Snímek Madam Web je svěží variací na zaběhnutý žánr. Vypráví o původu jedné z nejzáhadnějších hrdinek vydavatelství Marvel. V napínavém thrilleru uvidíme Dakotu Johnsonovou jako Cassandru Webbovou, zdravotnici z Manhattanu, která zjišťuje, že možná vidí do budoucnosti. Tváří tvář tajemstvím minulosti naváže Cassandra přátelství se třemi mladými ženami, které čeká slavná budoucnost, pokud ovšem přežijí smrtonosnou přítomnost. (Falcon)

xxmurphyxx odpad!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D   It's morbin time :D Ak si niekto myslel, že nič horšie ako Morbius nemôže vzniknúť táto pičočalamáda ho hneď vyvedie z omylu. ()

Vasyl

To měl být jako první díl z několika? Ona teď nechá všechny ty mladý koc pokousat pavoukama a ony budou v úplých komboškách bojovat s padouchama? Tímhle jsme se definitivně vrátili do devadesátek, kdy jsou komiksový filmy pro děti. Akorát stojí 10x tolik. ()

luciasce

Ten trailer byl asi to nejlepší na celým filmu. Pořád tajně doufám, že třeba Dakotu uvidím dobře hrát v nějakým fajn filmu, no, tenhle to není. Fakt špatný herecký výkony spojený se špatným vizualem a ještě horším scénářem. Přišlo mi, že dvě třetiny lidí, co na tom pracovali, byli Indové, takže to vlastně ani nebyl Holly ale Bollywood. ()

HNTR

Po tom co nám SSU do teď předvedlo, ani nevím proč jsem čekal, že by to mohl být dobrý film. Je to klasický okoukaný stereotyp, který sony předvádí již řadu filmů. Propojení se Spider-manem a bez Spider-mana prostě nefunguje. I když tentokrát už se motáme opravdu blizoučko. Pokud jste na filmu nebyli, tak vlastně ani nemusíte, stačí se podívat na trailer a budete vědět všechno důležité. Dakota je sympatická a hraje celkem dobře a uvěřitelně. Trio ''spider'' holek ale za celou dobu nic nepředvede a je tam v podstatě jen pro vyplnění děje. Ezekiel je udělaný nezáživně, člověk se nedokáže vžít do jeho motivace, při tom by se s tím dalo tak dobře vyhrát. No a to je v podstatě celý tento snímek, osnova má vlastně potenciál, který je promrhaný a nevyužitý. ()

david141474 odpad!

Tak toto je moc! Jak si někdo může dovolit natočit ve 21. století takovou mrdku? Já měl fakt chuť z toho sálu utéct, ale protože jsem tam nešel sám, tak jsem se překonal a vydržel tam. Je to teda neskutečná mrdka a dost jsem u toho trpěl. Na tomto filmu je příšerný naprosto všechno! Herecký výkony, děj, scénář, CGI, akční souboje, probliky do budoucnosti a kamera. Jediný co je tak trochu v pohodě je soundtrack a Isabela Merced. Jak Dakota Johnson, tak Sydney Sweeney jsou dost hrozný a dost mě tam srali. Ale kdo mě nejvíc sral byla Celeste O'Connor, ta byla naprosto příšerná a její hraní ještě horší. Ani záporák nějak nevynikal a byl tam dost zbytečnej. No a horší finále jsem snad ještě neviděl! O tom nemá cenu se ani bavit. Možná je poslední scéna celkem v pohodě, ale ta film nezachrání! 0/10 Ani kvůli Merced tu jedničku nedám! (Olympia - 16.2.2024) ()

JesterKruger odpad!

