Rocky Horror Picture Show

• Polsko Rocky Horror Picture Show (více)

Mladí snoubenci Brad a Janet uvíznou za bouřlivé noci před závorou označující konec cesty. Vzpomenou si, že cestou viděli starobylý hrad a rozhodnou se tam hledat pomoc. Když dorazí, uvítá je muž s bledou tváří, prořídlou kšticí a temně rudými kruhy pod očima a požádá je, aby vešli. Tak se mladá dvojice ocitne na dekadentním večírku pána domu – Dr. Franka-N-Furtera, transvestity z transsexuální Transylvánie a zjevně nepříliš příčetného vědce. Ten jim představí svůj nejnovější výtvor, urostlého blondýna Rockyho, kterého si stvořil pro své potěšení. Začíná noc plná vášní, kdy si nikdo nemůže být ničím jistý, zejména pak svým pohlavím a sexuální orientací. (AČFK)

LaCZik

čekal jsem něco trochu jiného, proto mě to příliš nebavilo a celkem jsme se nudil, písničky pěkný, ale tento typ filmů opravdu nemusím. ()

Wolta

Přesně jeden z těch filmů, který si musíte buď zamilovat nebo nesnášet, ale rozhodně na něj jen tak nezapomenete. Dostala jsem se k němu úplnou náhodou, aniž bych o něm něco věděla. O to větší překvapení mě čekalo. Už úvodní titulky byly fajn, ale když se na scéně objevil Tim Curry na podpatkách... Sakra, už jenom ty jeho nohy si zaslouží hvězdičku! ()

Evelyn91

Co k romu filmu dodat? Bláznivé písničky, tance, děj, skvělý výkon Tima Curryho.....film který jsem musela shlédnout od začátku do konce......prostě waaaaa.....:-D ()

Pituka

Po 40.rokoch som tento film videl prvý krát a hned ma uchvátil svojou svojskou atmosférou a hudbou.Réžia trochu pokulháva ale pre takú šialenosť nieje až tak dôležitá. Treba vidieť aj po toľkých rokoch. ()

elho_cid

Nemám rád muzikály. Ale tenhle je tak roztomilý, že se na něj rád občas podívám. Ale musí to být promítání pro diváky v kostýmech, se všemi tradicemi, které k filmu už patří. ()

vlcekmirek

Genderově vyvážené, multikulturální a moderní... Kecám!!! Je to tak skvěle mrdlé, že na to člověk čumí s otevřenou hubou. A muzika je skvělá. ()

anicca

Tak toto je zle. Buď nemám vkus, alebo zmysel pre umenie, ale ja nerozumiem čo je na tomto filme geniálne. Nezmyselné dialógy, príšerná nuda, ani raz som sa nepousmiala, otravná hudba...fu... ()

sentus

Nejde jinak. Tim Curry hraje každým milimetrem svého těla, vše okolo už sice není tak podstatné, ale pořád je to dokonalé. Pro všechny milovníky hororu, muzikálu, romantiky, "béčka" a komiky s nadsázkou. ()

iggy_pop

Kultový status tohto diela nikdy nepochopím. Úplne nelogický sled scénok, ktoré majú spoločné len postavu Rocky-ho. Pesničky taktiež nič moc, jedno zhliadnutie bohate stačí. ()

Belbog

Film jsem si pouštěl s velkým očekáváním, protože mi ho víc lidí doporučovalo, ale po pravdě řečeno, jsem silně zklamaný: Čekal jsem, že těžištěm filmu bude bláznivý humor (a to já rád), ale s tímto jsem se nějak nepotkal. Děj také není nijak zajímavý a hudební vystoupení taktéž ne. Většinou jsem se nudil. Pár zajímavých scén tam ale přeci jen je, proto tedy 2 hvězdičky. ()

Jareth

Tento film je zajímavý, a né každému se líbí, na mě je to bizární přeplacaný muzikál, který má docela dobrou hudbu. Že začátku jsem se docela bavil, a užíval jsem si to, ale ke konci jsem se začal nudit, a toho bizáru na mě bylo moc. Humor mi občas přišel takový nucený. Tim Curry zde oředvedl skvělý výkon. Očekával jsem od toho prostě více. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf