xChorosh

Jak už napovídá hodnocení, tak tento film rozděluje jeho diváky na dva „kmeny“. Jeden, kterému se tento snímek úplně znechutil a kteří ho odsuzují a druhý, který tenhle film milují. Já osobně patřím k lidem, kteří tenhle film prostě zbožňují. Když pomineme chyby a hlouposti, které ve filmu jsou (pro některé je hloupost film jako celek), tak zápletka mi přijde opravdu komická. Dále hlášky které zazní, taky splňují svůj účel pro pobavení diváka. Za mě prostě tenhle film má 100% a to ne za herecké výkony, efekty aj. Ale proto, že mě tenhle film opravdu zaujal, splnil svůj účel komedie, a já se u něj směju od začátku až dokonce, ikdyž ho vidím po xté. ()

Drakex

Podle mě film pozvedlo pár celkem povedených vtipů, kterým jsem se zasmál. Jinak je film nekoukatelný a dokonce i na mě je to velká slátanina všeho! ()

PATRICK96

Jak můžete dávat nižší hodnocení než 4*? Čekali jste snad složitý a hluboký film typu Počátek? RRRrrrr!!! obsahuje legendární hlášky, které se nezapomínají, a pobaví i po stém shlédnutí. ()

Bassko

Dosť primitívny film súhlasí s prostredím, no na úplné vypnutie to je fajn, plus niektoré scény boli naozaj podarené. ()

Bukvicka

Bohužel tento typ humoru neocení kdekdo. Podle mě je to úžasná komedie, je to jeden z mých oblíbených filmů na který se ráda kdykoliv podívám. :-) ()

ocypuc odpad!

Prej nejlepší komedie. Každý se jmenuje Kámen ale vtipné to bohužel není. A týden navíc k volnu do konce života? Pche. Ubožárna a 100 minut v p....i ()

yarca

Tak kouzelně pitomé, že se jeden až diví, když přistihne sám sebe, že se báječně baví a cituje celé pasáže... A máme tu "kulťák" jak vyšitej... ()

Antarius

Skutečná komedie by měla pobavit a nezáleží na tom, jak. Ať už nepřeberným množstvím vtipů, pořádně praštěnými průpovídkami, nebo takovou šílenou ujetostí jako v tomto filmu. Jedna scéna magorističtější než druhá, to ve výsledku dělá skutečně povedenou komedii. Je třeba být trochu na hlavu, aby tento film skutečně rozvibroval bránice, ale i mrzouti se musejí nejednou zasmát. Tento film dělá to, co by komedie dělat měla. A dělá to moc dobře. I když některé scénky opravdu trochu slabší jsou, celkovou krásu filmu zkazit nemohou. ()

shakeXL

Co k tomu mám napsat, naprostá francouzská kravina. Ale některé scény jsou tak blbé a triviální že se jim člověk i zasměje. Každopádně viděl jsem to jen jednou a stačilo. S bídou 2 hvězdy. ()

Ismena

Toto je jeden z filmů, které budete buď nenávidět nebo milovat, nic mezi tím. Já osobně patřím do druhé skupiny a vždy, když si film pustím, neubráním se smíchu. Ano, je to o ničem, je to absolutně absurdní. Ale právě v tomhle spočívá ta genialita! "Umřela stářím." - "Tak mladá..." ()

hypperbola

V humoru se meze nekladou. Ne každý ale smysl pro humor má, i když tvrdí, že ano. Někdo je třeba vtipný, ale smysl pro humor nemá, jelikož si neumí udělat srandu sám ze sebe, nemá rád černý humor a vtípky či komediální výstupy druhých, pokládá za hloupé. Nechci nikomu nic dávat příkazem, ani zpochybňovat jeho lehce zpochybnitelné hodnocení, ale člověk, který u tohohle filmu dá odpad, jednu nebo dvě hvězdy, smysl pro humor prostě nemá. Tento film je zcela jedinečný, byl první svého druhu a nejspíše se mnozí z vás s podobným humorem do tohohle filmu nikdy nesetkali. Faktem je, že tento humor je velice jednoduchý, ale za to velice účinný. Kdybych to měl brát podle svého okolí, nelíbí se lidem, kteří ten smysl pro humor prostě nemají a nikdy neměli. Nelíbí se lidem, kteří mě nikdy nerozesmáli, jsou negativní a neumí hledat na všem to dobré. Přes to všechno tito lidé znají hlášky z toho filmu, zajímavé, že? ()

Dieman

Zajímavé jak spousta lidí to odsuzuje. Můj názor je ten, že film neviděli v originále. Sebelepší překladatel nemůže vystihnout jako je u nás známá skupina "Z toho ven", která využívá homonymu v češtině. Ano například Simpsonovi jsou také dost často dobře překládáni. Ale dost vychvalování, očividně je to film pro lidi, kteří (ne)vědí :D ()

Lu Tze

Tak nevím, na tento film asi člověk musí dozrát, jelikož když jsem to pustil poprvé (hodně let zpátky) tak jsem vydržel cca dvacet minut než jsem to vzdal. Když jsem to pustil podruhé (pár let zpátky) vydržel jsem deset minut s tím že todle se fakt nedá jaká to je zhovadilost a že už to nikdy nebudu zkoušet. A nakonec když to člověk nejmíň čeká na něj narazí, řekne si .. safra to mi něco říká, kouknem na to. A ejhle ... najednou je z toho výborná komedie. Až pak jsem si vzpoměl že už jsem to několikrát pokoušel a dodnes nevím co mne na tom tak iritovalo (možná že s českým dabingem to obrátilo polaritu filmu, což se dnes děje spíš naopak). A pokud to srovnám s většinou dnešních komedií tak je to čím dál lepší film. Nejspíš zraje jako víno. Doporučuji těm co všechno neberou vážně. ()

ituzska.z

Když jsem to viděla poprvé, nemohla jsem dokoukat, až tak mě to nebavilo. Podruhé už jsem se válela smíchem pod stolem. Skvělá ujetá komedie, kameňáky a suchý humor, který se na první pohled tváří jako hloupý...Není tomu tak, vážení, tenhle film je fakt sranda, jen se mu musí přijít na chuť :D ()