Včela na mušce

• Velká Británie Man vs. Bee

Epizody(9)

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

Prochy38

Pobavilo, i když se našlo pár momentů, které byly na mě už přes čáru, ale to by nebyl pan Atkinson. Suprové efekty, tvrdý humor, výborný Aktinson - nasměrováno ideálně. ()

Ricky_CZ

Je to naštěstí krátké. Což kompenzuje celkovou lacinost použého humoru a předvídatelnost děje. Očekávání nenaplněna. ()

jarmik

Roman Atkinson je legenda zdaleka ne jen díky Mr. Beanovi. Tohle je kravinka, velice prostá, není to Mr. Bean, ale bylo to fajn. ()

DavidHolub

Zábavný seriál se vtipným Rownem Atkinsnem. Ke konci vám přijde, že je to úplně zbytečně natahované a stačilo by i 6 dílů. Ale bavilo mě to. 65% ()

majec4

Sice za tri, no miestami to bolo slusne dno. Sprchu a to lajno na tvari si mohli odpustit. Samozrejme sa najdu aj pozitiva a tie vas fakt pobavia. Dlho som nad tym premyslal, ale styri by bolo vela a dve..ach. ()

Flopik

Koncept, ktorý by bez Rowana úplne stratil zmysel.  Takto je to aspoň sympatická miniséria, kde Mr Bean bojuje proti včele a zničí pritom luxusný dom. Občas sa zasmejete, je to krátke, dobre sa nato pozerá a to je asi tak všetko. Finále prvé 2 minúty skvelé, zvyšok nuda. ()

Stocki

Jediná vada na kráse je dle mého názoru poněkud nesmyslné rozdělení na devět kapitol. Měli to rovnou natočit jako celovečerák a lépe by to navazovalo. Jinak klasický Rowan a jeho kokotiny :D ()

SatyR.film

Nový Mr. Bean sa nekonal. Vtipné určite nie, pár úsmevných momentov ale áno. Rozkuskované tak, že seriál ma viac úvodných a záverečných tituliek ako samotná stopáž jednotlivých časti, bolo to neskutočne otravné. Tiež ma napadlo, že asi to mal byť pôvodne film ako to tu niekto už písal, len takto je to prúser o hviezdu menší. ()

bozka10

Mr.Bean ide strážiť luxusný dom.Objaví sa včela 🐝 a fight môže začať a je popredu jasné, že sa posere úplne všetko, čo sa posrať dá.Nasleduje veľká zásoba notoricky známych situácií a ksichtov, pretože aj ked to nieje Bean,je to Bean.Nič extra originálne tu nenájdeme,ale vcelku to poteší a celkom som sa bavil. ()

JoSte

Příznačné pro celý seriál je, že očividně nejde o včelu, ale o čmeláka, a všem je to tak nějak jedno. ()

jasanka

O trochu méně ztřeštěný Mr Bean. Můžete sledovat jako film, nebo jako pár kraťoučkých epizod. Fajn odpočinková věc. ()

peetrejr

V jedno pekné ráno si Rowan Atkinson urobil kávu a mal namierené na gauč. V tom zakopol a tresol si hlavu. Neskôr mu svitlo, že prečo by nevymyslel seriál? Toto je snáď najdebilnejší seriál vôbec. Hlavná postava je vymletá až mi to vadí, lenže  ona zničí všetko okolo seba. To má byť "vtipné". Bolo pár momentov kedy to reálne vtipné bolo (pod slovom vtipné si predstavte znudený krivý poloúsmev) ale potom sa to zase pokazilo. Ja neviem či to Rowan robí naschvál alebo pre cash, lebo taký bezduchý blázinec som ešte nevidel. Príbeh je hlúpy, divný, nepremyslený. Nič tu nesedí akurát ma všetko iba irituje. Zrejme chudák Atkinson prahne po pozornosti. Veď však Mr. Bean bol úžasný, perfektný seriál práve s Rowanom . On bohužiaľ vie hrať iba Mr. Beana a nikoho iného. A ešte aby toho nebolo málo, tak nám seriál na konci ukáže pár úžasných "zvratov", ktoré to tak ešte viac zničia. Jednoducho hrôza. ()

Ydrosten

I když jsem byl ze začátku hodně skeptický a můj názor je že Rowan Atkinson je už starý, musím uznat že mu to celekm jde. U několika scének jde poznat že je to natočeno jako seriál a je tam prázdné místo které bylo potřeba natáhnout. Samotná "skeč" by si mohla sama o sobě vystačit na půl hodinky a nebylo potřeba dělat milion věcí navíc, protože to přesně bylo geniální na Beanovi. Krátké, úderné a perfektně vypointované. Tady se díváme na moc dlouhý úvod, po něm moc dlouhý boj s nepřítelem a pak moc dlouhý závěr. Kdyby to mělo řekněme 5 dílů, bylo by to na 5 hvězd. Takhle dávám jen 3. Jde už na Rowanovi vidět že zestárnul. Už mu ty ksichtíky a výrazy tak nejdou. Po neskutečném překvapení v podobě Maigreta, se k takové látce vracet neměl. (jsem zvědavý jakou roli dostane ve Wonkovi) ()

lemonova

Tešila som sa, že uvidím Rowana Atkinsona opäť v akcii. O to väčšie bolo moje sklamanie. Problémov je hneď niekoľko, ale najviac z nich trčí vlastne sám Atkinson, ktorý sa správa ako Mr. Bean, ale už ním jednoducho nie je. Jeho gagy ho veľmi pripomínajú, lenže čo nás na roztomilom Beanovi bavilo, to ma v tomto prípade iritovalo. Najsmutnejší je celý ten nepodarený predvídateľný humor. Už dopredu máme naservírované, čo sa rozbije, vlastne od začiatku vieme, ako to celé dopadne. Moment prekvapenia sa nedostaví a práve moment prekvapenia robí humor zábavným. Myslím, že Atkinson je výborný herec, ktorý má stále čo ponúknuť a potom, ako som videla jeho Maigreta, by som mu dopriala niečo podobne herecky silné. ()

Hapretor

Atkinson stále zvládá pana Beana i trochu jinak ... myslím, že tím nikdy nezklame a vůbec neurazí ... já se zasmál a děkuji ... vzhledem k jeho věku zaslouží i úctu ... je fakt dobrej ... ()

GMVajgl odpad!

Ano, destrukce drahocenného majetku je i v roce 2022 stále ještě přípustná a politicky korektní. Ale kde je ta komedie? Mám z toho dojem, že někdo přišel s tou myšlenkou (muž vs včela → destrukce) a teprve potom se začalo vymýšlet co všechno se může pokazit. Čili předem byl znám bod A a bod B a až potom se hledala cesta. A ta není vůbec chytrá, ani vtipná. Je založená na neuvěřitelné kombinaci smůly / deus ex machina a neschopnosti, absenci logiky a zdravého rozumu. Je to nesnesitelně nucené a prvoplánové. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (více)