Mrtví mladí detektivové

• USA Dead Boy Detectives
USA, 2024, 7 h 13 min (Minutáž: 52–57 min)

Tvůrci:

Steve Yockey

Hudba:

Blake Neely

Briana Cuoco, Caitlin Reilly, Max Jenkins, Yuyu Kitamura, Ruth Connell, Alexander Calvert, Jenn Lyon, Alix West Lefler, Michael Beach, Lukas Gage (více)

Epizody(8)

Dva náctiletí duchové řeší spolu s jasnovidkyní záhady pro svoje nadpřirozené zákazníky. Mocná čarodějka jim ale udělá škrt přes rozpočet. (Netflix)

Recenze uživatele YumiOkami k tomuto seriálu (5)

Mrtví mladí detektivové (2024)

zajímavý nápad. většinou, když mě seriál hodně chytne, tak ho dovedu zhlídnout maximálně za dva dny, ale tenhle byl takový skvělo-nudný, že jsem si ho nechávala do zásoby, třeba když jsem nevěděla, co sledovat při jezení oběda. líbily se mi případy a postavy, ale pak mě ty vztahy začaly docela štvát a řekla jsem si, že tomu nemůžu dát pět hvězdiček, protože to bylo moc messy. milovala jsem postavu edwina, niko a samozřejmě cat kinga ztvárněného dokonalým lukasem gagem. ten když někde hraje, tak to je zábava. moc moc moc se těším na druhou sérii sandmana a ostatní očividně taky, proto pak na sandmanově instragramu museli tvůrci říct, že ano, druhá série sandmana bude, ať se konečně přestaneme ptát :D taky bych chtěla na konci mé recenze ocenit vytrvalost jednoho uživatele, který na každou epizodu nasypal odpad, skvělá práce, snad se už cítíš líp. :) ()

Případ dvou mrtvých draků (2024) (E05)

to, že v tomhle seriálu uvidím ženskou verzi joe goldberga, jsem teda nečekala :D ()

Případ strašidelného lesa (2024) (E06)

kocour, vrána a duch jsou spolu v lese... ne, to není začátek vtipu, to byla šestá epizoda :DD ()