• tron
  **

  Kuriózne scenár s hercami, ktorí nemajú v takejto vtákovine čo robiť. V roku 1995 každopádne obaja páni ešte (s prepáčením) veľa neznamenali, takže sa niet čo čudovať, že prijali hlavné úlohy v trikovom béčku béčkara, ktorého životným veľdielom je sračka Trávnikár. Nakoniec ale viac-menej práve oni dvaja robia z tejto trikovej blbosti pozerateľné béčko.(5.12.2004)

 • kombajn
  ****

  Ok, nepřemýšlejte nad tím, že "nanoroboti" staví androidí tělo ze skla. Občas se android projeví nadlidsky, ok není člověk... Občas je na škodu, když jsou autoři moc konkrétní. Myslím, že je to mírněji ztřeštěné a méně fantasmagorické než třeba Trávnikář. Nicméně je to čistokrevná sci-fi a myslím, že je škoda, že tu nešla v kinech, protože tu chodí daleko horší věci. A Russell Crowe jako zloduch? Poprvé mi přišel sympaticky lidský!(9.1.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +Danzel Washington a vyšinutý Russel Crowe, sci-fi příběh, částečně prostředí -dnes již zastaralé triky, celkově jen mírně nadprůměrné/// Virtuozita je ze všeho nejvíc chudší bratříček filmu Demolition Man. V obou filmech jsou dva protivníci, kteří se nesnášejí a jdou si po krku. V obou případech se film odehrává ve sci-fi prostředí a celkově jsou si hodně podobný. Největší rozdíl je však v tom, že v tom druhém filmu je svět do detailu vytvořen, neurazí ani dnes. Zato Virtuozita neohromí ani hláškama, ani zpracováním a ani herci se souboji Stallone vs. Snipes nevyrovnají. Virtuozita byla koukatelná kdysi, teď je právem zapadlá, přestože není úplně špatná./// Celkem 60%///(10.10.2008)

 • mr.twizta
  ***

  Cloveku muze byt akorat tak lito, ze se slibne rozjete temne scifi (predvidave?) zvrtne v devadesatkovy brak. Virtuosity tak zustava rozkroceno mezi obema brehy a nejde bohuzel ani o dostatecne hluboky snimek, ani o zabavne spatnou koninu - i kdyz tady Russell Crowe predvadi krasne prestrelene herectvi.(11.10.2017)

 • Lokutus
  ****

  Vynikající sci-fi thriller, kterému se atmosférou, spádem a celkovou sledovatelností drží Matrix velmi daleko za zády. Mimořádnou působivost občas narušují jen digitální efekty, na kterých je znát, že technika v době vzniku tohoto snímku ještě nebyla schopna něco podobného vytvořit. Vše je však bohatě vyváženo vynikajícími hereckými výkony, skvělou hudbou a prací s kamerou, nemluvě o řadě nezapomenutelných scén - především Symphony of Death jen velmi těžko najde srovnání...(29.7.2003)

 • - Na obrazovke televízie sa v jeden moment objaví seriál Star Trek (1966). (fefee)

 • - Ve scéně, kdy jede Sid (Russell Crowe) v dodávce unést dceru Madison Carterové (Kelly Lynch), hraje v rádiu skladba "The photograph kills". Tu nazpíval Russell Crowe se svou skupinout The Ordinary Fear Of God. (Ice123)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace