Scifi príbeh z roku 2304. Po osdídlení Marsu začína invázia na Zem. Kráľovná sa musí vrátiť v čase do roku 2004 a zabrániť prvému kontaktu s Marťanmi, čo viedlo ku kolonizácii Marsu. (oficiální text distributora)

T-pack

Jsem skutečně překvapen místním hodnocením, každopádně ne nemile. Ani mile. Jen překvapen. Proč jsem se uchýlil zrovna já, takový milovník průměrných a občas otřesných filmů, k tomuto hodnocení. Prve mi afektovaní gayové nepřijdou vtipní. Za druhé, parodie na Star Trek byla špatně zvládnutá, ještě hůře pak parodie na Star Wars, ač byly obě naprosto zřetelné (a možná právě proto). Ale dvěma hvězdami oceňuji snahu, slušnou výpravu a i moment, kdy jsem sám vybuchl v smích, ne snad kvůli nějakému vtipu, ale kvůli naprosté absurditě snímku, která se ve mě od začátku hromadila. ()

Ravi

Tak tahle hovadina těžce balancuje na hranici geniality a naprosté stupidity a už jen proto film stojí za to vidět. Místy jsem se smíchy válel po zemi, místy už jen kroutil hlavou, ale celkově jsem se zabavil. Není to žádná superparodie, ale chvilkami Vás dostane. Hlavně pro znalce SW, ST, SG a podobně. 60% = 3/5 ()

Molir

Komu nejsou cizi Hvezdne valky a puvodni Star Trek, tak ten se bude s nejvyssi pravdepodobnosti bavit skvele (protoze jde defacto o fanfilm :-) ). Ostatnim to asi moc nerekne, teda pokud jejich extra oblibenym zanrem nejsou zrovna uchylne komedie ;-) ()

NDroo

Některé momenty možná malinko přehnané, ale jinak se člověk často válí po podlaze...a velmi kvalitní efekty mi málem vyrazily dech!;) Deutschland, Deutschland... ()

BuryGol

Manituova bota byla trochu lepší, ale i tak je tohle prdel na 80 minut. Smíchat Star Wars, Star Trek, western, historii a homosexuály byl od Bullyho super nápad. Chvílema jsem se fakt řezal! Anja Kling je na Němku fakt moc pěkná holka. Takže dávám 4 hvězdy, ale jednu výhradu tady fakt mam. Ta jejich podělaná bavorština dávala zabrat i mně, de facto rodilýmu mluvčímu! ()

DocBrown

Tezko hodnotit tento slepenec. Po vizualni a zvukove strance vyborna parodie s peknym nametem, do ktere jsou jakoby nasilym vlozeni tri teplousi. Prave samotny tvurce Herbig svym herectvym film dost nici. Jednoho teplouse jako v Manitouove bote bych snesl, ale tohle bylo moc. Jinak to ale mohl byt spickovy film, kdyby onu trojci pojali lepe. Takoveto krasne spojeni Hvezdnych valek, Star Treku a Navratu do budoucnosti jeste nikdo neudelal. Presne jak pise Amarcord, potencial byl obrovsky a bohuzel ne zcela vyuzit. Ale zvladnout tyhle efekty za 9M€, to tedy tleskam.... po letech koukam, ze nejaky idiot k tomu vymyslel i cesky nazev ()

TERRORDROME

Po pracovnej sobote som si sadol pri obede k telke a začalo akurát toto. No, najskôr som myslel že asi zdochnem, naprosto ultimátna nálož trápneho nemeckého rádobyhumoru, kde má vtipnosť obstarať to že hlavný hrdinovia sú traja pupuši čo smiešne hovoria, vykrúcajú sa a pitvoria. Ja teda neviem, na rozdiel od Michaela Herbiga mi nepríde k posrapopukaniu prostý fakt že pozerám na nejakých teplošov. Už som myslel, že to bude jasný odpad, ale keď magori odcestovali na gaučostroji času do minulosti, gayovských fórikov ubudlo, nastúpil klasickejší humor a ja som sa začal baviť. Nie že by to potom bolo nejak inteligentné, to ani nejak zvlášť nevyžadujem. Niektoré vtipy boli až montypythonsky absurdné a to dokážem oceniť. Pupúšikovia taktiež začali hádzať dosť dobré hlášky, ale najlepší bol lord Papuľa, z toho vykrúcania huby musel dostať kŕče. Potešilo ma aj cameo Santa Mariu z Manituovej topánky, jeho reklamná akcia na prašivé deky bola bohovská. Akurát ten koniec bol odfláknutý, akoby odstrihnutý, čo je škoda keď sa to už tak pekne rozbehlo. A efekty boli na úrovni, fakt dosť dobré. ()