Doslova nejhorší film, který jsem měl kdy tu čest vidět v kinech. Pitomá vykradačka Morbiuse a Terminátora. Pedofilní spandexový Spider-man, který se rozhodne, že za doprovodu (na dnešní dobu) špatných CGI efektů (Jeho pohyby vypadali velmi levně) zabije, v horším případě znásilní tři 13 leté holky, které " údajně " v budoucnu mají býti super hrdinkami, v typickém hrdinském uplém obleku. K tomu se ale připlete paní pavouková, s tím, že měla ze svého fetování jakousi po*ranou vizi, a chce toho pedofila zabít, což je opravdu zdraví prospěšné. Jak duševně, tak fyzicky. Lepší hrdinkou by byla i Jolanda. Omlouvám se, že v této recenzi zním neprofesionálně, a spíše si z filmu dělám srandu. Tento film byl ale opravdu nudný, dokonce jsem u něj málem usnul, když jsem ležel na dvojsedadle. Byl jsem na tom v kině, a v sálu bylo pouze sedm lidí, včetně mě. Herci sice nebyli špatní, ale nebyli opravdu nějak moc výrazní, takže na ně snadno zapomenete. Efekty chvílemi působili opravdu trapně, a celkově byl film totálně nezajímavý, a neskutečně nudný. Ano, tohle sice narozdíl od " Marvels " z roku 2023 má nějaký děj, ale ten děj co tu je, je úplně k ničemu. Odmítám už chodit na Marvel filmy do kina. Za ty peníze jsem si mohl koupit nějaké skvělé jídlo, a nebo si je prostě šetřit na nějaké CD, nebo prostě na cokoliv jiného, co mi buď přinese radost, a nebo to bude v životě užitečné. ()

epphram odpad!

Keď sa človek v druhej minúte filmu pozrie v kine na prísediaceho s pohľadom hovoriacim: "toto bude taká ...", bude tomu naozaj tak. Stalo sa tak aj v prípade nezmyselnej zlátaniny s otrasným scenárom, dialógmi a vizuálom. Nikdy viac. ()

Leftysk

„Madam Web“ je ďalší film zo SONYhovho prepojené univerza. Ak by som mohol tento film pomenovať podľa, tak by som ho nazval: „Piča Web.“ Film je nelogický, nevtipný a trápny. Asi každých 5 sekúnd som sa chtyl za hlavu, že čo to robím so svojím životom. Som rád, že som si to radšej vypirátil na internete a nešiel na to do kina, pretože tento film by som nijak nepodporil v dobrom. Hlavný záporák, je úplný kokot. Najtúpejší záporák akého som videl. Týpek vie, že Piča Web vie vidieť do budúcnosti a nikdy nemá záložný plán. Pochopil by som to, kebyže to nidky nezistí, ale on to zistí a nikdy s tým nič neurobí. Hlavná postava je rovnako tupá ako on, len s jedným IQ na viac. Typka je tak tupá, že ona sama nevie, jaktože žije pri takom tupcovi ako on. Keď som videl, že ten film už končí, tak som skákal radosťou, že už netrpým nad touto pičovinou. Celkovo tento film je strata peňazí a času. Moje hodnotenie: 1/5 ()

morbn

Nakoniec to nebolo také strašné, Je to v podstate béčko s trochu navýšeným rozpočtom, nič originálne, ani prekvapivé, dalo sa s tým ešte pohrať a vyšperkovať to. Niekto by povedal, že je to: "priemyselný štandard". Škoda, že origin tých pavúčich báb asi neuvidíme (čo človeka hneď zaujme), ale potenciál tam je. Za mikrorolu Emmy Roberts, baby (na ktoré sa dobre pozeralo), snahu, hejty a "Dreams" od The Cranberries dávam tie tri, aj keď... Zvládol som to, neprepínal a postavu Madame Web poznám z komiksov od Semicu, takže, ako origin/pôvod to bolo mierne uspokojivé, ale vracať sa k tomu asi nebudem. ()

KolarikKing

Nechápu zdejší hodnocení. Ano, není to dobrý film, ale koukat se na to dalo. Takový Morbius mi přišel o hodně horší. To samozřejmě nemění nic na tom, že by se na to už mělo Sony vyprdnout. 5/10 ()

Vala

Ale no tak, tenhle film si snad takovou nálož nezaslouží. Dobrý průměr, takových 55% bych řekla. Začátek byl takový všelijaký a rychlé zoomy se střihy moc profesionálně nepůsobily, ale pak se to rozjelo a bylo na co koukat. Bavilo mě to. Jediné, co bylo takové zmatečné, bylo vracení se v čase, kdy člověk úplně nevěděl, která bije. Asi to bylo více možných variant,jak situace dopadne,ale bylo to podané trochu chaoticky. Škoda, že na konci Cassie přišla o oči a i o nohy. Vypadala jako dámská verze pana X. Ale to je tak vše, nač bych si stěžovala. Jindy bych asi dala 3 hvězdy, ale vzhledem k podprůměrnému hodnocení dám schválně 4. ()

