Salton Sea

The Salton Sea

Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

70% - Vynikající Val Kilmer byl největší ozdobou tohoto nadprůměrného snímku z drogového prostředí. Muž, neváhající pro uskutečnění pomsty za smrt manželky udělat cokoliv, mu sedl...(6.1.2008)

• iamek

Jeden z nejnudnějších filmů o pomstě co jsem zatím viděl. Potěšil, ale Val Kilmer, který předvedl parádní herecký výkon. Tohle jsem od takového tragéda vážne nečekal.(19.9.2011)

Jedna z dalších perliček videopůjčoven - velmi zajímavý Val Kilmer ve snímku, který má úžasný úvod a ucházející závěr. 70%(22.6.2006)

Scénář: Tony Gayton .. Vrstvená drogová osnova včetně úvodního zasvěcení do historie speedu se zajímavým vizuálem, dobrým Val Kilmerem a zbytečně táhle podaným rozuzlením. D. J. Caruso, kdy nebyl ještě tak rozjetý resp. ho neprodukoval DreamWorks. 70%.(15.3.2009)

Snímek, kde v každém v záběru kouká megadávka depresí, syrovosti a beznaděje... Val Kilmer je herec a jestli jsem o tom pochyboval, tak jsem se mýlil. Škoda jen trochu překombinovaného scénáře, v každém případě tenhle snímek zaručí nadstandardní podívanou... 70%(25.4.2005)

• - Herci v rámci přípav strávili spoustu času v odvykacích klinikách ve společnosti skutečných narkomanů. (POMO)

• - Predstavitelia štúdia Warner Bros. neboli fanúšikmi scény atentátu na JFK v podaní Macíka Pú (Vincent D'Onofrio) a ani narážok na jeho drogovú minulosť. (vander19)

• - Doug Hutchison (Gus Morgan) sa v spolupráci s policajtmi z protidrogového pripravoval na svoju rolu 3 mesiace, a to tak, že ich sprevádzal na policajných akciách. (vander19)