Král Tulsy - Série 1

(série)
USA, (2022–2023), 5 h 49 min (Minutáž: 36–43 min)

Epizody(9)

Newyorský gangster Dwight Manfredi (Stallone) si odsedel 25 rokov vo väzení. Za jeho oddanosť ho vedúci členovia mafie odmenia tým, že z neho spravia šéfa ich pobočky v Tulse. Nie je nadšený, že bude žiť v tomto oklahomskom zapadákove, ale ich ponuku prijme. Hneď tam začne praktikovať svoje staré návyky. Začne zaberať toto voľné teritórium a chystá sa stať kráľom Tulsy. (MM_Ramone)

swinevenca

75-ti letej Sly vyleze z lochu do novýho Milénia, charakterně pro sebe uzme kdejakej špinavej kšeft v Tulse, bezcitně umlátí pár bezcitnějších "mladíků", outlocitně okouzlí kdejakou padesátku a navrch se pod jeho zkrvavený ruce ráda přitiskne zavrhující dcera. Byť je to Tulsa, má to ten Sly nějak moc jednoduchý, ale protože mu to člověk přeje a protože svižnější epizodní stopáž to dělá dobře koukatelný, dokáže být swině při tom kvantu Sheridanem vyblitých kvalitních věcí vůči troše zjednodušení tolerantní za tučné 4*. ()

Kushina

Stalloneho první seriál? Proč sakra až teď?? Ten člověk má prostě na hraní drsňáka mafiána fakt talent. Svělý seriál se skvělým příběhem, zajímavé scénky, akce i dialogy. Nechybělo moc a dal bych 5*, ale něco mi tam pořád chybělo... každopádně se těším na další sérii. 85% ()

bonovox

Sly konečne dostal kvalitnu seriálovú postavu a naplno ju dokázal aj využiť. Úlohu starnúceho mafiána zvládol bravúrne. Seriálový mág Taylor Sheridan aj tentoraz dokázal svoje kvality. Plusom sú krátke epizódy kde sa stále niečo deje. 80% ()

brodži

První serie se celkem povedla, ale mám obavu, že druhá bude slabší a pokud bude třetí, tak to bude už sr.... Pomalejší rozjezd první serie, kdy se divím, že někteří nezavolali poldy, ale dává šanci lepšímu rozjezdu, Od poloviny už je to dost koukatelné a kvalita se zvyšuje. Ale uvidíme, co druhá serie ()

david141474

Zatím největší překvapení letošního roku, ale rok je teprve na začátku, takže mě může potkat ještě hodně skvostů. A tenhle seriál sice skvost není, ale děj je zajímavej a finální díl vám vyrazí dech. A konec je opravdu otevřenej a doufám, že druhou sérii dostaneme co nejdřív, protože to čekání bude nekonečný. Nejdřív mělo být 10 dílů, nakonec jich je jen 9 a to mě celkem překvapilo. Přestřelky a potyčky jsou v tomhle seriálu velmi zapamatovatelný. Hlavně ta poslední v devátém díle, ta je také skvělá. Nebo potyčka s baseballkama je taky skvělá. A finální scéna celý první série značí, že bude i 2. série a to ve mě vyvolalo hype jak sviňa. Stallone hraje skvěle, Dwight Manfredi je zajímavá postava. A děj je taky zajímavej a vás zajímá každá epizoda. Soundtrack je v tomhle seriálu taky skvělej, jeden song z tohohle seriálu mi stále hraje v hlavě a je to hrozně chytlavý. Znělka taky není špatná. Opravdu se nemohu dočkat 2. série. 9/10 Zajímavej seriál se skvělým finále! ()

3anitram

Zkraje to božsky šlapalo, vtípečky, drsný a charismatický Sly byl fakt i sexy - neuvěřitelný!!! Pak se to nějak nevím - rozplizlo, naředilo, zjančilo, ale stejně mě to bavilo a další řadu si dám! ()