Oceňované herecké hvězdy Johnny Depp, Kate Winsletová, Dustin Hoffman a Julie Christieová excelují v tomhle kouzelném příběhu o jednom z největších vypravěčů všech dob a o lidech, kteří ho inspirovali k vytvoření jeho mistrovského příběhu o Peteru Panovi! Kariéra slavného dramatika jménem James M. Barrie (Depp) se ocitne na křižovatce, když se z jeho nejnovější hry stane propadák a skeptici začnou zpochybňovat jeho budoucnost. Pak se ale náhodou seznámí s vdovou (Winsletová) a jejími čtyřmi dobrodružnými chlapci. Zrodí se mezi nimi přátelství, které podnítí představivost potřebnou k vytvoření Barrieho největšího díla! Snímek Hledání Země Nezemě s hvězdným hereckým obsazením skýtá okouzlující zážitek! (HBO GO)

Prochy38

Nádherný film. Výborní herci, skvělý příběh, krásně provedeno.Místy jsem měl na mále... 5 hvězdiček u mě jasných. ()

Itar

Zasádní chyba, které se člověk může dopustit, je nepodívat se na Finding Neverland kvůli tomu, že nemá rád Petera Pana. Příběh Sira Barrieho v podání Johnnyho Deppa je totiž film o lásce k divadlu (a dobrá, možná i k lásce k další spoustě věcí)... a takových se moc nevidí. Velmi dobré herecké výkony, krásný konec. ()

.baris.

Petra Pana - možná paradoxně - až tolik nemusím, ale tenhle film absolutně miluju. Finding Neverland je jedna z mých zásadních srdečních záležitostí. A přestože mě Johnny Depp poslední dobou spíš nebaví, než baví (možná jsem za ta léta už "předeppovaná"), tenhle kousek tak nějak je a bude výjimkou. Už jen proto, že nikdy nevím, jestli na konci pláču z radosti nebo ze smutku. Nádherný, dojemný a niterný film. ()

Blondsky

Přes všechnu svoji jednoduchost mi ten snímek stále trčí v hlavě a nemohu se nabažit chemie Depp-Winslet. Krom toho závěrečné představení dokáže dohnat k slzám kde každého. ()

dehlie

nádherný príbeh o nachádzaní detskej duše, jej predstavivosti z trocha iného pohľadu ako je samotná rozprávka o petrovi panovi ako ju poznám. nadchla ma najmä kate winslet. nejaká tá slzička sa našla. ()

Jayem

Jedným splovom nádhera. Je to užasné predstavenie v podaní hlavných predstavytelov a výborne napisaný scenár. ()

mota

Když už přikreslili vztah dramatika a jeho přítelkyně, mohl vzniknout zábavnější kousek s žijícím okolím než jenom soustředění se na rodinku harantů. Až poslední část na mě zapůsobila, ale to už bylo pozdě na zlepšení hodnocení. ()

KatRi

Tak nějak mi tento film žánrově nezapadá k režisérovi Plesu příšer a Lovce draků, ostatně ani nové bondovky. Na můj vkus příliš velký záběr, a to Forster patří k mým oblíbencům. Možná mi vadilo hlavně takové to na dřeň - prostě působit na city diváka tak okatě, nerada totiž hledám po kapsách kapesníčky z donucení. Osudy autora Petra pana jsou sice natočeny bravurně, jenže jsem prostě čekala něco jiného, takže trochu zklamání. A proto ani nebudu hodnotit nic konkrétního. ()

Cement73

Naskytá sa mi trochu porovnanie ku "Čistej duši". Spisovateľ s obrovskou fantáziou a deti strácajúce matku... Pekné a veľmi dojemné ()

AIMÉE

Takový rodinný film s tím, že se zde objevují dva kvalitní herci - Johnny Depp a Kate Winslet, což je v tomto případě eso v rukávu. Jejich role jsou skvěle napsané a oni tak mohli využít veškerého potenciálu a osobního kouzla. Ocenila bych hlavně výpravu, kostýmy a casting ostatních rolí. Velmi příjemný film. ()

Jorge-Z

Opravdu krásný a něžný film, který člověka dokáže dojmout. Premiéra hry v domě neměla chybu, vizuální stránka byla dovedena k dokonalosti. Výkon nejen Johnnyho Deepa, ale Kate Winslet byl vynikající, stejně jako celá myšlenka filmu. Věř! ()

Kacitr

Moje oblíbená pohádka na kterou se může podívat každá věková kategorie a bude unešená. Soundtrack naprosto úžasný o hercích se nezmiňuji protože jsou všichni úžasní. Johnny Deppovi jsem všechno veřila, s Kate Winslet jsem soucítila a brblala nad chováním malého Freddieho kterému bych ze začátku dala nějraději pár facek. Závěrečné scény naprosto dokonalé a donutili mě k slzám. Triky jsou v každém záběru vypiplané tak skvěle, že ani nepoznáte že se o ně jedná. Vřele doporučuji ()

dobso

Naozaj výborný film. prvá polka filmu iba akási úvodná pasáž, ktorá nádherne vyvrcholí v posledných 10tich minútach. Kate Winslet si za svoju úlohu určite zaslúžila aspoň nomináciu na oscara. Podľa mňa sa svojej úlohy zmocnila ešte lepšie ako Johnny Depp. ()

yehudit

Objevit v sobě hravé a představivé dětské Já je jistě obohacující. Přesto se mi jeví jako nepravděpodobné, aby se chlapík kolem třicítky rozhodl veškerý svůj čas věnovat vdově (aniž by s ní měl poměr) a jejím 4 dětem (aniž by byl pedofil). Film by byl zajímavější, kdyby se zabýval hypotetickou psychopatologií možná geniálního divadelního scenaristy více, než kýčovitým scénám šťastné rodinky, která pouští draky lítající po obloze za zvuků dojemných smyčců. Docela pěkný, ale na můj vkus až moc uplakaný film kategorie "pro celou rodinu". Je tam krásnej pes a dva dobrý známí herci. A Petr Pan je sakra dobrá předloha. ()

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly