Veľmi príjemná komédia o neskúsených mladých italo-američanoch z New Yorku (ako inak), ktorý sa chcú stať veľkými mafiánmi, no ich praktiky vyznievajú viac komicky ako seriózne. Práve tu sa stratil aj Talian Mario, ktorý je bez peňazí a preto pri svojich potulkách, okrem iného, natrafí aj na tento gang... Celý film sprevádza príznačný "gangsta" humor a scénky, na ktoré sa dobre pozerá. Postavu Maria hrá mladý Robert De Niro, ktorý už vtedy očaril svojím talentom. (Gianni)

Gor'seye

Príjemná komédia (uvažoval som aj nad označením "bláznivá", ale to už je asi moc nadsadené) s trochu iným pohľadom na mafiu a výborným De Nirom. Nebyť jeho hereckého výkonu, bol by tento film o hodný kus horši (i keď stále "dobrý"). ()

milhouse86

Tento film som si zohnal len kvôli De Nirovi. Vďaka svojej krátkej minutáži nestihne nudiť a dokonca ponúkne pár vtipných scénok. Celkovo len akási priemerná komédia, ktorá viac-menej stojí za pozretie, len ak si chcete doplniť De Nirovú kinematografiu. A ešte kvôli nádhernej Leigh Taylor-Young. ()