poster

Salton Sea

 • USA

  The Salton Sea

 • Slovensko

  Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vitason
  ****

  Film začíná a Val Kilmer hraje na trubku u ohýnku. Hmm příjemná atmosféra u táboráčku. Jenže pak si všimnete, že Kilmer nemá špekáček na klacku. On umírá a chce vám vyprávět svůj příběh. Příběh o tom jak se z trumpetisty stal feťák, jak se z milujícího člověka stala troska a jak se z manžela stal vrah. D.J. Caruso dokázal tento příběh skvěle odvyprávět se spoustou artových a vizuálních hrátek, kdy ho podpořil celý herecký sbor, kameraman i hudba (chválím motiv z Diabla), ale to vše by mu bylo málo platné, kdyby film nestál na kvalitním scénáři s chytrou pointou. Za zmínku stojí roličky Dannyho Trecha a Luise Guzmana. Nejlepší byl ovšem Medvídek Pů:-) Za kilo můžete v Levných knihách dostat skvělý zážitek.(22.6.2007)

 • Anderton
  ***

  Salton sea je film pre fajnšmekrov, mohol by zaujať trebárs takých Tarantinových fanúšikov. Mne nič nepovedal. Škoda, pretože som sa naňho dosť tešil a počul som, že má zaujímavú pointu. Žiadnu som si nevšimol. Takýchto úletov sa natočí ročne asi dosť veľké množstvo a je ťažké vymyslieť ešte niečo, čím diváka, bažiaceho stále po nových vizuálnych podnetoch, zaujať. Salton sea ostal v tomto smere niekde na polovici cesty.(25.7.2012)

 • Djkoma
  ****

  Myslel jsem si, že Val Kilmer neumí hrát a to nejen na saxofon. Salton Sea mě přesvědčil o opaku. Je to úžasná podívaná (hlavně scéna, kdy Val hraje na saxofon ať už na pláži nebo v pokoji, kde všude jsou plameny a scéna je zpomalená). Opravdu skvěle zvládnutý film s možná na první pohled komplikovaným scénářem. Ten však překvapí. I Méďovi Pů se to líbí ;-)(18.6.2004)

 • bloodline
  ****

  Ťažkotonážna prvá polovica filmu, pri ktorej hrozia mdloby, ale tá druhá polovica bola už z inej ligy. Prst ma svrbel nad kliknutím na čistú postupku, ale nakoniec to bol "iba" 4 of a kind (ale poriadne vysoký) :) Val Kilmer predviedol výborný výkon a aj filmársky to bolo zvládnuté na skoro jednotku. Len nebyť toho veľmi pomalého rozjazdu a niektorých pseudo-lyrických pasáží, ktorých bolo na môj vkus v tomto filme viac ako dosť. Inak v poriadku a veľmi milé prekvapenie, ktoré vrelo odporúčam.(23.5.2011)

 • kinghome
  ***

  Film je to zajímavej, ale pořád mi tam něco vadilo, Jde o to, že se hrozně nepovedl výběr herců do rolí, fakt Vala nemusím a musím říct, že mi vadil dost i tady, prostě jsem mu nevěřil ani slovo, neudělal jsem si k němu pouto, což je u tohoto typu filmů dost podstatný. Jeho obličejový výrazy jsou strašně falešný a jde to vidět. Hlavní záporák s umělým nosem byl hrozně naspeedovanej a až moc přehrával, ale to všechno bych mohl nějak překousnout, kdyby ten děj byl nějak extra dobrý, ale spíš mi to přišlo hrozně překombinovaný a navíc konec stojí vážně za hovno. Nechápu, jak můžou vždycky koncem tak posrat celej film. Takže pro mě jen průměrný film o drogách, na který za chvíli zapomenu.(17.3.2014)

 • - Krb v sídle Medvedíka Pú (Vincent D'Onofrio) je vyrobený z polystyrénu. (vander19)

 • - Val Kilmer strávil během natáčení denně 3 hodiny v maskérně kvůli tetováním, kterými je pokryta jeho postava. (POMO)

 • - Doug Hutchison (Gus Morgan) sa v spolupráci s policajtmi z protidrogového pripravoval na svoju rolu 3 mesiace, a to tak, že ich sprevádzal na policajných akciách. (vander19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace