darwin

Šnekožroutům se zase podařilo něco natočit. Lepší by bylo, kdyby se věnovali boji o kótu 937. Vojáci Vietkongu se brání děvet dní... :) ()

Lavi

Neuvěřitelně nevtipná úchylnost! ...a proto se mi to líbí "...my se noci nebojíme, nénené...už bude noc, drž hubu, drž hubu...pojďme si hrát na mamuta a tatuta..." strašná blbost :D ()

Pavlík

01. 01. 2009 (1.); velmi slabé – na Rocheforta i na Depardieua (snad dobře skloňované) trochu neobvyklé a překvapivé ()

SjamK

Proč tolik odpadů tak vychytané komedii??? Jistě, žádné teze o vzniku vesmíru a podobné věci se tu nerozebírají. Ale dobrý humor přece může stavět i na úplně jiných a o to méně obvyklých věcech. Vždyť to tak perfektně sedí, všichni se chovají tak přiblble a nelogicky, až je to naprosto dokonalé. Jsme přece někde v pravěku, ne? Tak proč si nezahrát s pár "pravěkými" stereotypy? Viděla jsem to sice jen v češtině a je mi jasné, že se v překladu zákonitě muselo něco vtípků ztratit, ale přesto, český dubbing se tentokrát opravdu výjimečně povedl, a to je co říci. RRRrrr! se určitě může křížit se vkusem mnohých, ale hloupý film to není. (Už vůbec nechápu, jak může někdo říct, že film je nabitý geniálními hláškami, ale vlastně má příšerný scénář. Eeh, cože??) __Zasloužených 5*. ()

Herráček

Je to stupidní, je to hloupý, místy to sklouzává k trapnosti... Ale je tam spousta absurdity, některý vtípky jsou opravdu podařený a lidi se nemůžou dohodnout, jestli je to geniální a nebo naprosto pitomý... ()

bruceman7

Pravdou je, že je to opravdu uchylnej film. Avšak - poměrně dost dialogů vtipných je a ty zvířata jsou docela hustý, nejvíc mě dostal ušákoamut. Dal bych v rámci pobavení i 5,5/10 ...bohužel jako hlavní nedostatek považuju i na komedii moc primitivní příběh a nevyužitý potenciál GD. Takže za 4/10 ()

Wicky

Sice je to hrozná hovadina a ale zábavná a aj jsem se zasmál..Dlouho jsem si tenhle film nechtěl pustit ale nakonec jsem byl překvapen..75% ()

wooozie

Jedna legendární hláška za druhou, zvláště kvůli nim beru film na úplně jiné úrovni, než na jaké je doopravdy, protože samotný příběh a celkově film je totální kravina. Pokud si ale vzpomenu na první shlédnutí, tak jsem si některé scény a hlášky okamžitě zapamatoval a stali se součástí každodenního slovníku :D (Kámen? Zde! / Co tam teď budete vraždit, mravence? :D Nebo hlínu? No, to bylo slabší. / -Napadá vás něco? -Ne, stojíte mi na vlasech. / A teď si trochu zapózuj. / -Moje ruka na to. -To je nějaká blbost, takže vy jste se flákaly, co? / Chtěl jsem vám jen říct, že zítra zase spáchám vraždu. / - Šéf je ten plešoun? - Ne, šéf jsem já. / - Pardon, pardon, ustupte, promiňte. - Jak promiňte? - Hele chceš do držky.) a desítky dalších :D ()

korndaddy

Nedávno sem si pustil tenle snímek asi popáté. A musím říct, že jak sem nechápal nízké hodnocení a některé odpadní hodnocení, nechápu jej ani teď. Takhle vtipnou, zábavnou a skvělými gagy nabušenou komedii jsem léta neviděl a moje hodnocení se nemění ani po plus mínus pátem pozorování. Ba naopak sem si všímal spousty skrytých vtipů a narážek, jenž mě pobavily o to víc. Nebo to bylo tou trávou?? ŠÉF RULEZZ ()

Han22

Přestože po 7 pivech jsem ve stavu kdy se směju každé blbosti co prohlásí jakýkoliv kamarád a u tohoto filmu jsem se párkrát zasmál, měl jsem neustále pocit že sleduju totálně nevtipnou pi*ovinu, kde nefunguje naprosto nic. Jestli má být vtipný že se celý kmen jmenuje kámen nebo že manželka šéfa vypadá (je?) jako chlap, tak nevím. ()

Ivusha

i když jsem to znovu neviděla, z odpadu měním na dvě hvězdy... některé hlášky jsou prostě zakořeněné a fakt se tomu směju:-)) ()

Loki_Six

Kamen! Dokonala komedia, tu sa neda dat menej ako 5 hviezd. Da sa to pozerat nespocetne krat a stale cloveka bavi od zaciatku do konca. Tak primitivne az je to najvtipnejsi film co som kedy videl. A tu pri komentaroch pekne vidno kto ma zmysel pre humor. Cloveka co da tomuto filmu odpad dufam nikdy nestretnem. Musi s nim byt zabava ako na onkologii a cintorine dokopy. Znate moji zenu? ()

Zagros

Ptákovina to je a pořádná. Přesto jsem se mnohokrát nahlas smál. Navíc obsahuje hlášky, které se mi pravděpodobně natrvalo usadily v hlavě. Připravte se na ztřeštěnou komedii, ve které moc nejde o příběh, ale spíše o jednotlivé situace, vtípky a hlášky. Stejně jako si RRRrrrr nezaslouží maximální hodnocení, nezaslouží si ani odpad. Za mě slušné tři hvězdy. ()

1860

I když to bylo bez příběhu nad některými okamžiky jsem se opravdu musel od plic zasmát.. Kdyby byly nejvtipnější okamžiky vystřiženy a dány dohromady, bylo by hodnocení vyšší, takhle komplet i s hluchými a trapnými místy to je pouze průměrná komedie.. ()