• ripo
  *

  Upozornenie pre milovníkov žánru Sci-Fi : V ŽIADNOM PRÍPADE SA NA TENTO VÝTVOR NEDÍVAJTE !!! A čo v tomto paškvile robili Wahington s Crowe ? Mám jediné vysvetlenie. Nejaký papparazzi ich odfotil v chúlostivej situácii a pod vyhrážkou, že sa to všetko odhalí, museli sľúbiť režisérovi Leonardovi, že si zahrajú hlavné úlohy v tomto nepodarku ..... Inak si to naozaj neviem predstaviť(27.7.2003)

 • Hapretor
  **

  Jedna hvězda za prezidenta, jedna hvězda za vránu. Ale nenapadlo by mě, že film, kde se setkají aktuálně dva nejlepší a nejvíce oceňovaní herci, bude takový nemastný neslaný. Je to všechno předvídatelné, ani ne napínavé, akce nic, vtip sem tam ujde, je vidět, že prostě vrána krákorala co to dalo, aby tento snímek zachránila, ale marně. Sci-fi? Spíše shi-ty. Aspoň ten nápad mi nepřišel úplně trapný, i když Terminátor je prostě Terminátor.(8.10.2011)

 • mr.twizta
  ***

  Cloveku muze byt akorat tak lito, ze se slibne rozjete temne scifi (predvidave?) zvrtne v devadesatkovy brak. Virtuosity tak zustava rozkroceno mezi obema brehy a nejde bohuzel ani o dostatecne hluboky snimek, ani o zabavne spatnou koninu - i kdyz tady Russell Crowe predvadi krasne prestrelene herectvi.(11.10.2017)

 • Tuax
  ****

  Tohle mě mile překvapilo. Nějak jsem na to za patnáct let od vzniku nikdy nenarazil a ani jsem o tomto neslyšel. Podle zdejšího hodnocení už vím proč, přesto mě se to líbilo. A škoda že Denzel nemá dlouhé vlasy častěji, docela mu to šiklo. Russel by si mohl záporáky taky střihnout častěji pasuje mi tam lépe než ke klaďasům. Film mě udržel v napětí a nebyla chvilka nudy. Tohle si mě prostě získalo i když to není dokonalé a lecos se vzpírá logice. Líbí se mi to i tak, něčím mi to bude asi blízké.(13.5.2010)

 • john.h
  ****

  Po letech ztratilo to kouzlo, které to pro mě mělo v polovině devadesátých let, když jsem to poprvé viděl na VHS. Přesto to je celkem zábavná podívaná, se slušnou hudbou, dvěma výbornými a mými oblíbenými herci, zajímavým námětem a pár fajn zapamatovatelnými scénami. Efekty už se mi dnes také nezdají tak ultra skvělé jako před lety, ale pořád se na to dá dívat. Nesouhlasím s negativními hodnoceními, tvrzeními, že herci přehrávají a že tam stojí efekty za prd a můžu to jedině doporučit. Zkouknutím divák nic nepokazí a slušně se odreaguje.(21.6.2010)

 • - Ve scéně, kdy jede Sid (Russell Crowe) v dodávce unést dceru Madison Carterové (Kelly Lynch), hraje v rádiu skladba "The photograph kills". Tu nazpíval Russell Crowe se svou skupinout The Ordinary Fear Of God. (Ice123)

 • - Na obrazovke televízie sa v jeden moment objaví seriál Star Trek (1966). (fefee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace