Mrtví mladí detektivové

• USA Dead Boy Detectives
USA, 2024, 7 h 13 min (Minutáž: 52–57 min)

Tvůrci:

Steve Yockey

Hudba:

Blake Neely

Briana Cuoco, Caitlin Reilly, Max Jenkins, Yuyu Kitamura, Ruth Connell, Alexander Calvert, Jenn Lyon, Alix West Lefler, Michael Beach, Lukas Gage (více)

Epizody(8)

Dva náctiletí duchové řeší spolu s jasnovidkyní záhady pro svoje nadpřirozené zákazníky. Mocná čarodějka jim ale udělá škrt přes rozpočet. (Netflix)

Daiker

Sandman se může jít zahrabat někde do díry. Mladí mrtví detektivové jsou ujetá a šílená zábava ze světa Sandmana. Je to temná jízda s démony, duchy a potvorami všeho druhu. Stylizace seriálu je v Halloweenském stylu a připomínalo mi to Sabrinu. Příběhově je to zábavně šílené a pořád se tam něco děje... Sexuálně nevyhraněné postavy mi osobně nevadily, na můj vkus se uprostřed série až moc řešili vztahy. Poslední díly už se šlo zas do akce a to přímo v pekle ... Potěšilo obsazení Roweny z Lovců duchů.... Celkově jsem spokojený a doufám, že na rozdíl od Sandmana bude další série.... ()

Tadas

Po delší době konečně pěkný, trochu i hororový teenage seriál. Moderní zábava, zajímavé postavy a příjemné herecké výkony. Nízké hodnocení zde může fakt dát jen někdo, kdo má mindrák a má problémy se svojí sexualitou. Za mě seriál mezi 70-75% bez problému. ()

P.H.

Inu, není to špatné, celkem příjemná zábava. Ovšem jakou roli v příběhu má hrát to, že jsou tam v podstatě všichni teplí, na to jsem nepřišel. ()