Reklama

Reklama

1923 - Season 1 (2022) (série)


O oceán blíže k osudu (S01E06)

(epizoda)
  • USA One Ocean Closer to Destiny (více)

Obsahy(1)

Osudy Spencera a Alexandry jsou odhaleny. Marshallové loví Teonnu. Jacob nabírá sílu. (SkyShowtime)

Recenze (9)

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Tenhle seriál nemá žádný právo na to být z jedné poloviny fantastický westernový drama s fenomenálními Fordem a Mirren, a z druhé jedna z nejlepších love story, co jsem kdy viděl. Žádný právo at all! ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po natřískáném minulém díle jsme trochu zvolnili, abychom zklidnili emoce, a dali postavám trochu oddechnout. Vypadá to, že Spenerova linka bude tedy v této řadě komplet o tom, že se bude dostávat do Ameriky, což dává smysl, když teda bude i druhá řada. Snad se teda dočkáme i nějaké te cesty napříč Amerikou, aby bylo co porovnat s 1883, a jak se doba posunula vpřed. Stejně tak, jako se posouvá i na samotném ranči. Co je třeba koupit...pračku, auto, elektřinu...? Doba postupuje vpřed, a jak to bývá, tak nejstarší generace se má největší problém přizpůsobit. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Viac-menej multi-duet, vsetkych parov v seriali. Od tych najstarsich, mladuckych na poschodi, az po ten hviezdny - "platnovy". Julia Schlaepfer si to rozhodne uziva a posobi uplne nesputane a autenticky. A ano, napriek klise v zavere, musim uznat kvalitne napisane dialogy a milu atmosferu. Maloktory film, ktory ma zaner "romanticky" napisany pri svojom nazve sa spracovanim priblizi tomuto prevedeniu. Ale prosim, uz viac westernu. :) ()

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako já chápu, že to potřebuje Sheridal trochu natáhnout. Ale takhle prznit a zbytečně protahovat linku Spencera... To mě teda pěkně sere. Už teď je jasné, že budeme mít druhou řadu, tuhle tedy nějak doklepu a bude se těšit na to až Spencer dorazí domů. 3* 68% ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama