Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  *

  „O čem je váš film?“ „O agentovi FBI, který v rámci krycí operace produkuje film podle příšerného scénáře, ale podaří se mu ho obsadit hvězdama a rozjet natáčení. Protože to bude nezávislý, tak budou všichni pořád mluvit o sexu. A protože to bude komedie, budou mluvit oplzle.“ „A pointa?“ „Ve skutečnosti to bude vypadat stejně blbě, jako by to natočilo to filmové snaživé budižkničemu podle podobně stále nemožněji předělávaného scénáře a nalákáme do toho hvězdy.“ „To je dobrý. To se mi líbí. Natočte to!“(11.8.2008)

 • sharky
  **

  Nechápu, proč se tolik zvučnějších jmen propůjčilo k filmu s tak špatným scénářem. Zoufale nevtipné, sklouzávající k trapnosti s nezajímavým dějem - agent FBI chce dopadnout mafiány, kteří za úplatu zpracují odbory, a tak se vydává za producenta a předstírá, že bude točit film. Kvůli tomu zmanipuluje chudáka, který věří, že bude fakt režírovat.(24.11.2005)

 • ArsenalEagle
  **

  Potenciál to skutečně mělo, párkrát dokonce zazněla i povedená hláška a Baldwin se svou postavou fungovali. Pak se povedlo pár scén a některé další postavy nebyly marné (Flockhart, Cusack). Jenže to prostě nevyšlo. Do bláznivé komedie to má setsakramensky daleko, komedií bych to taky zrovna nenazval. Ale je to škoda, protože i z takové blbosti mohl být povedený mozkový výplach.. Nepovedlo se.(30.8.2018)

 • Beatle
  ***

  Nemůžu to úplně zatratit, ale naopak to nemůžu ani vynachválit. Několik vtipných pasáží střídaly poněkud trapné situace, jenž měly pravděpodobně vyznít dojemně, ale i přes to všechno musím přiznat, že jsem se občas i bavila. Líbil se mi filmově nadšený policista FBI v podání Aleca Baldwina a hlavně Matthew Broderick, který mi ve své roli malinko připomínal mě samou a můj "sen" stát se režisérem... Shrnuto několika slovy (jak chytře postřehla moje drahá matinka): "Tohle je nenáročný film, vyžadující minimální počet mozkových závitů!" ;)(9.8.2005)

 • UncleG
  ***

  Hodnotím třemi, co což na na tento film překavipvě vysoko. Nenechal jsem se totiž zmást proklamacemi, že se jedná o komedii. Podle mého je Last Shot spíš taková napůl vydařená satira z filmařského prostředí... S opravdu suchými hláškami typu "zkoušela jsem se zabít dvakrát. Jednou ve vaně a jednou v Švýcarsku" nebo "Moje žena mě polila hořlavinou a pak škrtla zápalkou. A po půl roce jsme se rozešli úplně." Tak tomu říkám sahara-humor. V příběhu se několikrát zopakuje penzum "hollywoodských pravd" : že herečky jsou schopny udělat cokoliv, aby dostaly roli, že obsazení je otázkou kompromisu a že producenti jsou vždycky tak trochu mafiáni (a to už vůbec nemluvím o filmařských odborech). Vize toho, že režisér je v podstatě chudák, který se bezmocně kouká, co mu to vlastně roste po rukama, je imho docela pravdivá. Tak to bychom měli plusy. A teď mínusy: Vyprávění nemá tempo ani rytmus. Zábavné pasáže střídají naprosto nudné fláky, což je někdy skoro nekoukatelné. Kámen úrazu ale vidím v obsazení. Duo Baldwin - Broderick prostě nefunguje. Možná právě proto je tenhle film všeobecně považován za propadák: herci v hlavních nedokážou vytvořit komediální dvojku. No jo,...hollywood nás sám učí, že obsazení je otázka kompromisu. Tak tady jim ty zákulisní čachry ňák nevyšly :)(16.7.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace