xmozek

Film který je založen na metání hlášek a hlodů.Ale mě se prostě strašně líbil."Promin zapomněl sem tvoje jméno, jak se jmenuješ??.....Kámen...Aha ....".Možná taky dostanu kamenem do kebule ale 5 *. ()

wosho

Genialně vtipné,maskované jako paskvil-proměněné ve filmovou rubikovu kostku,kterou složí jen inteligenti maskovaní za blbce-nikoliv naopak:-) ()

MossIT odpad!

Demokracie je sice krásná věc, ale toto si nezaslouží nic víc než zakázat, spálit všechny kopie a herce s kulisama poslat na Omegu III ! ()

Pussycat18

Jistě, je umění mít perfektní obsáhlé téma a udělat z něho perfektní obsáhlý film. Ale copak není umění vzít naprosto obyčejnou věc, jako třeba šampón, zasadit ho do doby pravěku a spáchat neuvěřitelně originální, vtipný a neotřelý příběh? Páni, to je teprve umění! U tohoto filmu jsem se neuvěřitelně pobavila, při každém další puštění objevuji nové maličkosti (mandarinka, rozhovor v pozadí...), při každém další se tlemim ještě dvě hodiny po skončení! Stal se kultem v celé naší bandě a žádná party se neobejde bez ukrutných hlášek, které provázejí celých 98 minut! To je zajímavé, "kritici", to co říkáte není vůbec zajímavé! :-D S pozdravem, Kámen! :-) ()

Holina

Na tenhle kus musí mít člověk chuť. Najde se tu pár dobrých fláků, ktzeré ale najdete na youtube a zbytek je taková, chvílemi až trapná omáčka... ()

Ledkodlaq

Od filmu jsem čekal parodii pouze k zasmání a nebyl jsem zklamán. Když je parodie dobrá, rád se podívám, a tahle rozhodně stojí za shlédnutí. Několik hlášek nakonec již nesmazetelně vstoupilo do historie, jako např,: Kámen! Zde. Kámen! Zde. Kámen!... Kámen!... Zase se někde fláká a Kámen je určitě s ním ()

Paity odpad!

I do Evropy dorazila chuť filmařů točit neuvěřitelně nudné a trapné scénáře. Tady se nic dobrého čekat nedalo, že to ale bude až tak špatné, to jsem nečekal. ()

farfalla

Nejdříve mě odrazoval název filmu a fotografie. Pak jsem si přečetla pochvalnou recenzi. Už začátek kopíruje jeden z filmů Monty Pythonů. Pravěký příběh je vyprávěný s povrchní ležérností francouzských komedií zaměřených na žerty. Pravěké dialogy jsou pronášeny stylem bez emocí, takže i žerty zazní jakoby mimochodem. Nejsou uváděny dramatickými pauzami upozorňujícími, že teď bude legrační narážka. Zase se mi potvrdilo, že francouzské komedie jsou velmi specifické a člověk musí být správně naladěn, aby si je vychutnal. ()

FiliPP

Nechápu proč tenhle film všichni kritizují. Já se u tohoto filmu nemohl přestat smát. Ano pár scén tady je takových divných a nezábavných. Ale jinak skvělá komedie. Hodnocení 74%. ()

Stružák odpad!

Totální úchylárna, trapárna a zvrácenost! ☠️ Vždycky si říkám, že proti gustu žádný dišputát, ale tenhle film někdo hodnotil víc jak jednou hvězdičkou, tak musí mít fakt v hlavě úplně nasráno. Tenhle typ humoru přece nemůže bavit ani předškolní děti. Navíc je to přesně typ filmu, kterej není ani dokonale blbej. Dokonale blbý je Žralokonádo. 🦈 To je původem akční film, ale je tak blbý a amatérský, až je svým způsobem vtipný. RRRrrrr!!! je původem komedie, ale fakt k posRRRrrrrání špatná, zoufalá, ubohá a utahaná. 💩 Jako kraťas na 10 minut by podobný "vtipy" možná fungovaly, na skoro desetinásobek ani omylem. ()

Sayko

Kurva tohle je vážně boží komedie! Viděl jsem ten film už tak 10x, ale pořád se u toho směju.. Výborná tupá komedie! ()

Káronoš

Je to opravdu hrozná kravina, přímo konina bez sebemenšího pokusu o inteligentní vtip, který by měl nějakou úroveň. Přesto byl asi účel "natočit koninu", takže se na to musíte mentálně připravit, aby jste suchý humor vůbec "zkousli" (což je problémem zde většiny odpadů). Dokonce je to i slušná porce zábavy, ale každou minutou snímek strácí na kouzlu a začíná nudit tou neskutečnou trapností. Pár nápadů se musí Chabatovi nechat, však deset vyvedených vtípků ze sta, není žádný ohromující výkon a vypovídá to o spoustě hluchých míst. Chápu proč zde lidi udělovali plný počet bodů, chápu i proč udělovali odpady, ale budu se držet termínu: "nic moc" a "mohlo to být o dost lepší a zábavnější". Hodnocení: 4/10. ()

tadejda

PROSTĚ POŠAHANÝ a to tak moc až i občas vtipný za to jena hvězda. A ty dvě za vcelku originální nápad, možná sem barbar ale moc prehistorických komedíí jsem neviděl (kromě Flinstounů) ()

peetriss odpad!

Jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl. Slátanina překypující těžce dementním a nevtipným humorem. Gerard Depardieu se tentokrát při výběru role těžce seknul! Po shlédnutí filmu, což jsem měl velké potíže vydržet, jsem měl pocit GRRRrrr v žaludku... ()

Midnite

Hlúposť, na ktorej sa dá celkom obstojne pobaviť.. Ideálne po ťažkom dni, keď ani neplánujete film dopozerať.. koniec-koncov poslednú polhodinu nemá ani zmysel pozerať.. ()