Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z dětského tábora poblíž vody se ztratí při noční hře chlapec. Syn záchranářky, která působí v letní sezóně na Slapské přehradě. Přes okamžité nasazení poříční policie rozsáhlá pátrací akce není úspěšná. Chlapec zmizel a nález jeho věcí vede k podezření z vážného trestného činu. Stopy a důkazy vedou k slaboduchému bezdomovci. Je klíčem k řešení ale neschopný pomoci. Podporučík Zach bojuje s časem i sám se sebou, jeho minulost ho dohání. (prima+)

(více)

Recenze (7)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Presne táto časť dokazuje to, že ked sa seriál prestane poriadne sústrediť na osobné životy protagonistov, tak je o ničom. Tie krimi prípady sú, ako by Gordon Ramsey povedal, také "mdlé". Nuda, nič, retardovaný bezďák, ukričané decko a zase nič. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně pořádný krimi případ, kdy skupinka chlapců se vydala v noci z tábora a z nich pouze 1 se vrátil zpět. Ostatní dva jsou nezvěstní a říční policisté i z kriminálky se je vydávají hledat. Jednoho brzy naleznou, ale druhý, syn jedné ze záchranářek, je stále nezvěstný. Pak tu máme bezďáka, který toho kluka sto pro viděl, ale je to takový retard, že z něj nic kloudného nedostanou. Ale Hádek má pod čepicí a spolu s Krausovou tomu přijdou na kloub. Vztah Hádek - Nováková hrůza, Hádek neví, co vlastně chce, raději se jde se svým problémem s potápěním svěřit Krausové. No vztahový guláš, o který divák jako já nestojí. Naštěstí pátrání bylo docela napínavé a dobře natočené. Zatím nejlepší díl série. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hvězdička za bezdomovce, který vypadal jak Kohák. S vodou to má společného jen to, že pršelo a děcka šla kolem potoka. Jeden zbytečný ponor kvůli ničemu, Vztahy, vztahy,,, třeba si ti dva nakonec budou rozumět. ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama