angelina Jolie jakozto hlavni hrdinka je az 7! Samotny film je hodne predvidatelny, celou dobu vime ci tusime, kdo je pachatel, abychom se to pak v zaveru dozvedeli... cili moment ocekavani strida moment zklamani. Prumerny film, lehce nadprumerna Angelina... ()

Athlona

Lepene za horka! Bez chuti, bez barvy a bez prekvapeni.Skoda penez, filmoveho materialu a namahy/jestli se to ,tak da nazvat to co do toho herci dali / Angelina Jolie ma snad pekna prsa a vypichane rty,ale zde urcite nezabodovala! Kdybychom film vystrelily jako silvestrovskou raketu, ani by poradne neozaril!, proto 2 hvezdy , i snaha se musi cenit. ()

Phex

stopadesátá variace na téma Se7en. Krom tedy jisté předpovídatelnosti filmu musím vytknout i špatnou práci s tempem vyprávění - někdy tk dynamické, že nevíte kde vám hlava stojí jindy rozvláčné až hamba ()

CallenG

Jedna hvězda za Angelinu a druhá za Kiefera, jinak není co k tomhle snímku napsat, předvídatelné a bohužel ani nijak moc zajímavé a to byl vcelku slušný potenciál. ()

wowylgu313

Lehce zapomenutelná podívaná. :) Dávám 40-45% ... Dvě cool lekačky, sexy Angelina. To je vše. Příběh z větší stránky nuda, vrah ... předvídatelný od samotného začátku víte kdo to prostě je. Film se snaží o nějaké boom a dělá pro to boom opravdu maximum ale ono se v závěru stejně nikdy nestane. Konec už to úplně doje*** ... Přitom podle obsahu poměrně zajímavý námět/nápad. Bohužel v tomto případě co je psané není dané. ()

dinho_

Zas tak špatné to nebylo. Úvod se rozbíhal nadějně, místy jsem byl v napjetí, ale pak se z toho začala stávat slátanina a ten závěr mě zklamal úplně. Škoda, z toho filmu se dalo vytěžit víc. ()