Jeepers Creepers 2

• USA Jeepers Creepers 2 (více)

Jednou za 23 let se probudí zlo a 23 dní se krmí na lidech...
Parta teenagerů - basketbalistů a jejich trenéři se vracejí školním autobusem po odlehlé dálnici ze zápasu domů. Po cestě praskne pneumatika, autobus se stane nepojízdným a basketbalisté zůstanou odříznuti od civilizace. Blíží se noc a krvelačné monstrum se zrovna po 23 letech probudilo. A má hlad. Velký hlad... (vw.cobra)

Knor

Na jedničku to nemá, ale Jeeperse mám rád a přál jsem mu ať si tuhle bandu dementů vychutná.......dobrou chuť a bav se kámo. ()

vZeč

Pořád mi připadalo, že má pan režisér potenciál na něco lepšího, občas je to moc hezky nasnímané, ale... ale ten scénář. To je až skoro fascinující břečka. Skoro to vypadá, jakoby se scénáristovi udělal beďar na p*deli, on ho vymáčkl na papír, nějak to rozpatlal a s úsměvem mudrce přetavil na film. Stupidnější postavy a scény člověk nevidí často. ()

Tormentor665

Po jedničce už nešlo sázet na překvapení z démona, proto se Salva pokusil jít trochu psychologičtější cestou. Nápad to věru nebyl zlý, ale zpracování prostě tragické. Pět lidí, černobíle a dlouhou dobu neodhalená hrozba, pak by to nejspíš fungovalo, ale takhle...alespoň z hlediska kumštu je to celkem ucházející, na béčko... ()

ANTYCHRYST

Pokračuji v sledování po letech Všech dílů..mnooo a tohle už zavání průserem.. Tvl.. to je nuda poslouchat ty žvásty v autobusu.. 25% a velké zklamání..mě úplně přešla na ten nejnovější po x letech natočenej třetí díl chuť... :( ()

Scraffy

Oproti jednotke teda pokles. Škoda, že tvorcovia nepokračovali v otvorenom konci z jednotky a rozhodli sa urobiť celkom nový film. Scenár tu nie je moc prelomový a je plný klišé. Obsadenie je nepríjemné a chaotické. Kostýmy sú zasa celkom slušné, ale to film nezachráni. Dúfam, že trojka dopadne lepšie. ()

Sir Ludvig

Keď som chcel báť, tak som sa MUSEL CHCIEŤ BÁŤ. Myslím, že to hovorí za všetko. Smiešny film smiešnych ľudí. Bezvýznamný prisvitný herci v čoskoro zabudnutom filme. Naštastie. ()

metuj

Mám hodně rád horory a tak je vždy hodnotím trochu lépe, než jiné žánry. U prvního dílu tohoto příběhu jsem se docela dobře bavil a občas i docela lekl. Dvojce ale chybí krom technického zpracování snad vše, co měl první díl. Špatní herci, mizerné dialogy a logické chyby dělají z tohoto filmu parodii sebe sama - ovšem rovněž špatnou. ()

LaValse

Chvílema dost směšný horor o nesmrtelném cosi, co má křídla z pečícího papíru a má to hlad. Všechno špatně, všechno špatně, škoda hodnotit... ()

Boudyy

Salva není úplně marný, dá se říci, že je to až schopný režisér. Ovšem to by musel mít k dispozici kvalitnější scénář a o něco lepší herce, aby z toho bylo něco víc, než jen lehce podprůměrná podívaná. Opravdu, tot pokračování je zbytečné a pokud ká být ještě trojka, tak to potěš. Je to prostě klišovitá hovadina se spoustou postav, které dle scénáře musíme poznat všechny, ale jsou naprosto zbytečné. Nemluvě o tom, kolik se jich v závěrečné půlhodině rozuteče a film se o ně dál nezajímá, už o nich nikdy neuslyšíme. Jinak, akční závěr, který není řemeslně vůbec špatný, to sice o něco pozvedl, ale jinak je to na prd. ()

Brano

Druhé pokračovanie je výrazne horšie ako to prvé. Opäť začiatok vypadal sľubne, ako aj prostredná časť. Partiu študentov prepadné lietajúce monštrum, ktoré sa živí ich strachom. Námet bol dosť jednoduchý a síce nič nového nepriniesol, ale to by som ešte uniesol. Lenže tak slabých hercov, s otrasnými charaktermi a dialógmi som už dávno nevidel. Mnoho scén tak vyznelo hlúpo, ako aj zbytočné zápletky medzi nimi. A navyše od polovice filmu už autorom zrejme dochádzal dych. Začínalo to byť zdĺhavé a nudné. Jednotka tiež nebola nič extra, ale rozhodne bola lepšia oproti tomuto. Ak hľadáte lacné béčko na pobavenie nech sa páči. Ale ak horor s dobre gradovanou atmosférou, príbehom a hercami, tak sa tomuto radšej vyhýbajte. /45%/ ()

Pitryx

Skoro na stejné úrovni jako první film, jen jsou detailně rozpracovány efekty poškozené hlavy a pár jiných. Za to plus. Bohužel je zde také více vykecávání, za to mínus. Já bych tedy snímek ohodnotil stejně jako film první. Prostě průměr, ale tento je lepší v některých detailech. Bohužel, moc jich není. ** půl ()

savatage

Slabší pokračování hororu, které v prvním díle navodilo pocit mého zájmu, se v druhém díle bohužel nedostavilo. Místy nudné, ničím novým nepřekvapí. ()

Olafsson

Jako fandil jsem Jeeprsákovi ať tu bandu zmrdů z autobusu zmasakruje co nejdřív a nejbrutálněji. Celkem mu to šlo, bohužel ho na konci dostali. ()

Blazkowicz

Amatérismus zmizel, takže už to konečně působí normálně. Došlo ale k částečné výměně žánru. Místo hororu je to spíš klasická vyvražďovačka. V rámci žánru to jako slasher to docela ujde. Celkově o kousek horší než jednička. 3-* ()

moore odpad!

Možná jeden z nejlepších hororů všech dob! Po shlédnutí jsem týden nespal - strachy, že někdy uvidím trojku. ()

weasel.p

Já se bavil dobře, sice to postrádá temnou atmosféru jedničky,ale o to je to větší zábava. Myslím, že si děj na nic nehraje, vystačí si prostě jen s autobusem plným přiblblých amerických teenagerů a okolo poletujícím Creeperem a překvapivě to stačí. ()

(fjw)

Já jsem byl spokojený, a dokonce jsem se i bál. Sice hrozně děravý scénář, ubohé herecké výkony, no prostě klasické béčko. Čekal jsem to a dostal jsem to:) Nic víc:) ()