Cement73

Napriek nepriazni osudu a hodnotiacich CSFD ja dávam vysoko. Treba si to omrknúť v originále a toto je komédia robená pre francúzov. Salut Pierre, Ca va Pierre, Tout va bien Pierre? :))) ()

AlchENEMY

Někomu tento "film" sedne, někomu ne. Souhlasím s tím, že je to neuvěřitelná blbost s příšerným scénářem, ale i přesto mám RRRrrr!!! ráda a zasměju se těm idiotinám co obsahuje. Někdo má holt pro tyhle filmy bez zapelklitého scénáře pochopení, někdo ne :) ()

Angie91

Některé hlášky nemají období... některé vraždy také ne, ale jinak je to opravdu nepovedená fraška, která nemá ani hlavu ani patu... nepsala jsem už někde, že Francouzi jsou pošahaní? ()

katchi

"Toto je kámen, toto kámen, kámem, kámen!" "Já jsem Gi" Svoje kouzlo to rozhodně má..sice je to ptákovina jak mraky..ale hlášky a některé scény mě extrémně bavily!:) Navíc mě fascinuje, jak někdo něco takového může vymyslet!:) Aneb "Vis co me napadlo? Kdysi jsme chodili po čtyřech teď chodime po dvou, když to tak půjde dál, nebudeme mít po čem chodit" ()

Wenca888

Už podle obsahu by od toho člověk neměl moc očekávat, což se při sledování naplno potvrdí. Hvězdu navíc dávám kvůli tomu, že i když jsem se u tohohle filmu zasmál asi jenom dvakrát, tak jednou jsem smíchy brečel, což se mi naposledy stalo u Monty Pythona... ()

1945 odpad!

Vrcholná debilita - film jsem sledoval s celým autobusem a za celou dobu se nikdo žádnému "fóru" nezasmál... Trpěl jsem každou minutu, leč autobus nebylo možné opustit... ()

Daqvid77

Na 100 % souhlasím s uživatelem The Maker. A fakt nechápu hodnocení. Prože jestli hledate klidné oddychové pokoukání u kterého se chcete smát od začátku do konce jste na správné adrese. ()

zelvicka.

Nechci se nikoho dotknout, ale myslím, že hned v začátku zaznělo tolik vtipů, že by člověku mělo být jasné, že se nejedná o žádné složité psychologické drama s lehkými erotickými nuancemi a rozpory o sexuální podstatě jedince, ale o bohapustou srandu, která moc logiky v sobě mít nebude. Takže otázka pro mě ohledně hodnocení tohoto filmu zní: Smál jsem se? - Ano, jako blázen. ()

mosnak odpad!

Je to tak střelené a bláznivé až to mělo opačný efekt. Bylo to trapné a debilní - bohužel! 0% (0,0001% navíc za Depardieuho) ()

gurmanik

Asi mi stačí opravdu málo, abych se bavil a to je dobře :) Já jsem se třeba už neskutečně rozesmál při prvním záběru na "náčelníka" a jeho plešku :D Scéna: "Ten plešatej, to je váš náčelník?" "Ne, náčelník jsem já!" :D to mě zabilo uplně.. chápu, že se to spoustě lidí nelíbí, tenhle humor nesedne asi uplně každému, já ho ale můžu :) Na stranu druhou musím uznat, že tam bylo pár chvil, kdy jsem si přál, aby ten film utíkal rychleji. ()

kritiklon

Taková blbost až jsem se musel smát :D Nevím jestli některé věci byly myšleny vážně nebo jen jako žert ale u filmu tohoto typu je asi lepší to neřešit. Každopádně Gérard je borec že jde do takovýho úletu jako je tohle! 2* za 37% za těch něco málo originálních "blbých" vtipů :D zbylá většina je bohužel dost trapná..... ()

bobstock

Taky moc nechápu to hodnocení, víc hlav víc moudra, že. Pro mě originální hlášky, aspoň většina, což mě překvapilo. Mnoho dnešních komedií mě takhle nepobavilo už dlouho. Navíc šéfik sympaťák, stejně hezkej jako já....´´koho hledají? Toho vraha. A proč? Protože chtějí vědět, proč jsem to udělal.´´ nebo scéna s pračkou boží.´´Mám teď takový divný sny.´´ To mě dostalo do kolen. 80% ()

H4ku11

Takýto film príde človeku ako neuveriteľná sranda alebo absolútny nezmysel. Som bohužiaľ v tej druhej kategórii a vôbec som sa nezasmial. ()