lucinka.md

Parádní totálně ujetá komedie... Dvojka Kapitán + pan Špuk (?) perfektní :-) Nejlepší hláška celého filmu : Regulátor Marsu : špiona vraťte, ale ten kaktus si nechám:-)))))¨ ()

Martinius

v nemecku popularny komediant bully herbig sa po uspesnych televiznych sketchoch podujal na natocenie vesmirnej parodie, obzvlast potom, ked uz mal za sebou jeden komercne vydareny filmovy projekt. traumschiff suprise, snaziaci sa parodovat star trek a star wars, mu vsak akosi nevysiel. herbigov humor je totiz cely postaveny vylucne na parodovanie pomocou homosexuality, robi zo vsetkych svojich hlavnych protagonistov zzenstelych pupusov. for s teplym hysterickym kapitanom kirkom ci mr. spockom je zo zaciatku mozno celkom fajn, po x-ty krat ale unavny a dookola sa opakujuci. okrem toho chyba zaujimavejsi suvisly dej a film sa opiera vylucne o absurdnosti jednotlivych scen. so zanrom absurdneho filmu, kde kedysi velmi bodovali bratia zuckerovci, bully herbig stroskotava na neoriginalite a stupidite pribehu, ktory vo svojej podstate nie je smiesny, ale trapny. dve hviezdicky za pekne triky, niekolko malo zaujimavych scenok a dizajn vesmirnej lode surprise. pre kazdeho, kto chce vidiet ozaj kvalitnu vesmirnu komediu inteligentne parodujucu star trek, vrelo odporucam galaxy quest. ()

ddf76

Povedena nemecka parodie na Star Trek a Star Wars. Ale musi te byt pripraveny na dost ulitlej humor Herbiga a spol, ale kdo videl Manituova bota a libilo se mu to, tak to mu se bude libit i tahle parodie. ()

drankeryth

Na komediu to bolo podla mna slabe a dokopy som nic nepostrehol, ze by som sa na tom smial kazdu chvilu. Banda teplosov by si skor zasluzila gulku do hlavy, ako nejaku sancu na nebezpecnu misiu. Liezli mi skor na nervy a ich priteple reci vobec neboli smiesne, ale skor trapne. Co sa tyka pocitacovych efektov vo filme, tak tie sa im celkom slusne vydarili a preto tomuto filmu davam jednu hviezdicku. ()

Hapretor

Vtipné to tedy není vůbec ... jedna * za Tila, jedna za hezkou princeznu ...srandu si to dělá ze všeho, zároveň z ničeho ... mě to nesedlo ... jen vizuál je fakt slušnej ... ()

yossarian-

Povedená parodie. Pokud člověk zná původní filmy (seriály) nemůže se nesmát. Velkým překapením je, že se směje německé (vtipné nikoliv trapné) komedii. Co mě velmi příjemně překvapilo je vizuální stránka věci. Co víc si od oddechovky přát. Navíc písnička od Stefan Raaba (či tak něják se ten chlap jmenuje) je taky fajn. ()

Torgal

Nemci a komédia, to jednoducho nejde dohromady. Nemci a paródia, to už zaváňa gigantickým fliaskom. Jedine Manituova topánka dokázala tento môj názor poprieť a od rovnakých tvorcov tu máme ďalšie dielo, tentokrát si uťahujúce hlavne zo Star Treku a Hviezdnych vojen. A je to neskutočné teplé. Tak teplé, ako nič čo ste doteraz videli (ani gay porno nemôže byť teplejšie). Ale popri tom, je to aj zábavné - síce nie tak ako Manitu, ale niekoľko výborných gagov si našlo cestu aj sem. Tých trápnych je bohužiaľ ale stále viac než dosť na to, aby som s hodnoteným nešiel vyššie. Vizuálna stránka je ale na danú produkciu obdivuhodná. 5-/10 ()