• Hapretor

Jedna hvězda za prezidenta, jedna hvězda za vránu. Ale nenapadlo by mě, že film, kde se setkají aktuálně dva nejlepší a nejvíce oceňovaní herci, bude takový nemastný neslaný. Je to všechno předvídatelné, ani ne napínavé, akce nic, vtip sem tam ujde, je vidět, že prostě vrána krákorala co to dalo, aby tento snímek zachránila, ale marně. Sci-fi? Spíše shi-ty. Aspoň ten nápad mi nepřišel úplně trapný, i když Terminátor je prostě Terminátor.(8.10.2011)

• tron

Kuriózne scenár s hercami, ktorí nemajú v takejto vtákovine čo robiť. V roku 1995 každopádne obaja páni ešte (s prepáčením) veľa neznamenali, takže sa niet čo čudovať, že prijali hlavné úlohy v trikovom béčku béčkara, ktorého životným veľdielom je sračka Trávnikár. Nakoniec ale viac-menej práve oni dvaja robia z tejto trikovej blbosti pozerateľné béčko.(5.12.2004)

• choze

Šílený virtuální vrahoun poskládaný z x skutečných mordýřů unikne v nanobotím regenerujícím se těle do normálního světa, kde po něm jde policajt, kterému jeden ze zmíněných vrahů zabil rodinu. A vrahoun se musí dopovat sklem. A hraje ho Russell Crowe. Wow. Soudě podle tohohle filmu, někteří scénáristé fetují víc než je zdrávo a někteří dobří herci snad vůbec nečtou scénáře, ale kdo by čekal od Bretta Leonarda (MRTVÁ JÁMA, TRÁVNÍKÁŘ, SKRÝŠ) normální film. Ten námět je náhodou fajn, i když to bohužel znamená, že se ve virtuální realitě moc neohřejem, Crowe si svého záporáka požitkářsky užívá a člověk žasne nad tím zástupem známých tváří stepujících v pozadí, ale celé to až na pár světlejších momentů dost nudí. Ještě že tu pořád někdo někam zpomaleně padá.(21.5.2007)

• dedavena

Ešče že sem to viděl na difku. Bo když se uvědomim, že by sem dal v kině u pokladny pěnize, tak mě obliva studeny pot. Virtualna realyta a kdosi se mu hrabal v softě. Veryfikovany Rasel robi něplechu a Wašyngton s tu fajnu emerycku zbraňu, kera ma furt plny zasobnik, na Rusela pali a pali a je mu to stejně na hovno. Ani sem se nědodival do koňca, bo to něšlo.(3.4.2015)

Ok, nepřemýšlejte nad tím, že "nanoroboti" staví androidí tělo ze skla. Občas se android projeví nadlidsky, ok není člověk... Občas je na škodu, když jsou autoři moc konkrétní. Myslím, že je to mírněji ztřeštěné a méně fantasmagorické než třeba Trávnikář. Nicméně je to čistokrevná sci-fi a myslím, že je škoda, že tu nešla v kinech, protože tu chodí daleko horší věci. A Russell Crowe jako zloduch? Poprvé mi přišel sympaticky lidský!(9.1.2008)

• - Ve scéně, kdy jede Sid (Russell Crowe) v dodávce unést dceru Madison Carterové (Kelly Lynch), hraje v rádiu skladba "The photograph kills". Tu nazpíval Russell Crowe se svou skupinout The Ordinary Fear Of God. (Ice123)

• - Na obrazovke televízie sa v jeden moment objaví seriál Star Trek (1966). (fefee)