DenisR

Nečekal jsem, že to někdy řeknu, ale S.J. Clarkson natočila nejhorší komiksovku, kterou byla doposud She-Hulk. ()

Harakiri13

Madam Web je zatím rozhodně tím nejhorším superhrdinským filmem, jaký kdy vznikl od dob vzniku  MCU/Sony's Spider-Man Universe. Madam Web vypadá jako nepovedený pilot superhrdinského seriálu bez pořádné akce. Film navíc má i příšerné dialogy a dementní a nelogický scénář. Tímhle se zároveň omlouvám i podprůměrným Marvels z loňska. 2/10 ()

Jemes odpad!

tak jsem se odhodlal to pustit a přes dost časté přeskakování jsem to i dokoukal. Scénář je naprosto otřesný, záporák je nudný, ženské hrdinky si po filmu už nikdy ani nevybavíte, jak jsou jednoduché. Nechápu, jak někdo mohl něco takového schválit a myslet si, že z toho bude nějaký hit nebo výdělek. Doslova celý film jezdí v kradeném autě, je hledaná, dokonce může i vycestovat do ciziny, tak jsem si říkal jsou vůbec policisti v tomhle multiverzu ? :D nooo za tohle by měli někoho jednoduše vyhodit a nechápu, jak režisérka po věcech, co má už za sebou mohla s nějakým takovým scénářem souhlasit. ()

Kushina

Já bych to jako úplnou katastrofu, až na posledních 10 min neviděl. Zajímavé předvídání budoucnosti, díky pavoučím genům, no už jsem viděl i šílenější náměty, ale ten konec, kdy se z ní stal slepý nechodící Profesor X, který vidí vše... No všeho moc škodí. 90%= filmu za 60% zbytek odpad.... takže lepších 50% ()

F2003F

Ambiciózne obsadené blato zlého scenáru oplývajúceho tupou naivitou a hlúpymi charaktermi s debilnými replikami v smiešnych výkonoch (hlavne herecky stratená a otrasne oblečená Dakota) a veľmi trápnou akciou. Jedna * za príjemnú kameru a fajn strih, vo víziových sekvenciách som sa nestrácal, podané sú ako-tak zreteľne. Vydržať sa pri tom inak dá, dej je mierne zaujímavý svojím pozadím, lenže jediný záchytný bod (trojica v oblekoch) je na obraze dokopy sotva 5min a totálne nevyužito ukazuje aký široký potenciál príbeh má. Film mal očividne aspoň nejaké predpoklady na úspech, ktorých sa ale nechytá vôbec a vo výsledku sa zdá byť proti nemu aj nedávne Marvels ako majstrovské dielo. ()

Heywood

Dakota Johnson prohlásila, že původní scénář byl úplně jiný a tím dala najevo, že se film moc nepovedl. On tak špatný není, ale přichází v době, kdy diváci jsou neustále stejně hloupými komiksy už otráveni. Nadlidi se schopnostmi se prostě přejedly. Ale tady to až tak o tom nebylo, protože ochrana tří pubertálních holek (byť herečky jsou jiného věku) měla jiný podtext, než prezentovat se jako superžena. I to, že jednou vrah, vždy vrah. I to, že výmluvy na chudobu a pronásledování jsou u migrantů už klišé, a ač tam film nesměřoval, přeci jenom cosi říkal, včetně důvodů opuštěnosti tří dívek. Kamera slušná, triky dobré, postupný vývoj filmu byl logický, překvápko o omylu bylo vtipné a tak 50% dávám i proto, že od doby naprosto stupidních Avengers jsem se CD i Marvellu vyhýbal jak čert kříži, a tak jsem se mohl dívat neznechucen a nepředávkován stupiditou podobné produkce. Dám 50% protože základní premise byly splněny: Ochrana slabých je žádoucí a zlo musí mýt potrestáno. A navíc nebylo to postaveno tak, že chromozóny mužů jsou nějaký odpad, takže tato nechutná propaganda poslední doby se tu neobjevila.(Ti, co se prohlašují za nebinární by měli vysvětlit, co mají jedničky a nuly společného s Y a X, a XX protože to fakt netuším) ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (více)