Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

PajinkaKox

Tenhle film jsem viděla poprvé už hrozně dávno a pamatovala jsem si, že to bylo docela vtipný.. No nedávno jsem si ho pustila a nevěřila jsem svým očím.. Film je trapný celý ve všech ohledech. Příběh nestojí za nic. Je to taková slátanina absurdních momentů které dohromady dávají jednu velkou trapnou blbost. ()

Brano

Kde je ta romantika a komédia? Nezmyselný príbeh, ktorý je plný trápnych "vtípkov" a nelogických chovaní hlavných postáv. Možno dva razy som sa pousmial a to bolo všetko. Po väčšinu filmu som sa skôr nudil ako bavil. ()

Mr.Shon

Musím upřímně říct, jsem se u tohoto filmu bavil. Zejména scény s Michaelem Madsenem byly k sežrání. Průměrná teen-fekal komedie, která určitě nezklame… ()

MaxPower

Podle mě na bláznivou komedii docela dobré. Vydržel jsem až do konce a to se mi nepodaří i u daleko lépe zde hodnocených filmů. Celkově je film podhodnocen. ()

ShotgunED odpad!

Jenom uměle naskládané situace vedoucí k omylovým a absurdním dialogům. To by ani tolik nevadilo, ale není to ani trochu vtipné, ale jenom a pouze nudné. Za celý film jsem se zasmál jen jednou a to je sakra málo. ()

elanista1

Film pre menej narocnych divakov s mnozstvom nevtipnych scen a s dost nakreplym pribehom. Ashton Kutcher je ako vzdy nezaujimavy, Tara Reid a Carmen Electra su ako vzdy krasne. ()

lobo87

Jeden z filmov, ktoré sa síce dajú dopozerať, ale dúfate, že ich už viac neuvidíte. Najväčším negatívom boli (ne-)herci Kutcher a Tara Reid. Pár momentov bolo vtipných, ale celé to vyznelo trápnejšie, ako malo, dej bol chaotický, trapasy príliš nahustené a Carmen Electra málo mokrá... 40% ()

chrustie odpad!

Tohle je přesně ten typ sračkovních komedií, které se sebevíc snažím dodívat, ale nejde to. Ta ukrutná trapnost, se kterou se tady snaží propasírovat ten debilní humor, je naprosto tragická. Kdybych to zkrátil do jedné věty "jeden debil vedle druhého". Bohužel, takhle vysoká humoristická laťka, je mi cizí. ()

AndrewNewman

Určite to nieje také zlé ako tu všetci píšete. Ale zase to nieje ani žiadna geniálna super mega komédia. Táto vec zapadla prachom a zaslúžene ale myslím,že viac sa z tejto komédie ani vytrieskať nedalo. Taká pohodička na večer, avšak repete si už nedáte. A ešte niečo, Ashton je podľa mňa super, takýto štýl filmov mu sedí :) ()

hlob

Prisny puntickarsky sef zveri svoj dom na jeden vecer loozerovi Tedov. Ted dufa, ze vecer stravi s jeho sexi dcerou Lisou (nestravi) a ze strazenie domu prebehne bez problemov (neprebehne). Nejak sa to cele komplikuje a Ted sa to snazi riesit ludkykm slovom, cim sa problemy len graduju ad absurdum. Napokon Vam nepride divny ani drogovy dealer rozsafne mociaci v sefovej obyvacke, ci naivna dievcina (susedka) s prestrelonou hlavou riesiaca v sefovom dome svoj (ne)milostny zivot. Ako v spravnom scenari, sef sa vracia domov predcasne. Je to trapne, plytke a absurdne, no mne sa to pacilo. Tento druh komedie proste mate radi alebo nie. ()

Pulos odpad!

Blbá slátanina, přehnaně nemožný scény, furt se tam někdo objevuje, zmizí, objevuje. Po dlouhé době jsem zase narazil na pořádnou blbost. ()

P@\/EL

Povedená komedie plná srandovních situací a správně přiblblých hlášek, které zaručeně skvěle pobaví. Film působí velmi bláznivě a to díky nejrůznějším nedorozuměním, průserům a jiným hovadinám, které tvoří dohromady jeden promyšlený a výborně zpracovaný celek. I když je děj značně zamotaný a přeplacaný, tak slibuje parádní podívanou a nabídne trochu duchaplnější závěr. ()

raadec

Typická Zuckerovina, ztřeštěná komedie á la Naked Gun, i když na můj vkus chvílemi až příliš fekální a odpuzující. Ale ve zbytku jsem se mistrovsky bavil, takže mínus jedna * za fekálie. Výborný výkon Terence Stampa, ten mě dostal a samozřejmě výra :) Jinak myslím, že spusta lidí tenhle film odsuzuje kvůli Kutcherovi, ostatně jako všechny, v nichž hraje. ()