poster

Salton Sea

 • USA

  The Salton Sea

 • Slovensko

  Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  To je ono. Kilmer sa nám konečne chytil. Nehovorím, že prvotriedne, ale zahral to skvele a Caruso zase ukázal, že má šancu točiť aj kvalitné filmy, nielen seriály. Film o pomste, hlavne výborne spracovaná retrospektíva, čuduj sa svete, bez akéhokoľvek klišé a obohranosti scenáru. Dokonca aj záver je kvázi prekvapením. 80%.(13.6.2006)

 • solskjaer
  ****

  Moc dobrý film a jistě jeda z nejlepších rolí Kilmera. Příběh byl velmi zajímavý s ještě zajímavějším vyvrcholení a jedinečným závěrem. Nechyběl ani hodně dobrý humor ani pořádná akce. Jen mi trošinku vadili ty uměle natahované, podbízivé a hodně umělé trumpetové scény. Jinak ale veliké překvapení a hodně dobrá zábava.(11.6.2005)

 • Cival
  ****

  Hlavně skvěle natočená lahůdka zapadlá na policích videopůjčoven. Božská kamera, velmi dobrá režie a slušný scénář, který nahlíží na seriózní problémy zvláštně flegmatickým okem feťáka, to vše opepřené skvělými hereckými výkony s cool Kilmerem na prvním místě, tj. hned několik důvodů proč dát Salton sea šanci. Jenom mě mrzí, že tvůrci trochu nepřitvrdili atmosféru. Nechalo mě to docela chladným..(5.8.2003)

 • darkrobyk
  *****

  ,,Jen si to představte, smažka v Bílym domě..." ,,Viděls někdy spát královnu Alžbětu?" ,,Ne, proč, taky šňupe?" Film, kde jsou věci řečeny postupně, kde se fetuje ( měl jsem pocit, jako by se herci na těch dýcháncích opravdu sjeli), zažijete anarchii, no future. Jsou zde vina, touha po pomstě, trest, jiné světy, dobré úmysly, prohnilý systém, zmrtvýchvstání a báječný konec, který mne potěšil. Chvílemi jsem se ocitl ve filmu Doors, pak zase v úvodu Apokalypsy. Jak zadek na hrnec sedly k tomuhle filmu skladby: Blink 182 - Man Overboard, Chemical Brothers - Let forever be, Lou Reed - Walk on The Wild Side, Moby - My Weakness...ty ostatní samozřejmě taky. Fakt jsem si to užil a jediné, co mě mrzí, že ne na velkém plátně.(13.12.2011)

 • SeBig
  ***

  Čekal jsem něco ve stylu Requiem for a dream nebo Trainspotting, ale nakonec mě to dost zklamalo. Nebylo to uplně špatný, ale ten příběh je doost slabej. Nejvíc se mi libil DOnofrio s umělým rypákem, ten byl jedinej na filmu takovej zábavnej. Jinak to bylo vše takový nemastný neslaný a hlavně Kilmer s tou jeho trumpetkou? WTF.. horší průměr.(10.1.2017)

 • - Doug Hutchison (Gus Morgan) sa v spolupráci s policajtmi z protidrogového pripravoval na svoju rolu 3 mesiace, a to tak, že ich sprevádzal na policajných akciách. (vander19)

 • - Predstavitelia štúdia Warner Bros. neboli fanúšikmi scény atentátu na JFK v podaní Macíka Pú (Vincent D'Onofrio) a ani narážok na jeho drogovú minulosť. (vander19)

 • - Herci v rámci přípav strávili spoustu času v odvykacích klinikách ve společnosti skutečných narkomanů. (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace