kaveit

Nebetyčná nuda. Tenhle výtvor bych byla ochotná omluvit jenom v případě, že by se jednalo o pokus bandy středoškoláků pobavit splužáky...a i tak by to byla trapná záležitost. ()

Timy68

Vidím, že se to tady dělí na 2 skupiny - ty, kterým to přijde jako naprostá hovadina a ty, který se takovejm hovadinám smějou. Já patřím do té 2. skupiny. Já se na tenhle film můžu koukat stokrát, a stejně se budu smát. Praštěná francouzská komedie nabytá hláškami. Jediné, co mi opravdu vadí je ten konec, jak tam 'šéf' vběhne do obchoďáku, který u důvěryhodně působící doby kamenné, zatraceně kazí dojem. **** ()

Archee

Tohle je snad nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděl! Od začátku až do konce je to ukrutná p*del s nesmrtelnejma originálníma hláškama! :D Můžu si to pouštět pořád do kola a pořád se musím tlemit! Je mi jasný, že někdo tento humor nechápe a má raději něco více inteligentního (??nebo méně inteligentního??), ale těm bych snad zakázal aby to hodnotili, když jsou na úplně jiný vlně! Člověk by měl umět taky chvíli vypnout a odpoutat se od zakořeněných každodenních stereotypů. ()

soarka

Šílenost! :-D Nechápu takové hodnocení. Je zvláštní, že takovou komedii lidé odsuzují, ale třeba takové PÍ jako je třeba Eurotrip nebo poslední naprosto trapné a strašně sprosté prcičky, lidé zbožňují, jak je to vtipné, když každé druhé slovo je pos*at, poch*at, píchat, hovno apod. Styďte se hodnotivci. ()

Mr.Sock

Za normálnych okolností by to bolo tak za jednu hviezdu, ale film obsahoval jednu nezabudnuteľnú scénu, ktorá ma nadobro položila smiechom do kolien a za tu dostáva odomňa dve hviezdičky naviac (scéna s bojom o šampón v jazierku) ktorú považujem za jednu z vôbec najvtipnejších aké som kedy videl ()

enzo_cz

Ach můj bože. Nejde o to tento film brát vážně. Jde o to, že je to prostě ptákovina na entou. A těm, kterým se to líbí a dali tomu třeba pět hvězd jejich názor neberu. Ale je to strašně slabé s pár dobrými hláškami. Jestli existuje vyloženě reálné zhmotnění kardinální koko.iny ve filmu, pak je to toto. ()

PaulBarva

Jednoho dne přišel kamarád na návštěvu. Pustili jsme si tuhle brutálnost. Ruda jen nechápavě a tupě zíral. Jeho komentáře k jednotlivým hláškám jsou myslím výstižné: "Tak tohle jsem přesně věděl, že řekne...to je trapák...to je debil...." A v předsíni když se obouval, prohlásil: "Takovou ultratrapárnu jsem ještě nikdy neviděl, to musim ještě aspoň jednou vomrknout." :-D ()

Chlo0opek

Hned ze začátku filmu jsem myslel, že to bude jasných 5*, ale pak se děj tak nějak zadrhl, takže jen 3*. Dobrej byl hlavně Kámen a Kámen..a taky koňomut, slepicomut a žížalomut:) ()

eelliisskkaa

Film plný nezapomenutelných hlášek ( kámen - zde; znáte moji ženu?Ano šéfe; ...) a vtipu. Mohu se na to podívat i po 150 a vždy mě pobaví. Je to sice takový stupidní humor, ale to se mi na tom líbí. ()

biteme

"Čisty blud" - povedali by východniari. Tak to dopadne, keď na niekoho dlhšie praží slnko a z čista jasna ho napadne story tohto typu. Herci siahli na úplné dno svojich najnižších pudov, takže v nás vzkriesili sprostoblbý zmysel pre humor. Buďto sa poddáme, alebo ho budeme z princípu nenávidieť. Už z hodnotenia užívateľov csfd je zrejmé, že tento prototyp paródie nie je pre každého. Či je pre nás, to zistíme až keď si to pre kľud duše pozrieme. ()

Film2

Nechápem to hodnotenie, super komédia, zrod kriminalistiky, taká paródia na pravek a krimi filmy. Super zábava, to hodnotenie je až moc nízke ()

Pythonator

,,Je devadesátiprocentní pravděpodobnost, že přijdou tudy, na devadesát procent přijdou tudy a na devadesát tudy. Takže máme dvěstěsedmdesátiprocentní pravděpodobnost, že přijdou někde......tudy. Takže jsme tu správně.'' Vážně moc lituju lidi, kteří se nedokáží tomuto filmu zasmát. Jejich život musí být strašně chudý a nudný. RRRrrrr!!! je přesně ten druh filmu, který buď musíte milovat, nebo nenávidět. Ale dávat něčemu odpad jen proto, že nemám smysl pro humor, to je dost ubohé. ()

LenysekC

Naprostý souhlas s TheMaker a Victooorka! Je to geniální, právě že když se nad těma "slaboučkýma a nesmyslnýma" vtípkama zamyslíte, jsou vlastně poměrně hlubokomyslné... Některé hlášky u nás doma zlidověly: Přichází noc! Drž hubu!; koněmuti, žížalomuti a spol.; to je pohoda, když je pohoda... A spousta dalších. Ano, kravina, ale BOŽÍÍÍ! Kámen! - Zde! Kámen! - Zde! Kámen! Kámen! Jasně, Kámen je zase nepřítomen. Určitě je někde s Kamenem! ()

Kivis

Naprosto ukázkový případ situace, kdy je film tak blbý, až je dobrý. Neuvěřitelně jednoduchá dějová linka (i když... má RRRrrrr vůbec nějakou dějovou linku?), stejně tak jednoduchý způsob humoru, postavy tak připitomělé, že je vlastně jedno, jestli v tom hraje Depardieu, Clint Eastwood nebo Franta Vopršálek z Horní Dolní... ono tu totiž není moc co hrát. Jenže občas i ve filmu platí, že v jednoduchosti je síla. A já se u téhle pravěké komedie opravdu bavil. Navíc se z ní stal skvělý inspirativní materiál pro celotáborovou hru. ()